11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zvýšená srážlivost krve a antikoncepce

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dobry den, pritelkyni je 17let, je stale jeste panna. Trpi sklonem k nadmernemu srazeni krve, bohuzel v homozygotni forme, takze v budoucnu nebude moci uzivat hormonalni antikoncepci. Chtel bych se zeptat, zda je nejaka specialni HA pro lidi s touto nemoci, nebo jestli se budeme muset spolehat na kondomy + phartmatex. Dekuji za odpovedi
6. Prosinec 2008 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zklamu te ale kazda antikoncepce je nebezpecna a muze zpusobit zdravotni problemy a pokud uz problemy ma tak je jeste zhorsi!! Mozna by bylo lepsi nemyslet jen na sebe a na sex se vykaslat!!! A kondomy mohou skodit samozrejme taky!
6. Prosinec 2008 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Pokud můžu uvést svůj názor-kondomy, jako forma bariérové antikoncepce, se vyznačují nejméně výraznými vedlejšími účinky na zdraví (možné nežádoucí účinky jsou: alergie na latex, spermicidy nebo lubrikanty a zvýšený výskyt těhotenské hypertenze - vysoký krevní tlak v následujícím těhotenství z důvodu znemožnění kontaktu imunitního systému ženy se spermiemi otce dítěte).Bariérové prostředky obsahující látku nonoxynol-9 negativně ovlivňují poševní flóru a podporují častý vznik infekcí močových cest.Takže u používání kondomu se vyskytuje nejméně nežádoucích účinků.A rada typu: vykašlat se na sex, není zrovna nejlepší řešení.
8. Prosinec 2008 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale je! Prijde mi zbytecny kolik kravin a ohrozeni clovek podstupuje kvuli sexu! To opravdu nestoji za to!
8. Prosinec 2008 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Co se týče vykašlání se na sex, myslím, že v tom případě by byl šťastný leda impotent nebo frigidní žena. Doporučovala bych kondom a poptat se doktora na vaginální kroužek.Mám Leidenovu mutaci krve, takže taky nemůžu mít HA. Nemám zatím děti. Doporučili mi vaginální kroužek, kondom nebo nitroděložní tělísko. Na kondomy spoléhat nechci, vag. kroužek mi neseděl, takže mám poslední možnost. Hodně štěstí a dejte vědět, jak to dopadlo.
8. Červen 2009 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Před rokem jsem prodelala plicní embolii a trombozu
21. Srpen 2010 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Před rokem jsem prodělala plicní embolii a trombózu. Zjistili mi tuto mutaci a zakázali užívat antikoncepci. Na základě toho že jsem je přestala užívat, mi spadli prsa o dvě čísla. Chtěla jsem se zeptat jaký hormon je v antikoncepci nejnebezpečnější právě k této mutaci. A jestli je možné,aby mi můj gynekolog předepsal nějaké hormony na růst prsou aniž by to bylo rizikové na mém zdraví.
21. Srpen 2010 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Bude to rizikové vždy, to ti při léčení trombozy neřekli??Buď ráda, že žiješ a velikost prsou se vyprdni
22. Srpen 2010 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka - mám het (anonym)
Dobry den, pritelkyni je...Ahoj,doporučuju Nuvaring. Sama ho mám. Akorát je to drahá záležitost (cca 1200 Kč/3 měsíce.) Ale zase pocit jistoty k nezaplacení.Taky teď uvažuju sama o nitroděložním tělísku GyneFix, který je i pro slečny, co ještě nerodily. Jenže tady může nastat problém "vypuzení" toho tělíska.
23. Duben 2012 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Před rokem jsem prodělala...Dobrý den,také mám Leidenskou mutaci, zjistili mi to díky mé sestře, která prodělala žilní trombozu, tak jsem šla na vyšetření. V těhotenství jsem byla sledovaná na hematologii, v posledním trimestru jsem si píchala heparin, právě kvůli srážlivosti krve. Braní hormonu při této nemoci je hazard se životem!
25. Únor 2013 - 10:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama