Reklama

Varikokéla

marek (Po, 12. 5. 2008 - 21:05)

Dobrý den je mi 17 let chtěl bych se jen zeptat jak mám zkrotit svůj penis protože mi skoro pořád stojí ale skoro pořád nevím si už rady prosím poradte vyzkoušel jsem snad už všechno a každé ráno mám ejakulaci a mám nehorázně křivý penis přitom jsem ještě neměl ani pohlavní styk děkuji za odpověď

ivsonit (Po, 12. 5. 2008 - 21:05)

dobrý den chtěl jsem se zeptat když jsem si sahal za varlata abych je zkontroloval tak mě začaly úplně nehorázně bolet tak se chci zeptat jest-li jsem je nějak nepoškodil nebo tak?

marin (Po, 12. 5. 2008 - 21:05)

ahoj chtěl bych se zeptat dneska jsem si kontroloval varlata a zjistil jsem že za varlaty mám nějakou kuličku bo co,ale jenom když jsou v optimální teplotě odpovězte prosím děkuji

ivson (Po, 12. 5. 2008 - 00:05)

zdravím Tome, stalo se mi to samé...během několika let po operaci varikokely se mi varle taky zvětšilo,pak už to bolelo jak čert...nakonec z toho byla hydrokéla...prostě se obal kolem varlete naplnil tekutinou,která se tam jinak normálně vsakuje. Pak byla nutná operace,vak se jen nařízne a vše by mělo být v pohodě...jen teď přemýšlím,jestli to nějak neovlivní plodnost...držím pěsti;-)

vari (Ne, 27. 4. 2008 - 23:04)

ahojte, na operaciu varikokely som bol v Lučenci, metoda sklerotizaciou, je to asi ta najlepšia metoda, zakrok trval 20minut po troch dnoch som išiel domov, vôbec to nebolelo. Varle som mal väčšie, ale upravuje sa to, po mesiaci, je tam maličky rozdiel.

Petas (So, 19. 4. 2008 - 18:04)

Dobrý den,je možné použít Varixinal pro zlepšení,nebo úplné odstranění varikokély?

Tom (So, 19. 4. 2008 - 13:04)

dobrý den, v patnácti sem byl na operaci varikokely. Doktoři si s tim moc hlavu nelámali , říkali že je to běžný zákrok a nutný abych byl na 100% plodný. Zákrok byl proveden laparoskopicky. Ale varle je 3-4krát větší než druhé. Při sportu (při otřesu nebo lehkém nárazu) se někdy objevuje chvilková bolest. při preventivní prohlídce (asi před rokem) sem se zmiňoval obvodní lékařce, že operované varle je větší, ale ona říká že je to v pořádku. Možná si z toho dělám zbytečnou hlavu, ale... může to něco znamenat?

Martin (Po, 24. 3. 2008 - 13:03)

Stránky zabývající se varikokélou http://plodnost.blog.cz/

Pavel (Čt, 28. 2. 2008 - 18:02)

Ahojda je to v pohodě, zkoušeli jsme třetí den po operaci a bylo to OK.

Pavel (Čt, 28. 2. 2008 - 17:02)

Ahojda je to v pohodě, zkoušeli jsme třetí den po operaci a bylo to OK.

Honza (Po, 25. 2. 2008 - 17:02)

Mám přesně měsíc po operaci...jizva mmě nebolí, ale bohužel mám nějaké tlaky stále v břiše taková dosti nepříjemné citlivé ...začlo mě bolet teď aj levé varle...navíc sem tam takové jakoby píchání..
máte někdo podobné problémy nebo měli jste..mooc děkuji za odpoved..

John (Ne, 24. 2. 2008 - 22:02)

Mel sem varikokelu a tou operaci pres bricho se nic nevyresilo, nakonec mi zilu v Praze sklerotizačně zaslepili a vše je ok

peteeer (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

4 roky po op.varik.vsetko ok.problem by som videl inde-ked som prisiel domov po troch dnoch zistil som ze vajicko je zvatsene 2x isiel som za tym co ma rezal(na bruchu)a povedal ze to je hydrokela(napln vodov)ze to sa stava bezne.neverim ale co mozem,najhorsie je to na bicykli alebo v chlade stuhne.ze vraj sa to da odsat injekcne ale casom sa to vrati.znova rezat sa mi nechce.

--- (Út, 19. 2. 2008 - 12:02)

čus jak je to se sexem po operaci varikokély?díky za info

Roman (Pá, 15. 2. 2008 - 08:02)

Prosím, odpovězte mi!

Roman (Čt, 14. 2. 2008 - 13:02)

A proběhla ta operace bez problémů? Jaké to je, když podstoupíš tu operaci? Snad mě taky pustí domů den potom. Jdu na to už ve středu a ve čtvrtek mě budou operovat. tak co, je to bez problémů?

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

hoj ja sem tuto operaci postoupil vcera . Hned po zakroku mne pustili dom .

Roman (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Je mi 13 let a za týden jdu na operaci a proto bych se chtěl dozvědět, jaké to je. Jaká je přímo operace a jaké to je po operaci. Prosím, odpovězde. Děkuji.

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 23:01)

je mi 13 let mám ji také byl jsem na operaci už dvakrát a stálo to za prd nic se mi nezměnilo a v nemocnici jsem byl tak týden

Iveta (Čt, 24. 1. 2008 - 16:01)

Dobry den,priteli byla v dubnu 2007 operovana varikokela na levem varleti,od te doby ma obe varlata velmi citliva.je mozne ze se mu to vratilo?jak veliky vliv by to mohlo mit na jeho plodnost?dekuji za odpoved

Reklama

Přidat komentář