10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zubař našel kaz, ale vrtat chce až za 2,5 měsíce!!!

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
f.ll (anonym)
Byl jsem na prohlídce u zubaře, protože mě bolel zub. Měl jsem samozřejmě kaz, ale vrtání a plombování zubař odložil až na 2,5 měsíce. S bych měl dělat? Jak moc se může kaz za tu dobu rozšířit? Navíc mě ten zub bolí. Co byste dělali vy?
9. Březen 2010 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
zub (anonym)
Byl jsem na prohlídce u...no tak jdi k jinému máš v dnešní době možnost a výběr doktora je jen na tobě!
9. Březen 2010 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
zub (anonym)
bohužel to není tak jednoduché,protože většina zubařů už nové pacienty nebere.Spíš by bylo dobré vědět proč se tak rozhodl.Jakýje to zubař?
9. Březen 2010 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
zub (anonym)
bohužel to není tak...no já jdyž jdu k zubaři tak mi nikdy neošetří2zuby na jednou vždy jen jeden a pak mně zas objedná iřeba za2měsíce podle mně si šetří práci má na každého pacienta 20min.a jak jsem si všiml tak já byl hotov za8min. a hybaj se objednat k sestře a ta měla místo až za 2 měsíce takže mi klidně ty zuby mohl udělat najednou za těch 20min.ale to on potom bylo slyšet jen ejchuchu a pohoda z ordinace.tak jsem se přeobjednal k jonému a tam jdu30.3 tak uvidím jaký bude on zda opraví jen 1 zub a další až zas jindy nebo udělá více práce najednou!
9. Březen 2010 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ferda (anonym)
S tím já problém nemám, tedy není problém na str. zubaře ale na mé :). Zubař by mě klidně udělal víc zubů (vrtání)najednou ale jelikož trvám na umrtvení, tak to musí brát po jednom. Od doby zavedení poplatků jsem u zubaře nebyl a pokud tam půjdu a bude tam více kazů, tak si to nechám udělat všechno jedním vrzem, než platit za několik návštěv :)
10. Březen 2010 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
lena (anonym)
Mám zubaře, který pravidelně dělá preventivní prohlídky jednou za půl roku, nenechá nejdrobnější kaz, kanálky dělá s umrtvením a větší kazy taky. Nikdy se nestalo, že by něco zanedbal. Platím hodně, ale stojí to za to.
10. Březen 2010 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aha (anonym)
Mám zubaře, který...Kdo maze ten jede! :-)
10. Březen 2010 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
asuvi (anonym)
mám problém syna bolel tři dny zub je zaregistrovanej u doktora arogantního až hrůza prostě u něj neotevře pusu tak jsem si najivně řekla že to zkusíme vedle kam chodím já že by mu mohly udělat alespoň to akutní tam mě sestra sjela jako co vlastně chci že by ho mohla vzít ale až tak v půli června a víc se semnou nebavila nakonec ho ošetřila skvělá pani doktorka v Žirovnici ale bohužel má plno a tak si ho k sobě nemůže vzít.Syn má jít příští týden na vyndání vložky ale opět problém kam?
4. Květen 2011 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlínek (anonym)
Asuvi, to se těžko radí. Vložka po předchozí bolesti by neměla v zubu přetrvávat zbytečně dlouho. Asi by to měla přece jenom dokončit ta paní doktorka v Žirovnici, jako odbornice to jistě pochopí. No a potom už budete mít dost času na výběr jiného zubaře a vzdálený termín vám nebude vadit. Přeju hodně štěstí.
4. Květen 2011 - 20:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama