270 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

!!! Znásilnění TROCHU Jinak !!!

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Není to hezké, ale ... Napadla Vás někdy myšlenka, jak musí být útočník vlastně šikovný a nebo obrovská vazba !? Čistě teoreticky jsem si představil sebe. Dívku odchytnete na odlehlém místě - to je základ. Co ale potom ? Takovou dívku musíte minimálně dole trochu obnažit, ještě jí nějak dávat nohy od sebe a pořád ji ještě držet a aby to bylo profi, tak nejlépe ještě zadělat pusu, aby nekřičela a podobně. Nepřipadá Vám, že pokud dívku nějak psychologicky neukecáte, nebo jí třeba duševně a citově nevidíráte, nebo ji neuvede do bezvědomí, že je snad až nemožné někoho jen tak znásilnit !? Nevím, ale já sebe si zatím představit nedokážu :-) Co Vy na to ? Nepříjde Vám také znásilnění jako nějaký krutý trik ? Jak je možné, že je tolik znásilnění a přitom to rozhodně není "jednoduchá věc" ...
10. Duben 2007 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
znasilnena (anonym)
Debile
11. Duben 2007 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
oprava: nevydíráte
11. Duben 2007 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Zenon (anonym)
Jednou jsme se s partnerkou dostali k podobne diskusi. Tvrdil jsem ji, že pokud opravdu udělá všechno pro to aby se ubránila, tak se ubrání. Ona chtěla zkusit, jestli by se ubránila a tak jsme to zkusili. Samozřejmě bez mlácení. Mám 106kg a ona 54kg a musím říct, že to nešlo. Povalit na zem a zlehnout není problém, ale potom už by člověk musel mít alespoň 4 ruce. Držet jí obě ruce, stáhnout kalhoty a kalhotky, sám se svléknout atd. to už prostě nejde, když se pořád kroutí, točí se na bok, odráží se nohama směrem ode mně (vleže jakoby "nahoru"), zmítá se, nohy drží u sebe atd. Myslím, že většina znásilnění proběhne tak, že ženská radši podrží, protože má strach nebo nebo to po krátkém boji vzdá. Ale pokud se opravdu nenechá a ještě k tomu třeba škrábe a kouše, tak to asi jde velmi těžko.
11. Duben 2007 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Přesně Zenone, jsem rád, že jsi pochopil, jak to myslím !!! :-) Jen jsi zapomněl ještě pátou ruku na ústa :-D
11. Duben 2007 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tatík (anonym)
vy jse tak primitivní hoši, už od malička že?
11. Duben 2007 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
zenone jenže když te chce nekdo znásilnit tak tě bije a kope tě škrtí tě. tluče tě pěsstí vší silou a navíc na tobě leží a vyhrožuje ti smrtí, po pár minutách si strachy i fyzicky tak vysílen že když je po všem nedokážeš se ani postavit na nohy
11. Duben 2007 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamčataka (anonym)
hej oba máte pravdu,jak anonym tak zenon..jenže ti nadržení hovada sou tak silní a nepřekonatelní,že se asi dá těžko ubránit!možná to jde..možn ne..ale nenechala bych se!!!aspoň bych se snažila ze všech sil!!
11. Duben 2007 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Leňule (anonym)
Jasně, teoreticky je to nemožný, ale jak už tady napsal(a) xy, ve většině případů přijdou na řadu nože, facky, mlácení, kopání a tak... Takže se to pak stává lehčí, protože holka se bojí další rány, tak se radši podvolí... co jinýho jí zbejvá
11. Duben 2007 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
to se doopravdy (anonym)
Jednou na poli jednotily dvě ženský řípu, jedné bylo asi 45 a ta druhá měla hodně přes šedesát! Z lesa vyšel mladík, na hlavě naraženého kulicha a tu blížší starší ženu znásilnil takto: sundal ji tepláky a zezadu ji začal piglovat. Ta mladší jen na to čučela. Mladík si to udělal a zmizel. Kdo myslíte že to pak prásknul na VB? Pochopitelně ta mladší. Mladíka našli, byl to vysokoškolák! Podle mě to znásilnění nebylo ani náhodou, nejen proto že ta paní mohla kdykoliv odejít, ale nebyla ani nijak násilím ohrožena. Je to jako legrace,ale je pravda že tvrdila jaký ho měl tvrdý. Je to život.Mladík byl odsouzen, bohužel.Zalosžil metál.
11. Duben 2007 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Fremer (anonym)
Taky si myslim, že bez násilí to asi nejde. např.: Jednou jsme se prali s přítelkyní ( ze srandy ) A ona ně vyřídila tím, že se vždy vzepřela a já byl bez šance. Takže se přiklánim k názoru, že násilník musí jedině ženu omráčit a nebo ji zastrašit. Potom ale nechápu, jaké prase! je schopno ženskou zmlátit a pak ho nacpat do stáhlé a suché vagíny. Měli by jim upadnout!!! Jsem taky kluk, sex miluju, ale na 99% bych to nesvedl. Sice jsem měl možnost souložit s uplně opilou holkou.... to je ale o ničem Ne? Mějte se.
12. Duben 2007 - 7:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Jenže právě obrovský strach a k tomu případně brutální úder (stačí někdy i jeden) udělají své. Ta žena se potom dostane do stavu naprosté poslušnosti.
12. Duben 2007 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Zenon (anonym)
To xy : Já ti rozumím. Taky jsem to tak psal, asi ne dostatečně srozumitelně. Jasně, že je u toho často hrubé násilí nebo dokonce přímé ohrožení života. Pak má žena strach a radši se nebrání. Pokud ale je ochotna snést raději bití a riziko ublížení než znásilnění, pak věřím, že se jí podaří nenechat se znásilnit. Tím nechci říct, že je to tak vždy lepší, jen tolik, že pokud není násilník surový sadista ale třeba podnapilý floutek, tak se lze ubránit.
12. Duben 2007 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
eliska (anonym)
Zenon: Znasilneni je vzdy spojene s hrubym nasilim, proto je to znasilneni. A casto clovek slysi, ze je lepsi, kdyz se zena nebrani, protoze si tak usetri spoustu zdravotnich komplikaci (tj, kdyz uz ji povali a ma prevahu). Dale je dulezity moment prekvapeni a ne kazda zena je cvicena karatistka, ktera utocnika hned kopne mezi nohy. Asi to tak nemozne nebude, kdyz dokazou znasilnit i nactileti.
12. Duben 2007 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vždy Eliško ne, můžeš dát dívce klidně do drinku nějaké omamné látky a pak ji pohlavně zneužít. To je také znásilnění.
13. Duben 2007 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Stáčí přece povalit a vytáhnout zavírací nůž, to si pak křičet člověk asi nelajzne a radši udělá, co se po něm chce. Podle mě to není o fyzické převaze, ale spíš o tom strachu. Já kdybych si nebyla jistá, že toho člověka přeperu, tak bych asi ze strachu radši nic nepodnikala.
13. Duben 2007 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zajímavá téma
16. Duben 2007 - 2:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nemusí to být o síle,pokud znáš pár citlivých míst na těle,jsou u většiny lidí stejná,stačí lehce stisknout a dosáhneš tím u protivníka třeba 5-ti min.bezvědomí,ale to chce cvik.Zneužívat to ke způsobení bolesti jinému člověku pro uspokojení pudů je svinstvo,ale nebudu tu dělat mravokárce.Můj lidský názor-když je někdo hnaný silným pudem,který potřebuje uspokojit,znásilnit dokáže,i kdyby byl/a 50-ti Kg.houžvička.
16. Duben 2007 - 2:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
No, pánové a dámy,znásilnění není o síle. Spíš o důvěře a váženosti. No řekněte, čekali by jste to od sbormistra,kněze, policajta,lékaře, synka z poslanecké rodiny...Kolikrát je holka ráda, že o ni projeví takoví lidé zájem a že jí třeba poradí s problémem v rodině, nebo s akné a najednou jsou z toho zvířecí radovánky s úplně jiným účelem! A nečekejte, že se z bytu ve starým baráku, nebo z auta uprostřed lesa někam dořvete. Vhodné místo a čas je to první,čím se násilník jistí a to druhé je někdy společenská bezúhonnost a jindy deprivace a budete se divit, často je to komplic!!!. Až to třetí bývají drogy, nebo pecka čenichovka. Takový to typický filmový znásilnění v koutě nebo na zemi je typický víceméně pro národnostní menšinu nebo taky Havlovy chlapíky:)
16. Duben 2007 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michalka (anonym)
Nějak tak. Znásilnění je o překvapení:( Když vás někdo zezadu najednou přiškrtí, a nečekáte to, absolutně, tak mu za chvíli omdlíte do náruče a on si odbyde co chtěl ani nevíte!!!! Nebo si fakt myslíte, že ty násilníci mají ptáka z ocele, připravený pouta a 100 kilo jak ve filmu?????
16. Duben 2007 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
No, budete se divit, ale nejvíc znásilnění je mezi bigotně věřícími. Teda je to doložený statisticky. Protože tam se vedou ženy k tomu, aby vždycky ustoupily chlapovi!!!! A hlavně, aby o tom mlčely jak zařezaný!!!!Pak nejsou potřeba ani pouta, ani drogy!!!! A taky tam chlapi asi jinak sex před svatbou neznají.
16. Duben 2007 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Matouš (anonym)
Blanko, já tomu věřím. A navíc se nespokojí jenom s děvčátkama. Já taky patřím mezi "ojetý" ale zkus si stěžovat na faráře. Má milión výmluv a důvodů po kapsách a lidi, co mu to budou žrát i kdyby na chleba nebylo. Středověk neskončil. Právě začíná.
16. Duben 2007 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
alenka (anonym)
sorry, ale teraz si este predstav, ze by realny utocnik 104 kil tazky zautocil na tu tvoju 54 kilovu a prve co by spravil, tak by jej dal ranu pastou, ze by jej vyrazil predne zuby, ju by ochromil smrtelny strach, keby jej prilozil noz na tvar- este stale si myslis ze by sa ubranila???
24. Květen 2007 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Bez gulometu namá šancu.
24. Květen 2007 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ono, anonyme,hlavně je také znásilnění a znásilnění.Jak už tu psali,kolikrát se ho lidé dočkají od někoho,komu věřili.Ať už jde o kluky ,holky, nebo dospělé ženy i zneužívání je druh znásilnění.Pokud jde o znásilnění,jak jsi ho líčil,popadnout,přeprat,stáhnout,umlčet....Víš,ikdyž žena ví,jak se bránit,většinou je v takovém šoku,že nestačí vůbec nic a když se náhodou brání,to znásilnění není to nejhorší,co si prožije.Víš,co jsem si položila za otázku s nožem u krku?Jestli je lepší nechat se znásilnit nebo zemřít.Nevím,co je lepší dodnes a nevím,zda jsem si vybrala zprávně,jen vím,že mi rána na duši a nejen tam už zůstane. Samozřejmě je spousta názorů pro a proti: žena se může ubránit,žena to sama vyprovokuje,neopatrnost,důvěřivost......Jenže kdo to bude soudit.Vždy záleží na okolnostech a pak je problém,mladá pohledná se oblíkne do mini,uzoučkého trička....pak s někým flirtuje....Zkončí v posteli a co z toho pak je?Znásilnění a kolikrát jen,aby holka sama neměla průšvih.... Otázka,co jsi položil je na hrozně dlouho,priotože je tolik variant,jako je lidí.Všechno záleží na každém jedinci. Dneska už také vím,že kdybych nešla tou cestou,nebo se bránila o chvíli dýl,že by to snad dopadlo jinak.Ale......
24. Květen 2007 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Myslím že je dobré že ste to skusily a vidíš že to není lehké. Zapoměl si že ji může ohrožovat nějakým předmětem hmm je to zajímavý příspěvek...
18. Červenec 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
anonym z 10.4. je dobrej debil, tu tvou by ti měl někdo pořádně znásilnit a ošukat!
18. Červenec 2007 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Jsem pro zásilnění anonyma! Myslíte si, že muže znásilnit nelze? Velký omyl! Ve věznicích, které nejsou dobře vedeny je to na dením pořádku. Ovšem násilníky jsou zas muži, že. I když bylo popsáno několik příkladů znásilnění muže ženou. To nemám na mysli ty úlety v rámci harašení, ale ověřené případy z odborné literatury.
19. Červenec 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
anonym je prostě čůrák
19. Červenec 2007 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Místo, aby ste tu sprostě nadávali, tak mu vysvětlete, proč to nejde.
19. Červenec 2007 - 15:27

Stránky

Přidat komentář