13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

zničené vlasy

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, mam hodne rozdvojene konce vlasu.Jenze to nejsou jen konecky ale mam je po cele delce vlasu.Nechci se strihat na kratko.Je mozno nejak vlasy jinak spravit? Prosimte poradne nejakou masku nebo co s tim. Dekuju
15. Únor 2005 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
gymka (anonym)
no tak urcite zastrihnout konecky by sis mela nechat..ale skus se zeptat treba nejaky kadernice..zajit si nekam na regenerační péči a častecne ti to třeba pomůže
23. Prosinec 2006 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
klara (anonym)
Mě se osvědčil olivový olej.Jednou za týden vetřít do vlasů a nechat to tam co nejdýl.Dobrá levná maska.
23. Prosinec 2006 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Jojo dělat masky a kup si třeba nějaký vitamín, např. Viaderm, ségra ho bere taky na lámavé a poškozené vlasy a pomáhájí!!
13. Listopad 2009 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ahojte, v poslední době se mi začali hodně ničit vlasy, a to tak, že mi upadávají třeba jen konečky cm anebo i od půlky. Přesto, že se mi vlasy docela mastí, tak konce mám suché. Používám kvalitní kosmetiku od Matrixu a i některé olejíčky. Vlasy si nežehlím a snažím se i maximálně omezit fénování. Nemáte někdo nějakou radu co s tím??? Už z toho začínám být docela zoufalá, protože vlasy mám čím dál kratší :-(
15. Listopad 2009 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Já mám vzdycky zničené vlasy po létě. Na podzim si dám Viadermovou "léčbu" a z pravidla o vánocích mám zase vlásky dle svých představ. Od přírody sice nejsem žádná vlasatice, takže zázraky se nedějí :), ale pro mě je důležité, že vlasy vypadjí zdravě.
21. Říjen 2011 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Mně strašně moc pomohla donna hair. Mám jemné vlásky a jak už to u takových bývá, nedrží objem, je jich málo, nemůžou být dlouhé navíc se hodně ničí a nerostou. Kamarádka mi na to poradila právě donnu hair, tak jsem si řekla, že nemám co zkusit, vyhodila jsem už větší peníze za maličkosti, ale zjistila jsem, že tohle nebyla zbytečná investice, protože vlasy jsou zdravější, lépší a hlavně o 20 cm delší :-)
18. Leden 2013 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
K doporučení donny se musím přidat. Měla jsem to trochu jinak, normálně nemívám problémy s vlasy, ale z velkého stresu mi začaly padat ve velkém stylu. Kadeřnice říkala "ostříhat ostříhat" a já pořád že nenene. Nechala jsem si zastřihnout konečky a začala jsem brát právě donnu. Kadeřnice se nestačila divit, že se to tak zlepšilo a taky jí začala doporučovat :-)
30. Leden 2013 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Ahojki, mne se osvedcil balzam Haar Quantum od Original ATOK, nejdrive pouzivas obden, vtiras male mnozstvi do korinku, pote staci jen udrzovat.
11. Únor 2014 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahojki, mne se osvedcil...Ahoj, pro mne take Haar Quantum ATOK, je vyborny! A ted maji 15% slevy na vse.
4. Prosinec 2014 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
chichi (anonym)
Ahoj, pro mne take Haar...A jéje, prodejce tu ase řádí.
4. Prosinec 2014 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
na poškozené vlasy zkuste http://www.selectiveprofessional.cz/oncare-nutrition/260-protein-infuse-reparacni-serum-pro-poskozene-vlasy-6x20ml.html , já k tomu ještě používám od nich šampon s kondicionerem na poškozené a bomba. jestli máte rády olejíčky, tak zas tenhle http://www.selectiveprofessional.cz/oncare-nutrition/263-instant-touch-fluid-tekuty-prostredek-pro-vyhlazeni-kutikuly-vsech-druhu-vlasu-50ml.html ceny jsou podle mě přijatelné a když zadáte do poznámky do eshopu ( benefit15 ), tak budete mít ještě 15% slevu;)
13. Březen 2015 - 14:19

Přidat komentář