6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zvětšení a zmenšení prsou a HAK

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahoj, mám dotaz. Začala jsem brát antikoncepci a zvětšily se mi po ní prsa. Beru ji už dva roky. Teď bych ji chtěla vysadit a zajímalo by mě, jestli se prsa zase nezmenší. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? A kdyby se nezmenšily, tak kdybych začala brát časem znovu, tak jestli se nezvětší ještě víc. Díky
10. Květen 2009 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Mončo, a jakou HA jsi brala? Já brala 3 roky Chloe, taky se mi zvetšily prsa, pak jsem vysadila ze zdrav. důvodů a prsa mi úplně zmizely do dvou měsíců.
13. Květen 2009 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Ahojky, tak já mám zkušenost takovou, že mě prsa narostly během léta z krásných dvojek na ne moc pěkné 5-6. Antikoncepci jsem na rok vysadila, prsa zůstala, teď beru jinou a mám je furt. Jen jak jsem zhubla tak dvě kilča, prsa se ustálila na velikosti 5. HA byla Diane-35. To je má zkušenost :-)
23. Červen 2009 - 2:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Leno, a kolik ti bylo let?
23. Červen 2009 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahooooj Vím, že je to stará diskuze, ale snad mi někdo odpoví a poradí:) Mám anikoncepci od cca 16 let (ted mi je 21)a měnila jsem ji z důvodu, že jsem vždycky dostala měsíčky jinak. Po mé první a i druhé antikoncepci mi narostly prsa(byl to Harmonet a Belara) pak jsem měla Regulon a přijde mi, že mi prsa doslova zmizely před očima:( všimlo si toho dost lidí což mě štve. Ted beru Katyi druhým měsícem a uvidíme jak to půjde dál:( nevíte někdo co s tím? popř. jakou antikoncepci zvolit, abych o prsa nepřišla úplně, ale spíš mi znova narostly? Předem moc děkuji za odpoved :)
30. Červen 2012 - 15:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama