Reklama

Pás cudnosti

Honza (Čt, 3. 8. 2006 - 19:08)

Já bych zavedl amputaci penisu a kastraci. byl by jednou provždy celosvětově konec nevěrám a znásilněním.

Milena (Čt, 3. 8. 2006 - 19:08)

Já bych zavedla, aby všichni muži museli povinně nosit pás cudnosti. Byl by konec jejich podvádění. My si to musely užít ve středověku, tak proč ne muži zase teď.

Tomáš (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Dráha Mileno myslím si že ženy jsou mnohem větší kurvy už jen z toho důvodu že to musely nosit dřív.

Petr (Čt, 3. 8. 2006 - 12:08)

Lidi máte někdo odkaz na nějakou stránku, kde by se dal koupit dámskej pás cudnosti, nositelnej třeba i měsíc v kuse?

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Borče,chudáčku, neunikneš! Tohle je tvůj další trapný pokus o zametení stop. Falešným podepisováním se se stále víc a víc podkopáváš, stále ti to nedochází?
Anti Borec, ten původní.

Anti Borec (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Pánové, existuje pás cudnosti pro chlapečky?

ready (Pá, 17. 3. 2006 - 17:03)

Zajímaly by mne tvé zkušenosti a jaký typ nošíš. Já mám objednaný ženou Neosteel

lukas (Čt, 28. 7. 2005 - 23:07)

http://www.amateri.cz/?a=galerie&num=47021&kat=0&sess=3b15a64b7f7396e65250a66502e89026&z=1

Mravní hlídka (Pá, 1. 7. 2005 - 08:07)

Useknout vám šulíny!

DE (Čt, 30. 6. 2005 - 19:06)

mam ptejse

Ponocny (Pá, 3. 12. 2004 - 23:12)

Chtel bych rict ze "Ponocny" prede mnou je nakej jinej kterej se za me vydava. Teda podle me ma trochu pravdu ze snad nejni tak tezky tohle najit ale dal se k tomudle vyjadrovat nebudu protoze me todle tema nezajima a jen sem se chtel podivat co si BSP zas vymyslela.

jana (Pá, 3. 12. 2004 - 10:12)

Myslím,že je to každýho věc.Mám známé a mají to jako zpestření.Nikdo se na nikoho nepovyšuje.Mají to pouze jako hru.Nic proti tomu nemám.

AB (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Pás cudnosti pro muže je největší trest. Já už ho nosím tři měsíce a nevím jak dlouho bude trest od mé známé trvat. Pracuji v ženském kolektivu, zaujala mě jedna žena a našel jsem místo kde jí můžu pozorovat a nic jiného mě nenapadlo než si honit a několik krát se udělat ale nevšiml jsem si že mě viděla jiná žena a pověděla to mé známé. Jedna z přítomných na mně políčila past a začala mě líbat a položila mě na stůl kde mi přivázala ruce a nohy ke stolu že to bude zajímavější. Pak zavolala všechny ženy a má známá mi vložila pás cudnosti. Aby mě co nejvíce položili přilnula mi podprsenku s dámskou košilkou, ještě mi dala podvazky s ponožkami a červené boty s podpatky, když pracuji každá žena vidí moji holou zadnici a uzamčené přirození. Když jsem někdy omluvil dostanu na holou. Prosím každý den aby tento trest zkončil.

Ponocny (Čt, 2. 12. 2004 - 04:12)

Todle me vopravdu vodrovna. Nakonec tu bude stovka chlapu ktery by todle chteli a neumej si poradit co s tim. Ptaj se jak tu jak maly tresouci se holky: kde se to da sehnat, mas to, z jakyho je to mateialu, kolik to stoji???"Nebudte sakra jak slepice a naguglujte si to je toho na internetu tri prdele zadejte si treba Chastity belt. Nebudte debiloe a lenosi podivejte se do slovniku a trochu zapracujte sami.Nejni divu ze vas ta vase praska bicem a vsicki se tresete abyste toho ptaka meli zamknutyho v pasu cudnosti.

vašek (St, 1. 12. 2004 - 17:12)

Kde se to dá koupit?A z jakého je to materiálu?Je při nošení nápadný?

kelt (Út, 5. 10. 2004 - 13:10)

tak tu dominatní ženu ti závidím Musí to být primy nechceš se podělit o zkušenosti napiš na mail

siln (Po, 4. 10. 2004 - 22:10)

závidím ti :-))

Premek Podlaha (So, 12. 6. 2004 - 16:06)

Z jakeho to mas matrosu, za 100,- ti pucim autogen, za 50,- kvlitni nuzky na plech - do 2,5,mmm ! Pa

lukas (So, 12. 6. 2004 - 13:06)

Ja ho nosim. poridila mi ho pritelkyne. Vsimla si totiz, ze kdyz jsem nadrzenej, tak jsem mnohem pozornejsi a poslusnejsi a tak mi zakazala onanovat. Jenze mne po tomhle napomenuti pristihla jeste nekolikrat, jak si ho honim u pocitace a naposledy mi rekla ze uz toho ma dost a ze mi ukaze co proto. No a poridila tuhle vecicku.Jenom bych rad podotknul, ze pritelkyne je trosku dominantni a rada si mne podrizuje a ocividne vi jak toho dosahnout........muzu vam rict, ze po 4 dnech naprostyho pustu, pro ni udelam absolutne cokoliv...a rad...a ona to moc dobre vi.

jana (Čt, 13. 5. 2004 - 09:05)

Vyděla jsem je prodávat na webu.

Reklama

Přidat komentář