7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

zyrtec

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
je mozny ze jsem na zyrtec alergicky
16. Únor 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Jasně že na něj můžeš být alergický.. třaba je v něm nějaká látka, kterou tvoje tělo nesnese.. Vyzkoušej třeba Claritine, nebo jiné antialergikum..
22. Únor 2006 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pičus (anonym)
Tady mne máš, i s mýma trubičkama. Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat
3. Srpen 2007 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Solanea (anonym)
Představila jsem si Pičuse, jak běhá s trubičkama a k tomu přikusuje Zyrtec...dost komická představa...!
1. Červenec 2008 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
HT (anonym)
Dnes jsi koupim Tbl 7x10 mg Zyrtecu a ozvu se az to vse spasu a napisu vam sem co to semnou udelalo.ok
3. Březen 2009 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
HT (anonym)
Dobry den ve spolek Zyrtec mi opravdu pomohl ale po 30 minutach jsem pocitil lehkou bolest v oblasti zaludku a usnul jsem jak malej kluk ted jsem se vzbudil a na tele neni znamka jake koliv vyrazky a nepocitil jsem doposud jake koliv svedeni.Dejte pozor na davkovani staci pul nebo popripade celou tbl nikoliv 2 nebo vice.Tenhle vyrbek muzu doporucit.Nejdulezitejsi je zdravi tak snim nehazardovat.
4. Březen 2009 - 9:55

Přidat komentář