0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

změna zaměstnání-potřebuji poradit

Dobrý den, potřebuji poradit.Jsem zdravotní sestra a koncem roku nás v zaměstnání propustili, musela jsem hledat novou práci.

Nastoupila jsem do větší nemocnice, kde pracuji na hodně náročném oddělení-hematologii.Jsem v práci nešťastná, je mi 46 let a je to na mě velký adrenalin. Kolektiv by celkem šel, dojíždím ale 35km jednu cestu a v práci neustálý stres, je to pro mě velká změna-pracovala jsem předtím u dětí.

Jediné plus-práce je velice pěkně zaplacená, což pro mě jako rozvedenou ženu je též důležité, k tomu bonusy a výhody velikého zaměstnavatele.

Ted se mi naskytla příležitost jít pracovat jako sestra do lázeňství bud k dospělým nebo dětem.Najezdila bych do zaměstnání úplně stejně kilometrů, práce kde bych měla čistou hlavu-žádný stres, kdo mi pod rukama umře, co mi přivezou jako akutní příjem, jestli projdu zkouškou...ale mnohem menší plat ...rozdíl až 10 tisíc měsíčně.

Nevím, co dělat - být v klidu a řešit, jestli vyjdu měsíčně s penězi a nebo mít peníze a stresovat se a nespat v noci....poraďte

Lenka
1. Březen 2019 - 17:19

Přidat komentář