259 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

!!! Znásilnění TROCHU Jinak !!!

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Není to hezké, ale ... Napadla Vás někdy myšlenka, jak musí být útočník vlastně šikovný a nebo obrovská vazba !? Čistě teoreticky jsem si představil sebe. Dívku odchytnete na odlehlém místě - to je základ. Co ale potom ? Takovou dívku musíte minimálně dole trochu obnažit, ještě jí nějak dávat nohy od sebe a pořád ji ještě držet a aby to bylo profi, tak nejlépe ještě zadělat pusu, aby nekřičela a podobně. Nepřipadá Vám, že pokud dívku nějak psychologicky neukecáte, nebo jí třeba duševně a citově nevidíráte, nebo ji neuvede do bezvědomí, že je snad až nemožné někoho jen tak znásilnit !? Nevím, ale já sebe si zatím představit nedokážu :-) Co Vy na to ? Nepříjde Vám také znásilnění jako nějaký krutý trik ? Jak je možné, že je tolik znásilnění a přitom to rozhodně není "jednoduchá věc" ...
10. Duben 2007 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
znasilnena (anonym)
Debile
11. Duben 2007 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
oprava: nevydíráte
11. Duben 2007 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Zenon (anonym)
Jednou jsme se s partnerkou dostali k podobne diskusi. Tvrdil jsem ji, že pokud opravdu udělá všechno pro to aby se ubránila, tak se ubrání. Ona chtěla zkusit, jestli by se ubránila a tak jsme to zkusili. Samozřejmě bez mlácení. Mám 106kg a ona 54kg a musím říct, že to nešlo. Povalit na zem a zlehnout není problém, ale potom už by člověk musel mít alespoň 4 ruce. Držet jí obě ruce, stáhnout kalhoty a kalhotky, sám se svléknout atd. to už prostě nejde, když se pořád kroutí, točí se na bok, odráží se nohama směrem ode mně (vleže jakoby "nahoru"), zmítá se, nohy drží u sebe atd. Myslím, že většina znásilnění proběhne tak, že ženská radši podrží, protože má strach nebo nebo to po krátkém boji vzdá. Ale pokud se opravdu nenechá a ještě k tomu třeba škrábe a kouše, tak to asi jde velmi těžko.
11. Duben 2007 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Přesně Zenone, jsem rád, že jsi pochopil, jak to myslím !!! :-) Jen jsi zapomněl ještě pátou ruku na ústa :-D
11. Duben 2007 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tatík (anonym)
vy jse tak primitivní hoši, už od malička že?
11. Duben 2007 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
zenone jenže když te chce nekdo znásilnit tak tě bije a kope tě škrtí tě. tluče tě pěsstí vší silou a navíc na tobě leží a vyhrožuje ti smrtí, po pár minutách si strachy i fyzicky tak vysílen že když je po všem nedokážeš se ani postavit na nohy
11. Duben 2007 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamčataka (anonym)
hej oba máte pravdu,jak anonym tak zenon..jenže ti nadržení hovada sou tak silní a nepřekonatelní,že se asi dá těžko ubránit!možná to jde..možn ne..ale nenechala bych se!!!aspoň bych se snažila ze všech sil!!
11. Duben 2007 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Leňule (anonym)
Jasně, teoreticky je to nemožný, ale jak už tady napsal(a) xy, ve většině případů přijdou na řadu nože, facky, mlácení, kopání a tak... Takže se to pak stává lehčí, protože holka se bojí další rány, tak se radši podvolí... co jinýho jí zbejvá
11. Duben 2007 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
to se doopravdy (anonym)
Jednou na poli jednotily dvě ženský řípu, jedné bylo asi 45 a ta druhá měla hodně přes šedesát! Z lesa vyšel mladík, na hlavě naraženého kulicha a tu blížší starší ženu znásilnil takto: sundal ji tepláky a zezadu ji začal piglovat. Ta mladší jen na to čučela. Mladík si to udělal a zmizel. Kdo myslíte že to pak prásknul na VB? Pochopitelně ta mladší. Mladíka našli, byl to vysokoškolák! Podle mě to znásilnění nebylo ani náhodou, nejen proto že ta paní mohla kdykoliv odejít, ale nebyla ani nijak násilím ohrožena. Je to jako legrace,ale je pravda že tvrdila jaký ho měl tvrdý. Je to život.Mladík byl odsouzen, bohužel.Zalosžil metál.
11. Duben 2007 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Fremer (anonym)
Taky si myslim, že bez násilí to asi nejde. např.: Jednou jsme se prali s přítelkyní ( ze srandy ) A ona ně vyřídila tím, že se vždy vzepřela a já byl bez šance. Takže se přiklánim k názoru, že násilník musí jedině ženu omráčit a nebo ji zastrašit. Potom ale nechápu, jaké prase! je schopno ženskou zmlátit a pak ho nacpat do stáhlé a suché vagíny. Měli by jim upadnout!!! Jsem taky kluk, sex miluju, ale na 99% bych to nesvedl. Sice jsem měl možnost souložit s uplně opilou holkou.... to je ale o ničem Ne? Mějte se.
12. Duben 2007 - 7:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Jenže právě obrovský strach a k tomu případně brutální úder (stačí někdy i jeden) udělají své. Ta žena se potom dostane do stavu naprosté poslušnosti.
12. Duben 2007 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Zenon (anonym)
To xy : Já ti rozumím. Taky jsem to tak psal, asi ne dostatečně srozumitelně. Jasně, že je u toho často hrubé násilí nebo dokonce přímé ohrožení života. Pak má žena strach a radši se nebrání. Pokud ale je ochotna snést raději bití a riziko ublížení než znásilnění, pak věřím, že se jí podaří nenechat se znásilnit. Tím nechci říct, že je to tak vždy lepší, jen tolik, že pokud není násilník surový sadista ale třeba podnapilý floutek, tak se lze ubránit.
12. Duben 2007 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
eliska (anonym)
Zenon: Znasilneni je vzdy spojene s hrubym nasilim, proto je to znasilneni. A casto clovek slysi, ze je lepsi, kdyz se zena nebrani, protoze si tak usetri spoustu zdravotnich komplikaci (tj, kdyz uz ji povali a ma prevahu). Dale je dulezity moment prekvapeni a ne kazda zena je cvicena karatistka, ktera utocnika hned kopne mezi nohy. Asi to tak nemozne nebude, kdyz dokazou znasilnit i nactileti.
12. Duben 2007 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vždy Eliško ne, můžeš dát dívce klidně do drinku nějaké omamné látky a pak ji pohlavně zneužít. To je také znásilnění.
13. Duben 2007 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Stáčí přece povalit a vytáhnout zavírací nůž, to si pak křičet člověk asi nelajzne a radši udělá, co se po něm chce. Podle mě to není o fyzické převaze, ale spíš o tom strachu. Já kdybych si nebyla jistá, že toho člověka přeperu, tak bych asi ze strachu radši nic nepodnikala.
13. Duben 2007 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zajímavá téma
16. Duben 2007 - 2:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nemusí to být o síle,pokud znáš pár citlivých míst na těle,jsou u většiny lidí stejná,stačí lehce stisknout a dosáhneš tím u protivníka třeba 5-ti min.bezvědomí,ale to chce cvik.Zneužívat to ke způsobení bolesti jinému člověku pro uspokojení pudů je svinstvo,ale nebudu tu dělat mravokárce.Můj lidský názor-když je někdo hnaný silným pudem,který potřebuje uspokojit,znásilnit dokáže,i kdyby byl/a 50-ti Kg.houžvička.
16. Duben 2007 - 2:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
No, pánové a dámy,znásilnění není o síle. Spíš o důvěře a váženosti. No řekněte, čekali by jste to od sbormistra,kněze, policajta,lékaře, synka z poslanecké rodiny...Kolikrát je holka ráda, že o ni projeví takoví lidé zájem a že jí třeba poradí s problémem v rodině, nebo s akné a najednou jsou z toho zvířecí radovánky s úplně jiným účelem! A nečekejte, že se z bytu ve starým baráku, nebo z auta uprostřed lesa někam dořvete. Vhodné místo a čas je to první,čím se násilník jistí a to druhé je někdy společenská bezúhonnost a jindy deprivace a budete se divit, často je to komplic!!!. Až to třetí bývají drogy, nebo pecka čenichovka. Takový to typický filmový znásilnění v koutě nebo na zemi je typický víceméně pro národnostní menšinu nebo taky Havlovy chlapíky:)
16. Duben 2007 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michalka (anonym)
Nějak tak. Znásilnění je o překvapení:( Když vás někdo zezadu najednou přiškrtí, a nečekáte to, absolutně, tak mu za chvíli omdlíte do náruče a on si odbyde co chtěl ani nevíte!!!! Nebo si fakt myslíte, že ty násilníci mají ptáka z ocele, připravený pouta a 100 kilo jak ve filmu?????
16. Duben 2007 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
No, budete se divit, ale nejvíc znásilnění je mezi bigotně věřícími. Teda je to doložený statisticky. Protože tam se vedou ženy k tomu, aby vždycky ustoupily chlapovi!!!! A hlavně, aby o tom mlčely jak zařezaný!!!!Pak nejsou potřeba ani pouta, ani drogy!!!! A taky tam chlapi asi jinak sex před svatbou neznají.
16. Duben 2007 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Matouš (anonym)
Blanko, já tomu věřím. A navíc se nespokojí jenom s děvčátkama. Já taky patřím mezi "ojetý" ale zkus si stěžovat na faráře. Má milión výmluv a důvodů po kapsách a lidi, co mu to budou žrát i kdyby na chleba nebylo. Středověk neskončil. Právě začíná.
16. Duben 2007 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
alenka (anonym)
sorry, ale teraz si este predstav, ze by realny utocnik 104 kil tazky zautocil na tu tvoju 54 kilovu a prve co by spravil, tak by jej dal ranu pastou, ze by jej vyrazil predne zuby, ju by ochromil smrtelny strach, keby jej prilozil noz na tvar- este stale si myslis ze by sa ubranila???
24. Květen 2007 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Bez gulometu namá šancu.
24. Květen 2007 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ono, anonyme,hlavně je také znásilnění a znásilnění.Jak už tu psali,kolikrát se ho lidé dočkají od někoho,komu věřili.Ať už jde o kluky ,holky, nebo dospělé ženy i zneužívání je druh znásilnění.Pokud jde o znásilnění,jak jsi ho líčil,popadnout,přeprat,stáhnout,umlčet....Víš,ikdyž žena ví,jak se bránit,většinou je v takovém šoku,že nestačí vůbec nic a když se náhodou brání,to znásilnění není to nejhorší,co si prožije.Víš,co jsem si položila za otázku s nožem u krku?Jestli je lepší nechat se znásilnit nebo zemřít.Nevím,co je lepší dodnes a nevím,zda jsem si vybrala zprávně,jen vím,že mi rána na duši a nejen tam už zůstane. Samozřejmě je spousta názorů pro a proti: žena se může ubránit,žena to sama vyprovokuje,neopatrnost,důvěřivost......Jenže kdo to bude soudit.Vždy záleží na okolnostech a pak je problém,mladá pohledná se oblíkne do mini,uzoučkého trička....pak s někým flirtuje....Zkončí v posteli a co z toho pak je?Znásilnění a kolikrát jen,aby holka sama neměla průšvih.... Otázka,co jsi položil je na hrozně dlouho,priotože je tolik variant,jako je lidí.Všechno záleží na každém jedinci. Dneska už také vím,že kdybych nešla tou cestou,nebo se bránila o chvíli dýl,že by to snad dopadlo jinak.Ale......
24. Květen 2007 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Myslím že je dobré že ste to skusily a vidíš že to není lehké. Zapoměl si že ji může ohrožovat nějakým předmětem hmm je to zajímavý příspěvek...
18. Červenec 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
anonym z 10.4. je dobrej debil, tu tvou by ti měl někdo pořádně znásilnit a ošukat!
18. Červenec 2007 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Jsem pro zásilnění anonyma! Myslíte si, že muže znásilnit nelze? Velký omyl! Ve věznicích, které nejsou dobře vedeny je to na dením pořádku. Ovšem násilníky jsou zas muži, že. I když bylo popsáno několik příkladů znásilnění muže ženou. To nemám na mysli ty úlety v rámci harašení, ale ověřené případy z odborné literatury.
19. Červenec 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
anonym je prostě čůrák
19. Červenec 2007 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Místo, aby ste tu sprostě nadávali, tak mu vysvětlete, proč to nejde.
19. Červenec 2007 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Když si anonym přečte příspěvky, které tu už jsou, snad mu dojde, že je to případ od případu. Argumenty, že se někdo po domluvě snaži znásilnit zkusmo svou dívku jsou zcela mimo mísu. Chybí totiž to podstatné, moment pžekvapení a hrůza, která ochromuje. Málokterá žena by se dovedla účinně bránit opravdu brutálnímu útoku. Ostatně znalci radí spíš pasivitu, než aktivní obranu. Opravdu nebezpečné násilníky - sadisty pasivita odradí, neboť je vzrušuje právě fyzický odpor, který musí překonat. Zachovat si život je priorita!
19. Červenec 2007 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Prodělal jsem dlouhodobý speciální výcvik a s námi tam byly i dvě holky. Jednou se instruktor věnoval speciálně jim - obranu teleskopickým obuškem proti napadení několika násilníky. Jeden z nás měl naznačit napadení. Asi tak - jak si to představuješ Ty. Instruktor to zastavil s tím, že si asi ten kámoš neuvědomuje - jak to skutečně probíhá. Napadení ženy je hned zkraje kruté, rychlé a velmi brutální. Pokud jí chytí za vlasy, tak to vyvolá ukrutnou bolest a pokud vlasy vydrží - dojde k hrozně bolestivému poškození pokožky na hlavě. Dále to jsou veliké facky a rány pěstí. Sám jsem si ustlal po jedné ráně od chlapa a ani jsem nemuknul. Když takové dělo dostane holka - vypne se. Pochopí, že jde o přežití a že ty rány jsou mnohem horší, než to, že na ní vycuká nějaký hovado a snad jí nechá na živu. Teprve později se dotaví šílené zhnusení a šok. V okamžiku aktu je to jen děs a hrůza a touha žít. Žena strne - přestane se hýbat a jen se modlí, aby to skončilo brzy. - Tolik asi z vyprávění instruktora. Vzápětí v rámci "ostrého výcviku" tu holku skutečně brutálně napadl a padly i facky na obličej. Když jsem to viděl zblízka - došlo mi, že tomuhle se ubrání jen dvoumetrová selka. Minulý příspěvek od "J" je skvělý a naprosto pravdivý. Bohužel rychlokurzy sebeobrany jsou spíše průšvih. Děvče si myslí, že na to má a trapným pokusem ho strašně rozzuří. Obranný manévr musí být totiž absolutně nečekaný, a extrémně tvrdý. - Bodnutí prstu do oka, roztržení pusy v koutku, hluboký úchop za ohryzek, pokud se bije dlaněmi "ve špetce" na oši - tak to musí dokonale sednout a nesmí se přemýšlet, že bude mít z bubínků cáry. Vrazit hřeben zespodu do nosu a prudce jím trhnout do strany atd atd. Na varlata se raději nezaměřujte - není to až tak snadné je dokonale trefit.
23. Červenec 2007 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
J a Milan maji naprostou pravdu a vetsina lidi si myslim predstavuje znasileni asi jako Hurvinek valku. Mimochodem toto neplati pouze pro znasilneni, ale i pro nasilna napadeni za ucelem oloupeni. Videl jsem jednou velmi zajimavy americky porad, kde o tom mluvili primo zlocinci, zavreni na dlouholete tresty ve vezeni. Jeden cernoch to popisoval a rekl v podstate toto: "jedna se o akt naprosteho necekaneho nasili, ktere tu osobu uplne ochromi. Mijime se na chodniku a najednou mu ji slehnu ze je na zemi napul v bezvedomi a v soku a oberu ho o co se mi zachce. Cele to trva nejvys par desitek vterin, jsem pryc a on ani nevi, co se s nim stalo." (Vylozil to samozrejme ponekud jinak a znacne vulgarne). Normalni obcan naprosto neni navyknut a pripraven na zcela neocekavane, hrube a brutalni nasili a s necim podobnym se v prve rade vubec nedokaze vyrovnat PSYCHICKY. Nastava okamzity sok, utlumeni reakci a naprosta hruza a strach o hole preziti. Znasilneni neni sexualni akt, je to akt NASILI, jehoz nasledkem je pohlavni zneuziti. Zena je zpravidla velmi hrube fyzicky napadena, zmlacena pestmi, zkopana, je ochromena hruzou a dezorientovana, co se to vubec deje. Pribehy, kdy si s ni pachatel pozvolna hraje, jaksi ji mirnym nasilim "svadi" a chce, aby mu rikala, ze to chce mit udelane, zatimco ona ma stovky sanci, jak jej mistrne zneskodnit je oblast filmove fikce. Zene velmi cvicene v sebeobrane by se MOZNA povedlo pomoci protiutoku, ktere uvedl Milan, se utocniku ubranit, ale tyto pripady jsou velmi ridke. Vetsinou i ta zdanlive vycvicena a pripravena zena v podstate diky psychice zenske povahy proste neni schopna nenadale odpovedet na utok rovnez zcela brutalnim nasilim - vypichnitim oci, vyrvanim zuby casti tela nasilnika apod. Veskere "hry na preprani a ubraneni se" mezi partnery jsou jak jiz uvedl Milan naprostym nesmyslem. Kdybyste najednou vasi partnerku uderili pesti tak, ze byste ji roztrhli ret a vyrazili par zubu, triskli ji hlavou o zem a jeste ji vsi silou kopli do pricha, asi by vam tak dlouho a zdatne neodporovala a mohli byste si s ni delat, co byste chteli.
24. Červenec 2007 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vysvetlené to je tvrdo, ale jasne.
24. Červenec 2007 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Milanovi a Pozorovateli, pánové díky. K vašemu vysvětlení není co dodat. Jedinou a ne zcela jistou obranou proti znásilnění je prevence. Vyhýbat se situacím, kdy k němu může dojít. V teorii to zní slibně, praxe je ovšem pestřejší. Také nelze zapomínat na fakt, že k znásilnění dochází ve více než 50% případů v rodinách, mezi příbuznými a známými obětí. K tomu, aby žena zažila moment překvapení a hrůzu, která jí znehybní a omezí její schopnost reagovat, pak nevede brutální násilí ale spíš psychický šok z naprosto nečekané a pro ni otřesné situace. Když přežije, čeká ji bohužel další martýrium vyšetřování, zdaleka ne citlivé a ohleduplné a pochopitelně někdy i psychické následky poškozující kvalitu jejího dalšího života .... Znásilnění patří mezi nejotřesnější kriminální činy a netřeba o tom pochybovat. Jiný šálek kávy je ovšem falešné nařčení ze znásilnění, ale to je už jiné téma ....
24. Červenec 2007 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak, tak. To když si manželka po třech dnech vzpomene, že možná by byla dobrá msta nahlásit nějaké domácí znásilněníčko.
24. Červenec 2007 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Tyhle ženy, když se nepochybně prokáže, že se jedná o falešné nařčení, bych soudila jako muže, kteří znásilnili. Ty nezodpovědné husy, si totiž neuvědomují, že i díky nim, díky pochybám, které jejich vymyšlený příběh vyvolá, prožívají skutečně znásilněné další trauma při vyšetřování.
24. Červenec 2007 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Ještě pár věcí z toho kurzu. - Vyhýbejte se osamoceným místům - nestyďte se požádat o doprovod kohokoliv, kdo vypadá "normálně" - nebo jen se k někomu připojit. Počkat si na chodce někde na frekventované části i delší dobu. - Pokud cítíte, že by mohlo dojít k napadení počítejte s tím, že základem účinného napadení je šok z ohromné síly a krutosti na počátku. - pokud se rozhodnete použít prostředky osobní ochrany, tak si je zatraceně dobře vyzkoušejte samy! a) elektrický paralyzer funguje dobře jen při několikasekundovém kontaktu s pokožkou trupu. - Už vidím, jak Vám debil "podrží" b) Pepřáky a jiné spreje znají grázlové dokonale, ale Vás doslova sundá jedna molekula. Nastříkáte-li mu to očí - tak to dokáže během několika minut vychrchlat a vybrečet a pak to bude zlé. Stříknete-li proti větru - sundáte se sama - jemu pod nohy (budete mít čas zjišťovat směr větru?) c) Teleskopické obušky patří do ruky lidem, kteří s nimi umí zacházet. Po výcviku ho třeba seberu během sekundy i silnému chlapovi - je na to roztomilý trik. d) palné zbraně vynechávám úplně. Bouchačka se nesmí nikdy vyndat. Když se vyndá - musí se nutně střílet. Pokud se střílí - je nejlepší zabít. Jinak jsou z toho ještě větší trable. Takže máte-li pistoli a vezmete si jí - pak počítejte s tím, že když po ní sáhnete, bude někdo mrtev. Rozumný člověk to pak nechá raději doma. e) takové ty pitominy s klíčema mezi prsty a skládacím paraplíčkem nechte puberťákům - to je opravdu hloupost. - Takže jak vidíte jediná šance je prevence - vyhýbejte se prostředí, času a poloze, kdy by se něco takového mohlo stát. Raději se vraťte domů z diskotéky až ráno a nechte si nařezat od táty nebo manžela - než zažít vášeň s nějakým úchylákem. A nakonec - pokud se to stane, jste napadena - nebraňte se, nekřičte. Dělejte mrtvého brouka nebo dokonce zkuste nahrát mdloby. Než křičet "Pomóc" je už snad lepší "hoří" - jednak se ten debil lekne, že Vám hráblo a druhak to přivede 3x tolik zvědavců. A jestli se budete chtít přece jen bránit - uklidněte se a začněte se koncentrovat. Připravujte se na daný okamžik. Veškerá energie musí jít do jednoho útoku a ten musí být krajně tvrdý. Nemyslete na to, aby jste mu něco neudělaly. Máte-li šutr nebo cihlu - řachněte ho do nosu takovou silou, jakou dokážete. Určitě je lepší ho zranit - byť i vážně než být sama zraněna. Útok musí být veden ideálně na hlavu - aby ztratil orientaci. Zlomené prsty či naražená žebra vadí při ping-pongu, ale při znásilňování je to magorům fuk. Ještě jedna věc - objevila se tu také Filipínská technika s nožem - bleskově provedené malé řezné rány na volné pokožce. = Vyvolá to masivní povrchové krvácení a oběť se dostává do šoku z množství krve a stává se v podstatě úplně bezbrannou. Většinou je to ale jen vizuální efekt a vykrvácení bezprostředně nehrozí - přesto je to velmi účinná metoda i v boji mezi muži.
24. Červenec 2007 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Líbí se mi, že já to řeknu obecně a ty přidáš naprosto relevantví a konkrétní podrobnosti. Díky.
24. Červenec 2007 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
:-)))) Napíšeme spolu knihu :-)))))))))))
24. Červenec 2007 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Sice to myslíš jako žert, a já to taky tak chápu :-))), ale na druhé straně by taková populární příručka byla moc užitečná. Myslím, že na našem knižním trhu něco takového docela schází, i když některé neziskovky se snaží. No a teď jen maličkost, sehnat těch pár desítek tisíc, možná milionek na vydání ... a to bychom psali bez honoráře, neboť tím by nám byla radost z dobře vykonané a užitečné činnosti :-)))
24. Červenec 2007 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Není to tak vostré - tak trochu se pohybuju v této branži. Jenža jakákoliv teoretická slátanina nikdy nenahradí skutečný výcvik a ten musí být dlouhodobý a profesionální. Rychlokvašky po 14 dnech jsem nebezpečné hlavně sobě. Stoupne si do obranného postavení jak Chuck Noris a pak zakopne o ucho od kabelky. Kdepak. Kdysi vyšla kniha myslím pod názvem SOS. Tam byly popsány body a způsoby úderů při obraně žen. Vypadalo to moc chytře. Jenže pak se objevily ty znásilněné a strašně dobité holky a ono to často bylo proto, že "cosi" amatérsky zkoušely. Takže stejně platí to, co jsme napsali nahoře.
24. Červenec 2007 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Jak to děláš, že s tebou musím stále souhlasit :-))). Já spíš měla na příručku, co dělat aby se to vůbec nestalo a co dělat, když se to už stalo. S důrazným upozorněním, že když se to děje, je nejlepší nedělat nic. I na téhle diskusi a když se podíváš i na jiná fóra, je zřejmé, že ty, které mají tu strašou zkušenost za sebou velmi tápaly, co mají dělat, kam se obrátit o pomoc.
24. Červenec 2007 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
Je to milé tady potkat někoho, s kým se dá diskutovat. Jinde to jsou nepříčetné slinty úplných dementů, kteří vydávají jen jakési skřeky :-))) Já měl holku, která byla znásilněna ve 12 letech do análu a ještě ve dvaceti nesnesla polohu "zezadu" nebo tmu. A myslím, že i když se to pak zlepšilo, tak stejně tam zůstane stín až do smrti. Já bych za znásilnění prostě sekal vocasy. Ta partička dostala po dvou letech a dokonce jsme je pak potkali v centru Prahy. Sice šlo vykašlat se na debilní soudy a uspořádat vendetu, ale ona to nechtěla. Nechtěla vůbec nic - jen je nevidět a neslyšet o nich. A asi měla pravdu. Jen ve mě je teď taky stín - jestli to neudělají znovu. Měl jsem velký cukání je pochytat, svázat a naházet je SM buzíkům do mučírny v Alcatrazu. Kluci by si dali próbu jaký to je..... Ale nic se nestalo a už nestane. Třeba jsou z nich už hodní tátové, předsedové SRPŠ, politici nebo vedoucí na táborech.....
24. Červenec 2007 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Dík za upřímnost. Když mi bylo 21 přepadl mne v létě, v noci a na odlehlém místě (klasika) chlap. Bylo to na schodech, sáhl mi pod minisukni. Bylo po dešti, držela jsem v ruce složený deštník a vší silou ho vzala přes hlavu (byla to dost rána, deštník byl ohnutý a už se nedal použit). Přesto mi dal pěstí a povalil na zem. Měla jsem neuvěřitelný štěstí, že se objevili nějací lidé, hlasitě mluvili a sestupovali ze schodů. Ten násilník se obrátil a utekl. Ti lidé mi pomohli vstát a dovedli mne domů. Bylo to jen kousek. Vůbec jsem nemohla mluvit, měla jsem šok... Vlastně se mi nic nestalo, ale představ si, že se mi o tom dodnes někdy zdá. Proto tak cítím se všema, které neměly takové štěstí. Když pak čtu nebo slyším takové nesmysly, jako si za to ženy mohou samy, nebo že je možné se ubránit, snažím se argumentovat proti. Bylo mi potěšením si s tebou popovídat. J.
25. Červenec 2007 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Skvělé příspěvky. Supr diskuze. Velmi děkuji Milanovi!Nikdy jsem na naštěstí neměla tu smůlu se dostat do takového průšvyhu a raději si to nepředstavuji. Chc ale podotknout, že žena či dívka vůbec nemusí být kost a oblečená do mini. Znám holku, které by postavu záviděl leckterý kluk. Šla někam večer a na sobě teplákovku, no absolutně nepřitažlivá a u parku ji napadl nějaký floutek. Bil ji a chtěl zatáhnout do křoví, ale asi poprvé neudeřil dost dobře, protože ona se začala bránit a ji se to povedlo a on utekl. Zkrátka se ubránila. Byla samá modřina a škrábanec, ale ušetřila si jiný otřesný zážitek. Já osobně se ráda procházím o samotě, ale zas až tak sama nejsem.Mám velkého psa. Ale je pravda, že nebýt jí, už v několika případech za těch osm let, by se ti přiožralí otravové, co jsem se jim zamlouvala, zachovali jinak a asi jen tak by neodešli. Přeji všem ženám a dívkám, aby se nikdy nedostaly do této hrozné situace. Přeji všem pěkný den a užívejte léto!
25. Červenec 2007 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Pokud byste si někdy chtěly povídat na erotické téma - nebo s něčím poradit, tak jsem nonstop na své poradně :-) http://www.eroticcity.cz/cz/poradna.php
25. Červenec 2007 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
slečna (anonym)
Moc pěkná diskuze!!! Já jsem málem dostala podmínku na 5 let za úmyslné ublížení na těle. Když mi bylo 19 let, vracela jsem se večer z brigády, poblíž autobusáku ( máme blízko park ) mě napadl mladý kluk v podnapilém stavu. Ten den ráno jsem si raději vzala deštník, myslela jsem že bude pršet. Praštil mě zezadu do hlavy, když jsem se dívala, v kolik mi to jede. Normálně bych se asi svalila na zem, ale měla jsem vztek na svého přítele, ketrý pro mě nechtěl přijet, i když mi to slíbil. Takže jsem měla ránu v ruce, praštila jsem ho tím deštníkem přímo mezi nohy. svalil se na zem, už zůstal ležet. zavolala jsem teda sanitku, přijeli i policajti. Mladík, ohromný herec, začal tvrdit, že jsem ho napadla první a že jsem ho prý chtěla okrást. Nicméně má o jedno varle míň ( dobře mu tak ), já sešitou hlavu ( jen pár stehů ), naštěstí soudní výlohy platil on ). Není nad dobrého právníka.
22. Srpen 2007 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
žena je prý vždy v takovém šoku že je strnutá a téměř se nehýbe. Tak jako zvíře, např. na poli, snaží se nehýbat aby ho silnější neuvidělo a nenapadlo, je to rpostě pud, ale pro ženu bohužel špatný. je tak vylekaná že to může spáchat i menší muž s menší váhou. Ale je to docela divná diskuze..
22. Srpen 2007 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Enka (anonym)
Ok kluci když si mylsíte,že holka se podle vás musí stopro ubránit. Proč jsou teda případy, že se holky po znásilnění zabijí.To asi proto,že se málo bránily a pak si to uvědomily. Myslím, že tam hraje mnoho faktorů dohromady strach,překvapení,bolest,stres....A taky si myslím, že když je ten zmrd (útočník) přesvědčený že tu holku dostane tak prostě vynaloží daleko víc síly než vy, kteří to jen zkoušíte!!!!!!!!!!!
1. Září 2007 - 18:00

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama