Reklama

Biofeedback - zkušenosti

Jana (St, 21. 3. 2007 - 22:03)

Paní Moniko,
moc prosím,nenapsala by jste mi jak Vám to pomohlo? Mám podobný problém se synem, má teď odklad a tak jsem o této metodě přemýšlela. Moc prosím.... mail je soujana"seznam.cz Předem moc děkuji, Jana

John (St, 3. 1. 2007 - 21:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Václav (Pá, 8. 12. 2006 - 18:12)

Paní Irmo, prosím ozvěte se na můj e-mail. Mám na vás několik otázek a jedna z nich je, zda byste byla ochotná svoje zkušenosti říci televizním divákům? e-mail: dvorava"seznam.cz

Monika (Út, 11. 4. 2006 - 12:04)

Mám 6-letou hyperaktivní dceru, se kterou jsme zatím absolvovaly asi 15 sezení. Účinek jsme již zpozorovali - je klidnější, začíná se lépe soustředit. Hodláme absolvovat asi 30 lekcí. V září má jít do školy a chceme udělat všechno pro zlepšení. Máme velice vstřícnou terapeutku, která nám velmi výhodně upravila cenu a nevyjde nás to tak draho.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 11:05)

Dobrý den a mohu se zeptat kam jste chodili? Děkuji a ať je jen lépe

Danny (Čt, 3. 3. 2005 - 23:03)

Osobně na tuto metodu momentálně docházím, ovšem byl jsem prozatím jen třikrát. Po skončení všech sezení budu informovat ...

naty (Út, 1. 3. 2005 - 23:03)

Biofeedback v překladu znamená "biologická zpětná vazba" a je mimo jiné také součástí kineziologické metody ONE BRAIN,je totiž na tom založen kineziologický svalový test.Je to "odpověď těla".Takže biofeedback jako takový funguje VŽDY !!!

katy (So, 12. 2. 2005 - 13:02)

Biofeedback je opravdu dobrá metoda pro hyperaktivní děti, různé dys- poruchy, lehkou mozkovou disfunkci. Dítě se učí ovládat sebe - své mozkové impulsy, stává se vyrovnanějším a klidnějším. Účinek ovšem není hned po první návštěvě, ale objevuje se časem - fotbal se také nenaučíte hrát hned, chce to trénink.

Alex (So, 15. 1. 2005 - 19:01)

Mám zkušenosti. Rozhodně nejsou kladné. Výsledek neby žádný... Vlastně jeden jo - prázdná peněženka.

Michal (Po, 3. 1. 2005 - 18:01)

Já mám zkušenosti dobré, podlůe mě je to vynikající. Zlešení soustředění, zklidnění - člověk nemusí mít zrovna nějaké problémy a i tak je to k užitku. Nelze od toho očekáváat - ostatně jako ode všeho - totální spásu. Je to pomůcka, nástorj, doplněk. Kdo si sedne na biofeedback s očekáváním, že ho to spasí, asi nepochodí. Vlastní aktivní přístup je základ. Už se opakuji - jako u všeho.

Johanz (Po, 27. 12. 2004 - 18:12)

Nemám zkušenosti z feedbeckem ale z audiovisualni stimulaci mozku což je velicé podobné jen se nevyžaduje tolik spolupráce jako u BFB Chci zkusit praci z BFB kde je zapotřěbí vule abychom dosáhli kýženého výsledku....Jinak jsou zkušenosti převážně pozitívní....

Joriko (Po, 27. 12. 2004 - 17:12)

Máme dobrou zkusenost, dcera mela diskalkulii a po dvaceti sezeních je po ní.(po diskalkulii).

Vid (Pá, 17. 12. 2004 - 00:12)

Myslíte, že má biofeedback vliv i na postižené Alzheimerem? díky.

zuzanka (So, 28. 8. 2004 - 00:08)

ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymizeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)

zuzanka (So, 28. 8. 2004 - 00:08)

ahojky ! měla sem lehčí epilepsii a chodila sem na feetback - nevim kolikrát - pomohjlo to , problémy vymyzeli úplně . ted je to už 5 let , jsem zdravá a žiju zas plnohodnotný život :)

IRMA (Čt, 5. 8. 2004 - 12:08)

Já mám zkušenosti s biofeedbackem kladné. Je to vlastně způsob jak přinutit pracovat mozkové buňky, které se to ještě nenaučily, řekla bych laicky. Syn byl dyslektik, roztěkaný. Absolvovali jsme 20 sezení. Stav se hooodně zlepšil. Se čtením teď nemá problémy vůbec. A to jsme začali až ve 4. třídě. Na www.biofeedback.cz je více informací a ráda udělám reklamu. Finanční stránka není nezanedbatelná, to je pravda. Na druhou stranu efekt je trvalý a člověk tím jen získá. Na různé jiné vitamíny, člověk za život utratí více.

Zina (Po, 22. 3. 2004 - 19:03)

O co jde a k čemu je to dobrý?

Martina Švehlov (Ne, 21. 3. 2004 - 22:03)

Podle mě je to pěkná pitomost. Akorát to stojí pěkný prchy.

Pavel (So, 20. 3. 2004 - 12:03)

Prosím o jakékoliv zkušenosti s touto metodou. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář