4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zub mimo řadu - Operace v narkoze ?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den, mám dotaz .. Zhruba od 14cti let mi začal růst špičák mimo řadu .. Ze zubařů mám nezkutečný strach a nevěřím jim, protože mi zhruba ve 12cti vytahovali nerv ze zubu a strašně mi tvrdili jak to nebude bolet .. Přímo na křesle sem omdlel i přes 3 injekce na umrtvení .. Od té doby mám panickou ale opravdu panickou hrůzu u doktorů .. Mám jeden zub hodně mimo řadu a už to chvilkama začíná bolet jak tlačí na 2 zuby pod nima ... Jediná možnost je pro mě narkoza jinak sem schopný spáchat sebevraždu než abych šel k zubaři na lokální anestezii nebo na analgosedaci .. Nevíte o nějaké klinice ve Zlínském kraji, kde provádí zubní operace pod plnou narkozou ? Finance nejsou problém
19. Listopad 2014 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jarouseek (anonym)
Chce to podívat se na internet, někteří provozovatelé zubařské praxe píší i o způsobech anestezie. Nebo tam zatelefonovat a domluvit se. Já bych ale do narkózy v případě operace zubu nešel, nemusí po ní být člověku dobře od žaludku atd. Myslím si, že analgosedace je bezpečnější - člověk při ní dýchá sám, nemusí být intubován do krku atp.
28. Listopad 2014 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
anna (anonym)
Mně ve 13 letech vyoperovávali jen v místní anestézii dva špičáky, kdy jeden rostl úplně mimo a druhý byl zcela zarostlý mezi nosem a patrem. První operace byla úplně v pohodě, druhá zato složitější a i bolestivá, ale přes ještě dětský věk jsem vše při plném vědomí přestála. V nejbližší době mě čeká extrakce osmiček, tak se mám také na co těšit, opět to bude jen v místním umrtvení, ale mohu čekat jisté komplikace, jelikož kořeny prý jdou do dutin. Tak snad to taky přežiju, člověk nesmí být měkkota.
4. Prosinec 2014 - 14:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama