34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Znicili sme asi bar - prusvih - poradte please!!!

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
Ahoj, potrebuju akutne poradit!!!!! Povedlo se nam udelat prusvih - pri minule diskotece jsme ja a kamarad a jeste kamoska, nejspis trosku znicili kuchynku, co je za barem - asi jsme tam vyházeli nejaky veci z polic a neco rozbili a tak. Nepamatuju se na nic, nebyli jsme zrovna strizlivi. .-)) Ted se bojime, ze to bude vysetrovat policie nebo ze to reknou do skoly. Nevite nekdo co se muze takovym pripade stat? Nebo co se s tim dela? Ja myslim, ze ten barman nas asi nezna, nevi jmena.
27. Březen 2008 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
otec Callahan (anonym)
Tvoje pokání budiš šest pravých háků a pořádný kopanec do prdele. Jdi svou cestou a již nehřeš více.
27. Březen 2008 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
kriminálník (anonym)
Sice barman vás nezná, ale pokud to šetří policie, tak není vyloučené, že si vás najdou. Pokud jste jen jednou ujely, tak co je také jedno z řešení, je že jim nabídnete náhradu škody. Pokud ještě chodíte do školy, tak barman by asi těžko vysvětloval, proč vám nalíval alkohol, což usnadní vaši pozici při vyjednávání. A nebo čekat, jak to dopadne. Pokud vás nenajdou do měsíce a škoda byla nepatrná, tak to policie odloží.
28. Březen 2008 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zuzo,jo holka pěkně začínáš,bavit se proč ne proti tomu nic,alkohol no proč ne,taky jsem si dala,ale výtržnosti? hezky se to s tebou povleče,hrajete si na zodpovědné,dožadujete se rovnoprávného chování ze strany dospělých,ale sama se chováš jako blbeček!alkohol tě neomlouvá,to vse svědčí i tvém temperamentu a o tvé povaze!nechápu proč o někoho prosíš pomoc,co má dělat ten co jste mu zničili ty věci?kdo mu pomůže? kdo mu to zaplatí? vy jste jen banda nezodpovědných.... neznáš hodnotu peněz,kdyby to byla tvoje věc na 100% vím že by jsi si ji nezničila,mám pravdu? a kdo by ti ji zničil,na ty by jsi policajty volala!myslím si že postih za to moc velký nebude,ale každopádně by jsi se nad sebou měla zamyslet.
28. Březen 2008 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
No alespoň že vás trápí svědomí. Zašla bych tam, omluvila se a nabídla náhradu škody. Uvidíte, co vám řeknou, asi nic moc, ale zase budete vědět, že jste pro to něco udělaly a nebude vás tížit svědomí, to je někdy horší... Policii to hlásit nebudou, protože by to udělali ihned. Mohly byste se ale pro příště nad sebou zamyslet, že takovéto chování je trapné a hlavně holky pít s mírou. Hloupých holek je na světě hodně...
28. Březen 2008 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana71 (anonym)
Už vám bylo 18? To taky hraje velkou roli v případě průšvihu.
28. Březen 2008 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
ne je nam 16.
28. Březen 2008 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
No, my prave nevime, jestli to vysetrujou policajti nebo ne. Ale mluvi o tom cely mesto :-(((( jenom zatim nerikaji nase jmena. Tedaaa... ja doufam, ze je nikdo nezjisti..... To je fakt, ze ten barman nas nemuze zalovat, kdyz nam nalival a neni nam 18? Ja samo vim, ze jsme to prehnali, ale fuckt sme byli mimo, dozvedela sem se, co sme delali, az rano od kamosu, pamatuju si to jenom matne.On nas nastval, ze nam vypnul muziku. Ono vetsi problem nez rodice je pro me nas trener :-)) Protoze chodime do sportovni skoly, takze mam strach, ze by nas vyhodili nebo skrtli ze zavodu, to bych neprezila - by nas zabili!!!
28. Březen 2008 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ach jo (anonym)
Aha, tak to je nějaké malé město. To je blbý. Protože i kdyby to policajti nevyšetřovali, ono se to tam spolehlivě roznese, to buďte v klidu a on takovej hlas lidu je někdy horší, než nějaké vyšetřování... Toho barmana mají vyšetřovat, že nalejvá 16ti letejm cucákům!!!
28. Březen 2008 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Holky, trenér se to dozví dříve nebo později. Pokud si nic nepamatuješ, tak ani nevíš, kdo to všechno viděl a na malém měste není problém vás určit. Došla bych za barmanem a vyřešila to ať máte klid. Ze školy vás asi nevyhodí, ale musíte projevit také, že vám to není jedno. Je hrozná ta morální kocovina co??? Tak nechlastejte.
28. Březen 2008 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
No, když to si právě nejsem jistá, co by se stalo ve škole a tak. Ono totiž ještě ke všemu my měli v sobě krom alkoholu i prášky, ale jen trošku, ale za to se právě vylučuje. Já bych za tím barmanem asi jít nedokázala.
28. Březen 2008 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Chtěli jste být dospělí, co se chlastu týká, tak se chovejte zrovna tak co se týká možných následků. Nejen, že jste zdemolovali bar, ale podrazili jste i dotyčného barmana, který vám nalíval. Pokud se o tom u vás všude mluví, tak malá škoda to zase asi nebude, ale nezlob se, v 16 se ožrat, že si nic nepamatuješ a ještě holka, to je trošku hnus. Pokud se považujete za dospělé, zřejmě, jako ten večer, vyřídíte to osobně, pokud jste poserové, pijte radši coca colu a seďte na prdeli doma.
28. Březen 2008 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
*** (anonym)
Hehe...děcka si chtěli hrát na dospěláky, místo toho se chovali jako děcka. ožrat se tak, že si člověk nic nepamatuje a pak vyvádět, že se o tom baví celé město je hoodně trapné. Nic dospěláckého na tom nevidím. To že to taháš sem a ptáš se co teď, jen podtrhuje, že fakt jste děcka, kterým patří do ruky barbína a ne chlast. Pokud byste byli na nějaké úrovni, tak byste bez ptaní se na tomto serveru, zašli za majitelem a vyřešili to buď finanční náhradou, nebo odpracováním škody. Tak mi přijde, že spíš než zpytování svědomí nad tím co jste poničili, to tu řešíš kvůli tomu, že jsi připostraná z toho, aby to TOBĚ neudělalo nějakou škodu
28. Březen 2008 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Víš, Zuzo já vidím dost problém už jen ten nápad kombinovat prášky s alkoholem, víš vůbec co Ti to udělá přinejmenším s játrama a mozkem? To fakt není sranda. Teď si musíš uvědomit, jestli toho sama lituješ a chceš to napravit, nebo jestli máš jen strach, že se to provalí a neuděláš pro to nic. Život je boj, když máš závody tak taky bojuješ, nebo je Ti to jedno? Zamysli se nad tim, abys neprováděla další hlouposti. Každý může udělat chybu, ale musí si ji přiznat a napravit. Jinou radu nemám.
28. Březen 2008 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Přesně***, hrdinství jde najednou stranou, je jedno co má za potíže majitel, popř. barman, hlavně, že ona vyjde s čistým štítem. Neber to jako moralizování, ale na sportovní škole bys měla mít nějakou disciplínu.
28. Březen 2008 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
hele já ale nechci bejt zítra mrtvá, protože mě trenér zabije, až zjisít, co se stalo, a že kvůli tomu hrozí že nás vyhodí z reprezentace! :-)) No, vlastně mi do smíchu moc nejni. My přemýšlíme na tom, že bysme tu škodu nějak nahradili, ale kdyby to šlo tak, aby nikdo nic nevěděl. Jenže to by chtělo vědět, kolik to je peněz, což nevíme, a taky je nejdřív vydělat, což není za pár hodin, že jo. Protože když se provalí, kdo to byl, tak taky můžem mít po kariéře. .-(((( teda já doufám, že to zas úplně ne, ale nedovedu sip ředstavit, že by nás třeba na sezónu zneaktivnili nebo tak. Kámoš uvažoval i nad tím, že by to trenérovi řek, my ho ukecáváme, že ne, protože se ho strašně bojíme. kdyby to šlo říct mu to, až budem někde hodně daleko, by na nás nemoh .-)
28. Březen 2008 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
A při demolování majetku někoho jiného jste zdaleka takovýhle starch neměli, co? Domysli následky, jako ře se na vás stejně dříve, nebo později přijde a trenér se to stejně dozví, dopad bude horší, než kdyby jste na férovku přišli a řekli mu to narovinu. Uděláte z něj akorát blbce a ze sebe posery. Holka každá sranda něco stojí a pochybuju, že by se tenhle průser dal zahrát vytracena. Nebo si vážně myslíš, že majitel pokorně opraví co vy jste zničili? Navíc, jak už zde někdo psal, nevíš kdo vás viděl a pochybuju, že nikdo.
28. Březen 2008 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj Zuzko, udělali jste kravinu, ok, to se může stát. Máte zkušenost. Je dobře, že jsi to se napsala. Zkus zhodnotit, co je míň nepříjemné - situace teď, kdy se třeseš strachy, nevíš, kdo vás viděl, kdo co ví apod. nebo to, že budete makat na splacení škody, nebudeš moct nějakou dobu závodit a já nevím co ještě. Ale vyjdeš z té situace s čistým štítem. Zajděte za barmanem (společně), řekněte mu to, omluvte se a poproste ho, aby to nikomu neříkal. Ve svém vlastním zájmu to nikomu říkat nebude, když nalíval 16-tiletým. Pokud by náhodou chtěl, pokuste se přiznat relevatním osobám dřív, než to stihne rozhlásit. Splácejte až po přiznání, můžete si tam nějakou dobu odbrigádovat. Nečekej až na zjištění škody - následky toho, že na vás přijdou budou mnohem horší, než když se přiznáte. Pokud to nechceš udělat z morálního hlediska, udělej to alespoň kvůli možným následkům.
28. Březen 2008 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
No, vostudu v tom vašem vidlákově budete mít stejně. Čím větší prdelákov, tím víc se tam chlastá. To je neuvěřitelný. A prý sportovci a prášky s chlastem... Vy opravdu patříte tak akorát na sportovku s tím co máte v hlavě.
28. Březen 2008 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zuzo asi moc sportovec nejsi protoze tomu neospovida tveč jednani,hold za chyby se plati!a to cely zivot,treba to jednou pochopis.spis chudak ten poskozeny,banda ozralych pitomcu mu to zlikviduje a ted chces neco resit!kdyz neznas svoji miru nechlastej!poliskat vas do jednoho a verejne prospesne prace,zametat ulice aby jsi si priste rozmyslela co udelas!i mame by jsi tak zlikvidovala kuchyn?nebo trenerovi? myslim ze ne:-)nemas uctu z cizich veci,a nerespektujes pravidla,jak chces byt sportovec?
28. Březen 2008 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
kik (anonym)
jop, veřejně prospěšné práce by nebyly na škodu. Chudáci rodiče a nakonec i ten trenér - možná se roky snaží, aby z nich něco udělal, a oni se mu odvděčí takovýmto průserem. Ale to je dneska ve školství stejně. Kdyby učiteli sebevíc záleželo na tom, aby se žák/student choval slušně, nemá ŽÁDNÉ prostředky, jak mu napravit hlavu. Z poznámek si nikdo dneska nic nedělá, vyhodit ze školy nikoho nedovolí ředitel, a když to vypadá, že studentovi něco neprojde, tak pro změnu přikvačí bohatí rodiče a dají sponzorský dar.... No nic, jen jsem si chtěl ulevit, řeším trochu podobný problém, ale z druhé strany - jsem pedagog, kterému není jedno, co jeho svěřenci vyvádějí. :-(
1. Duben 2008 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
kuk (anonym)
Vyšetřit policií,trestní oznámení a minimálně podmínku.Za to,že se někdo chová jak dobytek,musí nést odpovědnost.Upozornění do školy a ještě bych vše vyvěsil na nástěnku.Ať každý vidí,s kým žije a chodí do školy.Zaplatit škodu je samozřejmost.Normálně je mi z dnešních mladých lidí na zvracení.To není chování,to je každodenní porušování zákona,opilství a hnus.Když přijedu kamkoliv se zbožím a je tam mladý člověk,vždy je problé.Opravdu vždy.Neumí totiž nic.Nic neví,nezájem.K čemu jsou tihle lidé ? K ničemu.Umí jen chlastat,žrát drogy a krást jiným peníze a majetek.
1. Duben 2008 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro kuk (anonym)
Naprosto s Tebou souhlasím, na ty hovada nic jiného neplatí!
1. Duben 2008 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
No, tak jsme měli štěstí v neštěstí. Trenér jel na 3týdny na soustředění, úpe jsem na to zapomněla :-)) Tak snad ten rozruch do tý doby nějak přejde... Jenže na tréningu je to z bláta do louže. První tři dny jsme měli normální supl, ale teď nás trénuje týpek, no na zabití. Totálně vypatlanej kulturista, normálně učí hokejisty, no hrůza. Děsně nás honí, furt dává něco navíc.:_((( Sem musela nhrazovat dva tréninky, protože podle toho kre...a nejsou ženský důvody omluvenka!!! tak se skoro těším, až se vrátí ten náš. Jen kdyby se nic nedozvěděl o tom baru. Zatím jsme se neodhodlali tam dojít, někdo z lidí tady říká, že se zas tak moc nestalo, jenom nepořádek a trocha rozházenejch a zničenejch věcí, ale nic cennýho. Jenže prej byl ten kluk vyděšenej a už tam nechce makat. .-)) Ten jeho zaměstnanec teda.
3. Duben 2008 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
pokračování (anonym)
ahoj, díky za názora, i když moc jste mě teda nepotěšili, abych pravdu řekla. Já vim, že jsmeto neměli dělat, ale fakt jsem to přehnali s pitím atd. a stalo se to jen ppoprvé.... Pokráčko je k naší smůle takoý, že už to ve škole vědí. Nevadili jim tolik ty zničený věci, ale to, že jsme byli sjetý. Tu škodu dali nahradit rodičům, že oni si to mají vymáhat po nás, což u nás je v klidu, naši akorát nadávaj a nic chtít nebudou. Jenže nás fakt vykopli z reprezentace, na jeden rok. To je v pr...li nejvíc. Teda skoro nejvíc, protože čím dál si uvědomuju, že nejhorší pro mně je, co udělal náš trenér. On nám ani moc nenadával,prostě nic. Jen řekl, že jsem/jsme porušili všecky pravidla a že s náma končí a když nejsme v repre, tak ať vypadneme. Nezdraví mě a dělá, že mě nevidí, když se potkáme na chodbě. Já jsem si to dří tak nebrala, ale nejhorší je, že já ho asi fakt měla tak nějak místo táty. Tak teď strašně váhám, mám z něj hroznej strach, za ním jít nebo na něj i promluvit, ale tak to nechat nechci.On mě měl asi taky rád, ale už asi nemá.
23. Duben 2008 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Ahoj Zuzo, jsem celkem ráda, že vím jak to dopadlo. Je to pro vás zkušenost a v životě to tak normálně chodí, jenže někdy jde ještě o víc. Myslím, že ale není správné, že jsi v klidu vůči rodičům... oni to zaplatí a jen nadávají. Zkus si na to vydělat na brigádě a vrátit jim to. Jsi smutná jen z toho, z které strany přišel trest, který tě mrzí. Mělo by Tě mrzet více věcí, starosti rodičů, musí na to vydělat, barman za to za vás taky schytal, no a Tobě nejvíc vadí, že nejdeš na závody. Zamysli se nad tím....
23. Duben 2008 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Ahoj, ale když já to tak cítím. Našim vadí hlavně to, co řeknou lidi. Jenže tomu trenérovi na mě asi záleželo.
24. Duben 2008 - 0:46
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Zuzo, jediné co Ti mohu poradit je, ze trenér musí pochopit, že Ti to není jedno a jsi schopná pro to něco dělat. Asi to bude déle trvat, ale právě proto on očekává, zda máš tu trpělivost a budeš pokračovat a získáš si jeho důvěru zpět, či se na to vykašleš. Budu TI držet palce, abys se pro příště alkoholu a práškům obloukem vyhnula, nestojí to za to.
24. Duben 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak nevim, ale zda se mi, ze vas tady zuza trosku taha za nos
24. Duben 2008 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Berenika (anonym)
Jsi chytrá jak rádio, asi jsi nikdy neuklouzla, viď, paní moralistko Katko? Proboha, je mi špatně z morálních úblitků úzkoprsé etičky. Jak víš, co za co stojí a co nikoliv. Nech jakékoli zkušenosti tomu, komu patří a nehodnoť svým subjektivně egoistickým pohlídkem, ty hloupínku...
10. Březen 2009 - 13:21

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama