68 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zyrtec jako prevence

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Amélie (anonym)
jsem těžký alergik. Moje dcera má rok a zatím žádné příznaky alergie. Lékařka na alergologii jí chce však i přes to nasadit preventivně Zyrtec, prý může zabránit vzniku některých alergií.Co vy na to? Já jsem s tím nesouhlasila. nevidím důvod brát léky když jí nic není. i když v budoucnu možná bude :(
12. Říjen 2003 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
To, co dr. radí je děsná kravina, mám se Zyrtecem zkušenosti, ale hlavně jak se léčit bez něho, kdo má zájem, tomu je sdělím.
17. Únor 2004 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Vzniku všech alergií může zabránit pouze nekonzumování potravin, které se na vzniku alergií podílejí.Které potraviny není vhodné konzumovat (v návaznosti na kojení), zjistíme nejlépe tak, že se podíváme na televizní reklamu ČT 1, ČT 2, Prima, Nova. Zde již po řadu let je doporučováno jako základ zdravé výživy to, co se na vzniku alergií podílí.U ročního dítěte ještě nelze předpokládat, že se bude cpát vším, co je zde z neznalosti považováno za zdravé, ale tomuto reklamnímu bludu může podlehnout matka, která pak prostřednictvím svých stravovacích návyků, vytváří mléko slabší kvality, které je jedním ze startérů alergických onemocnění. Další inspiraci nalezneme např. v oblíbeném pořadu Prima vařečka - zejména v dílech, kdy zde učinkuje poradce pro zdravou výživu. Tedy zatím vždy někdo, kdo má z nepochopitelných důvodů informace pouze z padesátých let minulého století.
17. Únor 2004 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Syd (anonym)
Mám skoro dvouletého syna a Zyrtec bere preventivně od malička, protože manžel je alergik. Můžu Zyrtec jenom doporučit, opravdu funguje jako prevence alergií, syn je úplně bez problémů.
19. Únor 2004 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
No nazdar. Ovšemže je váš syn zatím bez problémů, kromě ovšem návyku na dosti problematický chemický lék. Zyrtec potlačuje jeho vlastní imunitní reakce.To bude brát Zyrtec celý život? Nebo co se asi stane, až ho brát přestane, a jeho vlastní imunitní systém, oslabený díky chemické lázni, se bude muset snažit sám?
20. Únor 2004 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Terezka (anonym)
Rozhodně bych svému maličkému dítěti nedávala Zyrtec jako prevenci.Zkonzultujte prosím tuto informaci s několika lékaři.Nebyla bych proti,kdyby dítě už mělo závažné problémy.Sama ho beru pravidelně asi 4 roky a velmi se zlepšily mé problémy s astmatem.Ale stejně už začínám pozorovat,že po 12 hodinách ztrácí účinnost a potřebovala bych vzít další.Bráním se tomu ale,jak můžu,je to chemie a nechci své tělo ještě více zatěžovat.
20. Únor 2004 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Marketa (anonym)
Co kdybyste se treba pokusili si o vecech o kterych pisete neco precist, nez se zacnete navazet do lidi. Treba o programu prevence astmatu atd. Farmaceuticka lobby je urcite previt, ale pokud neco projde klinickou studii a vysledkem je urcite procento ovlivneni dlouhodobeho zdravotniho stavu (tedy nikoliv za trvaleho podavani leku) myslim,ze ma smysl se tim zabyvat. Jinak by totiz zase konkurence a jimi zivene sdelovaci prostredky vyrobce prevalcovala, ze ? Staci jen nezamenovat dojmy s pojmy. Omlouvam se za ostrejsi ton, ale tohle me vazne vytocilo. Je to totiz prilis vazna vec, nez aby nekdo vydaval svou predstavu za obecnou pravdu.
30. Duben 2004 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepca (anonym)
Sari, Sari, bohuzel se nemuzu zdrzet komentare. Ty holt budes chodit po diskuzich o nemocech, o kterych nic nevis. Ty se pohybujes v oblasti ezoteriky a muzu potvrdit z vlastni zkusenosti, ze informace o medicine jsou v ni podavany hodne zjednodusene.Sari existuji nemoci a budou existovat a existuji vazne nemoci, ktere vyzaduji medikamnetozni lecbu, protoze mnohdy vysazenim muze byt pacient v ohrozeni zivota.Sari znas mechanizmus imunitniho systemu a autoimunitnich chorob? Nejlepsi jsou takovi chytraci, kteri poradi treba nekomu s RS vysadit leky a brat pripravky podporujici imunitu. To si pak paciet vlastne podpori nemoc a ma tezke ataky.Amelie, prosadila bych si byt na vasem miste podrobne imunologicke testy (pokud je tedy jeste nema)a to treba opakovane po roce. Dobry doktor by mel rozeznat podle vysledku, zda je nutne brat leky tlumici imunitni system.
1. Květen 2004 - 2:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Amalka (anonym)
A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.
14. Prosinec 2004 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiara (anonym)
Zyrtec jsem brala jen v nejnutnějších chvílích když už jsem to nemohla vydržet-hned zabral-perfektní ale chce se po něm spát!!!ale prevent.určitě ne
1. Červen 2005 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
Syn také bere preventivně Zyrtec (má ekzém) a dle nejnovějších studií tato preventivní léčba u dětí zabrání v pozdějším věku rozvinutí astmatu.
1. Červen 2005 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Můj syn má asi dva roky problémy s alergií.Měl Zyrtec, Zodac,teď Xyzal+Singulair.Stav se nelepší.Myslím,že mu to více škodí,než pomáhá.Vzhledem k tomu,že má náběh na astma,lékařka nedoporučuje léky nebrat,ba naopak přidat silnější,co to 8leté dítě?Jak mám reagovat?
10. Listopad 2005 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
Hani, asi bych důvěřovala. Pokud by jsi lék vysadila, mohlo by to být horší. Jak jsem psala v předchozí zprávě je to prevence a nyní to můžu jen potvrdit. Kvůli testům jsme Zyrtec vysadili a syn se najednou strašlivě osypal. To co jindy v malám množství snesl, tentokrát ne.
10. Listopad 2005 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
propánajána, napřed si zjisti souvislosti, než začneš někomu podsouvat, že vymlouvá lidem užívání životně důležitého léku. To dítě, o které jde, je ZDRAVÉ, jak se tu píše, takže není důvod živit ho zbytečně nějakými prášky. Ne, neznám lékařské vysvětlení vzniku autoimunitních chorob. Zato se mi už podařilo se alternativními metodami vyléčit z tolika problémů, mj. i alergie na pyl, že jsem si jejich účinností naprosto jistá. Alternativní medicína věci nezjednodušuje, jen je prostě nahlíží jinak, a často líp a ostřeji než ta vědecká. Pokud to nevidíš, nedá se nic dělat, každý k tomu musí dojít sám.
10. Listopad 2005 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Máte prosím někdo zkušenost s využitím alternativní medicíny v léčbě pylové alergie? Jde o pětileté dítě, lékařka navrhuje vakcínu.Díky
7. Únor 2006 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nejsem odborník, jen Vám napíšu o mých zkušenostech. Mám téměř osmnáctiletého syna.V pěti letech se u něj objevila pylová alergie (stalo se to zřejmě proto, že v této době jsme měli doma několik velkých kytic lučních květin - pozor na to!Zřejmě to byl zpouštěč).Byla jsem z toho nešťastná, protože máme v rodině těžké astma.Koupila jsem tenkrát pračku vzduchu a začali jsme chodit na vakcíny. Několik let a situace se ani nelepšila ani nehoršila.Pak jsem změnila lékaře (protože dosavadní začal nabízet hodně drahé vakcíny jako jediné účinné, tak jsem se chtěla ještě s někým poradit)a ten mě naprosto udivil dotazem, jestli vakcíny vyžaduji, že každé tělo na ně reaguje jinak.To jsem vůbec netušila, myslela jsem, že je brát musí, aby se mu navyvinulo něco horšího.Takže jsme vakcíny vysadili, měl pouze sezónní léky(Flonidan)a alergické projevy byly slabší.Teď je celkem v pohodě, prášky bere jen tak 2 týdny v roce a projevy má poměrně slabé.Ještě mu doktor tenkrát doporučil sportovat, ale pokud se nebude moc zadýchávat, protože má nějakou nedostatečnou výkonnost průdušek.
7. Únor 2006 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
šárka (anonym)
Ahoj, taky jsem rok brala Zyrtec, než jsem se přestěhovala do prostředí, kde už ho kvůli prachu nepotřebuji.. Ale co jsem chtěla říct je to, že mě zaráží jak jsou lékaři v ČR pohodlní a neinformovaní.. Je to hrůza když si tady čtu, že chtějí předepsat 1-ročnímu dítěti Zyrtec.. vytrhala bych jim za to vlasy!!! Neradi přiznávají fakt, že v Německé republice je zyrtek už skoro 2 raky zakázán kvůli tomu, že rozkládá kosti!!!!!!!!! Zyrtec byl roku 2004 stažen z trhu, právě kvůli riziku postižení kostí a tady ho lékaři předepisují ještě nevyvinutým tvorečkům. Bič na ně!! Buď to lékaři nevědí, nebo dělají, že to nevědí..
4. Březen 2006 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
U mé pětileté dcery se objevila alergie na pyl. Prosím, podělte se o zkušenosti s alternativní léčbou.Díky
13. Květen 2006 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Jaký druh alergie má?? Jak reaguke? Rýmou, slzami.... ???
14. Květen 2006 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahojky jsem alergik a astmatik.Jsem docela v šoku. Brala jsem každý den Zyrtek, momentálně beru zodac. Loni jsem polikala xyzal jen jeden měsíc, bylo mě po něm dost špatně. Místo xyzalu mám aerius(jsou silnější a beru je jen v pylové sezoně).Dále symbicort a rhinocort. Je to hrozný, ale co mám dělat. Naštestí už nemám dušnosti.Zkouším i alternativní medicínu (Joalis), jenže jsou to Bylinky a na některé jsem alergická.Poraďte
16. Květen 2006 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
ivojr (anonym)
A kde berete jistotu,že kdyby Zyrtec nebral, měl by alergii.
7. Červen 2006 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
xxxxx (anonym)
Alergie vzniká z pocitu přecitlivělosti,změnte myšlení, rozhodněte se, že jste zdraví a žádnou alergii nemáte. Pokud tomu uvěříte-zmizí.Vím o čem mluvím, měla jsem alergii 10let.
3. Listopad 2006 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
pro všechny,kdo berete zyrtec - zbytečně za něj doplácíte, cetirizin irex je v podstatě to samé,jen s tím rozdílem, že je bez doplatku!!!
3. Listopad 2006 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Alergička (anonym)
Jájo, mne nezabírá cetirizin, claritin, zytrec a zodac zabírá i když je stejné složení jako u zyrtecu, pouze jiný výrobce, takže záleží především na organizmum, který lék mu vyhovuje. Navíc od dětské alergoložky vím, že pro děti je daleko snažší najít vyhovící lék než pro dospělého.
4. Listopad 2006 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Alergička (anonym)
Jájo, mne nezabírá cetirizin, claritin, zytrec a zodac zabírá i když je stejné složení jako u zyrtecu, pouze jiný výrobce, takže záleží především na organizmum, který lék mu vyhovuje. Navíc od dětské alergoložky vím, že pro děti je daleko snažší najít vyhovící lék než pro dospělého.
4. Listopad 2006 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
je pravdou,že každý člověk má individuální potřeby.Já jsem zase nešťastná z toho, že když mám astmatický záchvat,tak ventolin mi rozbuší srdíčko,po atroventu sice průdušky povolí,ale zase se mi stáhnou svaly v okolí dýchacích cest,takže su na tom skoro stejně a práškové formy neudýchnu kvůli plicní hypertensi 3st.,kortikoidy jsem odmítla brát,neměly smysl a zničily mi imunitu a ostatní...
4. Listopad 2006 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
7. Leden 2007 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
schnauzer (anonym)
Sam jsem tezky alergik uz od detstvi. Nasadit rocnimu diteti Zyrtec, kdyz je bez priznaku a problemu je opravdu fatalni chyba, ktera muze mit nedozirne nasledky v budoucnu!!! Rozhodne bych zvolil ihned jineho alegrologa. A kdyz budete Zyrtec u takhle maleho ditetre vysazovat, melo by se tak dit pozvolna snizovanim davky. Sch.
29. Březen 2007 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
era (anonym)
Mému synovi byl nasazen Zyrtec asi v roce a půl. Aby se prý předešlo astmatu v budoucnosti. Měl to z důvodu akutní bronchitidy. Po přečtení leatáku mě ale přešla chut mu něco dávat, je to normální cpát tak malému něco podobného? Nechci mu nějak ublížit, ale ...
29. Březen 2007 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
POdle mě není, pokud jsou o tom takové studia a v zahraničí už je zakzán, tak bych raději volila jinou léčbu a navštívilanapř. homeopata.
30. Březen 2007 - 1:01

Stránky

Přidat komentář