7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co zničí lásku

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kikinka (anonym)
Dobrý den, všechny Vás velmi prosím o radu. Našla jsem si nového přítele a jemu vadí mě na vřejnosti políbit či chytit za ruku. Nedokáže se absolutně mazlit, např. když k němu přijdu a chci ho na uvítanou na ulici políbit, on uhne a vymluví se, že právě kouří. Nebo když jdeme společně na večeři, tak si nesedne vedle mě a cestou do restauraci jde i mimo skupinu lidí. Aby me vzal okolo ramen, či me objal a dlouze vychutnával lásku, nepřipadá v úvahu. Líbá se pouze večer v noci v posteli, když zrovna on chce. Z toho bych usoudila, že se mnou být nechce a nemá mě rád. Ale opak je pravdou, protože na druhou stranu se mnou chce být každý večer, bere mi do kina, sežene lístky do divadla, pozve mě do restaurace i s mymi rodiči, chodíme na dlouhé procházky a povídáme si dlouho do noci. Chci znát váš názor, proč se na veřejnosti chová tak chladně a proč v soukromí není schopen opětovat mazlení a polibky, když si o ně gesty řeknu. Váš názor je pro mě důležitý, moc děkuji. Kristýna
2. Duben 2008 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
ahoj Kristýno,jsi si jistá,že jsi jeho jediná? není třeba ženatý? Jestli jsi, tak to spíš vypadá,že prostě intimitu na veřejnosti neuznává,někteří lidé to tak mají. Jestli ti dotyky neoplácí ani doma,tak je to zřejmě člověk,který mazlení k životu nepotřebuje a ani nerozumí,že jí potřebuješ ty. důkazy lásky pro něj jsou společné soužití,plány do budoucna,zaopatření rodiny atd.Pak je na tobě,jestli se s tím smíříš a obejdeš se bez takových to vyznání lásky nebo půjdeš jinam.
2. Duben 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
danda (anonym)
mám kamarádku,která to má stejný a strašně se tím trápí,jenže ho miluje a taky jí to vynahradí tím,že s ním nestrádá.....dokonce se stalo,že po sexu řekl,že už je přesexovanej e že si musí dát pauzu.....tři dny se jí ani nedotkl a vůbec ho nenapadlo,jak ona trpí.ale je prostě takovej a ona to bud vezme a nebo ne....já si to nedokážu představit...no ale rád ji má a vztah je vážný.....
2. Duben 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ji. (anonym)
Bohužel to znám a jak mi to ze začátku nevadilo, tak po letech manželství to vidím jako obrovský problém. Možná tvůj přítel je z rodiny, kde nebyly harmonické vztahy, tak ho nikdo nenaučil, že si lidi takhle projevují city, alespoň takový důvod byl v mém vztahu. Fakt si hodně rozmysli, jestli to s ním má cenu než abys pak byla nešťastná a řešila, jestli tě vůbec miluje. Těžko se změní, to už je takový vzorec chování a takový typy vydrží jen s někým citově otrlejším, komu je to jedno. V postatě za to nemůžou, myslí si, že takhle je to ok.
2. Duben 2008 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikinka (anonym)
Strašně moc všem děkuji za názor. Absolutně souhlasim, asi to fakt takto je. Moc děkuji, mějte se krásně. Kristýna
3. Duben 2008 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Může to být opravdu výchovou v rodině, absencí tělesné lásky rodičů, nemusí být prostě schopen přijímat takovéhle projevy lásky, o dávání ani nemluvě. Je to blok a myslím, že se s tím dá něco dělat. Zažila jsem to, vímo čem mluvím, protože já jsem taková byla a vím proč. Dodnes se nedokážu s přítelem políbit před rodiči. Dokonce ho ani obejmout nebo chytit za ruku, ačkoliv jinak už mi to docela jde :-) Druhá možnost je opravdu vrozená citová chladnost a s tím zkušenost nemám, takže neporadím. Rozhodně se mi nezdá, že by v tom byl někdo jiný.
3. Duben 2008 - 9:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama