22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ztopoření bradavek - komentáře

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele leenka
leenka
poradí někdo
6. Listopad 2013 - 17:31
Obrázek uživatele leenka
leenka
Mám takový zdánlivý problém a to ,že se mi často ztopoří bradavky když se svléknu,ale není to jen zimou stává se mi to i v sauně nebo při masážích.Při poslední masáži když jsem ležela na zádech opět ztopořily a masér nemohl odpoutat od nich pohled.Bylo to trapné jak s ničeho nic začaly se zvětšovat.Myslím si ,že je to obdobná situace jako muži s ktyž ji se mu postaví.Nevím jak tomu zabránit neznáte nějakou osvědčenou radu.Při milování mi to nevadí,ale před masérem je mi trapně.
6. Listopad 2013 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Je to trapné já vím,ale naštěstí já mám bradavky spíše vpáčené a neztopoří se ani zimou.
7. Listopad 2013 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já mám to mám obdobné ,taky mě bradavky rády vylézají někdy je to nepříjemné protože jsou hodně citlivé a i trochu bolí.Před 2 lety jsem byla na masáži a stalo se ,že bradavky se postavily,masér si toho všiml a otázal se zda mi není zima,když jsem mu řekla ,že to není zimou a stává se mi to často ,ale i že jsou při ztopoření jsou bolestivější,tak se mne zcela přirozeně zeptal zda je má zatlačit dovnitř.Ta přirozenost a profesionalita mne překvapila a přikývla ,že může.Takže v průběhu masáže mi je ještě několikráte prstem zatlačil zpět.Chodím k němu tak 1x za měsíc a vždy když se mi bradavky ztopoří tak je lehce vmáčkne zpět.Možná to zní jako erotická povídka,ale mě to přijde jako přirozené.Možná i toto je řešení.
7. Listopad 2013 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Stává se to i chlapům a je to velice nepříjemné, hlavně když se přitom (třeba při běhu) třou o textil. To se můžou odřít až do krvava. Občas jsem si přes ně musel lepit polštářkovou náplast.
7. Listopad 2013 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jano (anonym)
Já mám to mám obdobné...vůbec bych to neřešil. Před časem v tv byla nějaká masérka (sportovní či rehabilitační, rozhodně ne erotická), která vyprávěla jednu zkušenost. Pán při masáži dolních končetin, snad kolem kolen či kde, dostal vzrušení a přišlo to na něj, že musela vždy přerušit a on rychle odběhl na WC ejakulovat. I když si myslím, že to stačilo řešit přikrytím ručníkem, pak by to prostě otřel a bylo by to. Díky nervovým drahám asi k takovým věcem dochází. Pokud se postaví bradavky, tak to je věc, kde jde tvářit jako by nic. U mužské erekce to je horší. I když třeba ten pán to měl vyřešit spíš tak, aby navštívil WC a ejakulovat před masáží a vzrušení by bylo jistě menší.
7. Listopad 2013 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
masér (anonym)
Při masáži se ženám brsa nemasírují a bradavky už vůbec ne,ale stává se mi e při masáži hrudníku kdy má klientka obnažená prsa se bradavky postaví většinou se to neřeší,ale jednou klientka mne též požádala ať je zatlačím zpět i když jsem profesional přesto jsem pocítil erotické vzrušení,když jsem jemně prstem na ně sahal.Tím chci sdělit,že příroda pracuje bez ohledu na etiku či jiné naše předsudky.
7. Listopad 2013 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Při masáži se ženám brsa...tělo na masáž prostě reaguje, že k zvednutí bradevek dojde, tady se jde snadno tvářit, že se nic neděje a je to OK. U mužů je to horší. Jde přes klín přehodit ručník, takže nic není vidět a případně se jím to otře. Jako muži by mi to vadilo, kdyby mě masíroval muž. U ženy by to byl problém taky, ale ne takový.
7. Listopad 2013 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Radana (anonym)
Ono se to řekne tvářit se ,že se nic neděje,ale já když se mi ztopoří bradavky jsem hodně citlivá na dotyk a mohu říci,že pokud by mi chlap zároveň masíroval a to nejenom na prsou ,ale kdekoliv jinde na těle,tak bych pociťovala potřebu dokonání uspokojení at to buť ručně ,ústy nebo zasunutím penisu.Jen se dohadovat jak by na to masér reagoval i když muži jsou k tumuto více otevření.Raději proto na masáže nechodím,abych se tomuto vyhla.
8. Listopad 2013 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
LILI (anonym)
Muž když vidí ženu a její stojící bradavky,tak si myslí,že je připravena na soulož,ale příč pro vztyčení bradavek je více např.chladno,mechanické tření atd.
8. Listopad 2013 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Radana (anonym)
Mě když se postaví anténky ,tak pociťuji příjemné svědění a dole začnu vlhnout.Je jedno zda bylo příčinou tření,nebo zima prostě když stojí chci to dělat až do uspokojení
8. Listopad 2013 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Uf (anonym)
řešíte tu strašné hovadiny. Jako masér jsem nikdy ty to věci neřešil.
8. Listopad 2013 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jé (anonym)
Leenka, Radana, Jana stejný konec ajpiny :)) Takže nějaký úchyláček zase řádí.
8. Listopad 2013 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nezdá se mi to jako výplod úchyla. Když si jemně mnu bradavky taky se mi ztopoří, pak se mi začne stahovat šourek a ztopoří s mi penis. Pokud pokračuju dosáhnu až ejakulace a to se nedotknu penisu.
9. Listopad 2013 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Radana (anonym)
Leenka, Radana, Jana stejný...Žádný úchyláček neřádí,ale pitomost a zabedněnost některých jako např.,,JÉ,, a ta je horší jak stádo neškodných úchyláčků.
9. Listopad 2013 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tome, (anonym)
Nezdá se mi to jako výplod...jestliže tu tři mají stejný konec IP, tak asi něco není v pořádku. A Tome, o mnutí bradavek tu nikdo nepsal...žádný normální masér bradavky nemne, takže není nutné tu rozepisovat, jak ty masturbuješ.
9. Listopad 2013 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
jestliže tu tři mají...Kde máš jakou IP adresu? Tady žádný IP adresy vidět nejsou.
9. Listopad 2013 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
I kdyby,tak téma je to zajímavé.
11. Listopad 2013 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro,, Jé,, (anonym)
Leenka, Radana, Jana stejný...Milý ,,Jé,, na těchto stránkách je mnohem více témat ,které jsou někdy až nevkusné a trapné.Nikdo ovšem nenutí nikoho ,aby je četl.Forma diskuze je též svobodná,tak někoho nazývat úchyláčkem je hloupé a primitivní.Příště místo jména ,,Jé,,které vystihuje jistě Tvůj údiv nad vším co nechápeš a je to ho jistě dost,použij raději ,,Debil" to ti bude více sedět Úchyláčka.Leenka
12. Listopad 2013 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
Dnes jsme s kolegyněmi probírali v práci tohle téma.Některé se přiznali ,že nemají dobrou zkušenost s maséry,ale taky lékaři.Holt mužský zůstane mužem i když bude jakékoliv profese a jen těžko v rámci této profese připustí,že pohled na pěknou vyslečenou ženu ho vzruší.
13. Listopad 2013 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
káča (anonym)
A co s neustále stojícími bradavky?
15. Únor 2016 - 5:15

Přidat komentář