67 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Znásilnění muže mužem

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Má zde někdo nějaké vlastní, nebo i cizí, zkušenosti, postřehy, či zajímavé názory, na takovouto formu znásilnění?
19. Srpen 2013 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Jó a natrh mu prdel!
28. Srpen 2013 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Má zde někdo nějaké...Zkušenost mám už jako kluk.Bylo to na Mácháči popíjeli jsme a já usnul kluci mě tam zapomněli a vzbudil jsem se v chatce a svlékali mně starší kluci.Začal jsem se kroutit a říkat jim ať mi neubližují ujišťovali mně že se mi nic nestane jen se podívají jestli už jsem mužský.Nahého v kleče mně připoutali k palandě a jeden mi začal prohlížet a dráždit penis,druhý mi něco strkal do zadku a říkal že si mně musí připravit za chvíli do mně začal strkat něco silnějšího,vzdychal a říkal že to jde.Po chvíli tlak v mém zadku povolil a já začal ejakulovat a ucítil jsem jak mi zase něco strká do zadku za chvíli tlak pominul,poplácal mně po zadku s tím,že mi to neublížilo.Odepli mi pouta a řekli ať se obléknu a padám a koukám držet hubu,nebo uvidím.
28. Srpen 2013 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Je to asi 2 roky, co jeden nenechavec se zaklinil pri vybirani do kontejneru a nemohl tam ani zpet. Toho, podle novinek, vyuzil dalsi nenechavec, stahl mu kalhoty a sproste ho tam sprznil.
28. Srpen 2013 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
jo, a aniz mu potom pomohl ven.
28. Srpen 2013 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Práce přes internet 12ti letý kluk si dokázal vydělat 12. 000 Dolarů za 4měsíce. A co ty? www.EZmoney.cz/zdeneks
28. Srpen 2013 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lemra (anonym)
Táhni s tou šmelinou k čertu, ty hajzle!
28. Srpen 2013 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Se znasilnenim muzem zkusenosti nemam, ale se svedenim jo.
28. Srpen 2013 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Nucena analni penetrace chlapce ci muze jinym muzem je vyznamnym mocenskym gestem. Penetrujici prinuti penetrovaneho, aby tento drzel, a aniz se ho pta na jeho nazor, pronika jeho analni otvor svym pyjem. Jen ten, kdo je fyzicky silnejsi ci jinak fyzicky zvyhodneny proti sve obeti (napriklad tim, ze ji napred svaze), muze uskutecnit akt nucene analni penetrace pyjem. Tuto homosexualni penetraci zpravidla praktikuji starsi pribuzni (stryci, bratranci) v ramci rodin, duchovenstvo vuci chovancum cirkevnich ustavu pro deti a mladez nebo vuci kostelnim ministrantum, privilegovani chovanci, dozorci a nadrizeni ve veznicich, kasarnach a polepsovnach. Od znasilnovaneho chlapce ci muze se ocekava, ze prijme sve znasilneni jako opravdovy muz, a nikomu se o nem nikdy nebude zminovat. Existuje tak silna socialni objednavka pro to, aby znasilneny (ci pravidelne znasilnovany) chlapec ci muz nesl svoji situaci daleko statecneji nezli znasilnena divka ci zena, ktere je naopak spolecenskymi konvencemi dovoleno narikat, delat pateticke sceny, stezovat si a udavat.
17. Září 2013 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně tak. (anonym)
Pokud byl nějaký chlapec nebo muž znásilněn jiným mužem, za žádnou cenu se to nesmí prolátnout. Dojde-li však k tomu, může takto znásilněný rovnou spáchat sebevraždu.
17. Září 2013 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kecáš, (anonym)
dělal bys všechno proto,aby ses mu za to co ti provedl,pomstil. Zaplatil bys nějakého Ukrajince,aby ho polechtal kudličkou v zádech a už dál neškodil. Musíš se také občas dívat na televizi,abys věděl jak to chodí.
18. Září 2013 - 8:49
Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
Každý nechť se sám ptá: 2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu? 3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)? 4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)? 5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství? 6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka? 7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka? 8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku? 9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi? 10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla? 11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali? 12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry? 13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)? 14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost? 15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka? 16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého? 17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit? 18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého? 19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně? 20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého? -APOKALYPSA JE BLÍZKO !
18. Září 2013 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Ignaciovi vyřezali kulky,tak mu nezbývá než moralizovat.
18. Září 2013 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
> Musíš se také občas dívat na televizi,abys věděl jak to chodí. Tohle me celkem pobavilo. Televizni obrazovku bych osobne povazoval az za uplne posledni misto, kde by se mohlo ukazovat, jak to chodi.
18. Září 2013 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
> Musíš se také občas...Máš pravdu televize je nástrojem byznysu a propagandy a jejím zájmem není ukazovat jak to opravdu chodí.
19. Září 2013 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
Náhodou americké výtvory jsou v tomto směru dost poučné. No, jestli chlap případné znásilnění skousne a bude to v sobě držet,je jeho věc. Pokud to nebude nějaký duševní oukropeček a retardér,ale normální chlap, tak ho skope do kulí...Na normálního chlapa a vazbu si úchyl netroufne. Ten si troufne na slabé dítě nebo nějaké "slabé individum" ,co asi není normálním chlapem.
19. Září 2013 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Náhodou americké výtvory...Nebuď si tak jistý fyzickou převahou,když si kluka vyhlédnou a zdrogují tak mu to udělají do pusy i do zadku a nic nenadělá.Až se probere neví komu poděkovat někteří si takovou zábavu i natočí.
19. Září 2013 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Náhodou americké výtvory...> Na normálního chlapa a vazbu si úchyl netroufne. Ten si troufne na slabé dítě nebo nějaké "slabé individum" ,co asi není normálním chlapem. Zalezi i na tom, jak velka vazba je samotny uchyl, zda je sam nebo ve skupine, a jakou ma moc. Pastaky, internaty, kasarna a veznice jsou mista ponekud specificka, a ti, jejichz zadek je tam zadan, mnohdy nemaji dobrou obranu. Branit se mnohdy neni radno ani dvojici silnych agresoru nekde v lese, nemluve uz vubec o agresivnich a perverznich nepratelskych vojacich a jinych ozbrojencich, kteri v dobach chaosu v mnohych mene stastnych koncinach sveta pravidelne terorizuji civilni obyvatelstvo.
19. Září 2013 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
nežli dívčí zrada, je lepší prdel kamaráda...
20. Září 2013 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Od znasilneni muze muzem je jen krucek k vynucenemu sexu mezi dvema muzi proti jejich vuli. Ozbrojenci obsadi vesnici. Vyberou si v ni dva bratry. Strhnou z nich veskere jejich osaceni. Na noc je zavrou do garaze, a naridi jim, aby si tam vyjasnili, kdo z nich bude rano penetrovat, a kdo naopak drzet. Rano je vytahnou z garaze a dovlecou na naves, kde uz je mezi tim nasilim shromazdena cela vesnice. Chte nechte, jeden z bratru pak musi doopravdy nastavit prdel tomu druhemu. Pod hlavnemi samopalu s nasazenymi bodaky pak aktivni bratr penetruje toho s nastavenym zadkem opravdu tvrde, agresivne, zbesile, jako o zivot. Prihlizejici vesnice je v soku, taktez tam pritomna matka obou bratri jde do mdlob. Ma ale tato strasna udalost na oba bratry dlouhodobe nasledky? Ne. Cest jejich rodiny je v tradicni vesnici tak poskvrnena, ze je hlava rodiny nucena jednat opravdu razne a tvrde. Zavola si vesnickeho kovare, a da mu krutou, nad slunce jasnou instrukci. Oba bratri tak zahy umiraji pod kladivem stejneho kovare, ktery je na otcova narizeni po cely jejich dosavadni zivot telesne trestal za jejich klukoviny. Male sestre obou bratri je pak zakazano, aby o svych mrtvych bratrech po zbytek zivota byt jenom cekla. Kdyz se jeste po letech jen nahodou podrekne, hlava rodiny ji v hnevu rozbije sanici.
20. Září 2013 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Úchvatně napsan (anonym)
Od znasilneni muze muzem je...Zajímalo by mě, jakým způsobem se ti dva bratři v té garáži rozhodovali, který bude ráno vpředu a který vzadu...
20. Září 2013 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Zajímalo by mě, jakým......názorným predvedením. už som tu čítal všetko možné, ovšem táto debilina vedie exluzivitu... Róbert, do toho!
21. Září 2013 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Kdyby se ale na (anonym)
Od znasilneni muze muzem je...bylo by po takové události nutno řešit zejména poskvrnění cti celého etnika. Po osvobození dané vesnice od příslušných ozbrojenců by se proto všichni vesnicané rozsekali mačetami, a samotná vesnice by byla vypálena od základů.
21. Září 2013 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Hovada!
21. Září 2013 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
mireček (anonym)
Já časteji chodívam s hospody pozde v noci pekne namazanej přes "park" a ješte mne tam nikdo neznásilnil, jenom jednou mi kámoš vykouřil péro.
22. Září 2013 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Je-li muz prinucen prijmout proti sve vuli analni penetraci od jineho muze, je to jiste mimoradne delikatni a neobvykla situace. Tehdy je opravdu kazda dobra rada draha. Nekdo by jiste doporucil spolupracovat v takove situaci s nasilnikem, a zmirnit tak riziko sveho zabiti od nej po dane vynucene soulozi. Spoluprace v danem kontextu znamena drzet zadnici v nehybne, stabilni poloze, at jiz ve stoje ci v leze, a za vsech okolnosti ponechavat uvolnene hyzdni svalstvo, aby pyj nasilnika mohl volne prirazet. Nekteri predatori jsou vsak jiz beztak natolik zkuseni, ze jakmile proniknou hluboko do konecniku, couvaji a prirazeji v kratkych pohybech, aby konec jejich pyje neustale zustaval pomerne hluboko. Pri takovem zpusobu prirazeni znasilnovany prakticky nema sanci svymi svaly uzavrit svou rit tak pevne, aby byla hluboka penetrace znemoznena.
24. Říjen 2013 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Je to asi 2 roky, co jeden...No, asi se řídil pravidlem, že kde je vystrčeno, tam je dovoleno.
25. Říjen 2013 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Y (anonym)
Je-li muz prinucen prijmout...taková dlouhá přednáška skutečne pomúže, jedná se z vlastních skušeností?
26. Říjen 2013 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
taková dlouhá přednáška...jedná se z vlastních skušeností? Ja, es handelt sich aus meinen eigenen Erfahrungen. Znasilnovat jine muze, nebo se pripadne od jinych muzu nechat znasilnovat, to patri k mym oblibenym vikendovym volnocasovym aktivitam... Mimochodem, zde je ukazka, jak se ma spravne reagovat na homosexualni znasilneni. Dotycny je diky tomu, ze dobre spolupracoval, ve zdravi prezil. Jedna se o video, na ktere se nesmi divat nikdo, kdo jeste nema 18: http://www.boyfriendsolos.com/videos/71859/
26. Říjen 2013 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
břetislav (anonym)
jedná se z vlastních...váženej pane vševetče, jednou jsem byl na mejdanu a nejak se to zvrtlo na sex a byl jsem "ZNASILNEN" chlapem, no mužu říci jediné, bylo to slabý a u soudu bych nepochodil, to znásilnení se muselo zopakovat třikrát, abych mohl říct u polície, že jsem byl znásilnený a podrobne jim vše vysvetlit, takže se to zopakovalo ješte nekolik krát názorne...
26. Říjen 2013 - 21:17

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama