145 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Změna pohlaví

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlad (anonym)
Chtěl jsem se zeptat jestli je možné při dnešním pokroku, kdy lide dokáží vypěstovat z buněk pacienta např. srdce, jestli by bylo možné takto vypěstovat třeba pohlavní orgány např. ženy a poté je vložit do muže, který zahájil změnu pohlaví.
5. Květen 2011 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
ne
5. Květen 2011 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Chtěl jsem se zeptat jestli...S tím pěstováním orgánů to je možné maximálně v nějaké vědeckofantastické literatuře. V reálném světě se může jedinec nechat dopovat opačnými hormony a nechat přeoperovat na napodobeninu opačného pohlaví. Další možnost je počkat na reinkarnaci, snad se člověk pak trefí do toho správného těla.
5. Květen 2011 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlad (anonym)
ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s cenou zákroku a dalších poplatků, někde jsem četl, že v ČR je tento zákrok spolu s léky hrazen pojišťovnou dále se chci zeptat jak je to s kvalitou výsledku, viděl jsem několik fotografii, ale na né na každé byl výsledek "přijatelný"
5. Květen 2011 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
S tím pěstováním orgánů...Kdo by to do tebe řekl, takový šprýmař
5. Květen 2011 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
ještě jsem se chtěl zeptat...No já ti nevím, pěstování orgánů je teprve v počátečních fázích, pochybuju, že by doktoři byli schopni dělat tyto zákroky, když ty orgány ještě "nevypěstovaly". Apropo, proč by tolik lidí čekalo na transplataci (třeba jater, srdce), když už by fungovalo pěstování orgánů...???
5. Květen 2011 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof Petrman (anonym)
Nedávno jsem na Novinkách cz. četl, že někde v USA myslím , si jeden dvaašedesátiletý muž nechal změnit pohlaví. Je tak nejstarším mužem, na kterém byl tento zákrok proveden...Na stará kolena musí mít mezi nohama pipinu ??? To nepochopím. Neřeknu nějakej mladej, tak by to mělo ještě cenu.
5. Květen 2011 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
hej (anonym)
Nedávno jsem na Novinkách...No já to nepochopím vůbec, jak se může někdo nechat předělat. To musí být těžkej úchyl. A vem si že začneš s něčím takovým chodit a až časem zjistíš, že je to chlap s uřízlým pérem napranej ženskými hormony. Hnus.
5. Květen 2011 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlad (anonym)
pokud se mají rádi tak proč ne
5. Květen 2011 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Statistika ukazuje, že po operacích a změně pohlaví se většina dotyčných ocitá na antidepresivech, v psychiatrických léčebnách a velmi často končí sebevraždou. Samozřejmě ne okamžitě,ono to totiž moc nepomůže. Ten nademnou je asi dost hloupej,než aby věděl, že ti lidi se tak rodí a nemohou za to! Jenže statistiky nelžou a mnozí později velmi litují..Ne té změny a splněného přání,ale toho všeho, co to přinese.Alkoholismus je jen malý problém, který je také častý. Bylo by třeba větší osvěty a scházet se se stejně postiženými, poznt jejich život potom....Transexualizmus je neštěstí, ten nikdo nepochopíme na rozdíl od homosexuálů,kteří nám nevadí.
5. Květen 2011 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Statistika ukazuje, že po...Souhlasím s Helenou. Jsem MtF, z muže na ženu. Kdo to nezažil, to nepochopí. Cítím se být ženou, mám se chovat jako muž. top je šílené. Nemám žádné mužské ego, žádné mužské vlastnosti. Jsem typická žena, ale mám se chovat jako muž. Je to šílené, napište své názory. Ahoj
6. Květen 2011 - 5:31
Obrázek uživatele Návštěvník
DOTAZ (anonym)
Souhlasím s Helenou. Jsem...Ty už jsi předělanej chlap na ženskou? Nějak nechápu, proč se máš chovat jako chlap, když už je z tebe ženská.
6. Květen 2011 - 5:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Nedorozumění, fyzicky jsem muž. Ale myšlením, chováním mám prostě ženskou duši. Proto jsem psal(a), že se mám chovat jako chlap. To mi pochopitelně nejde. Pro představu: zkus si představit, že nemáš ptáka, ale dirku, na hrudníku známé tukové balonky s méčnými žlázami, které musíš dávat do podprsenky. A kupovat si vložky .....
7. Květen 2011 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Nedorozumění, fyzicky jsem...Uvažuješ o změně pohlaví? Když máš ženskou duši, tak se chovej jak ti to vyhovuje.
7. Květen 2011 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Čárls (anonym)
Nedorozumění, fyzicky jsem...No prostě seš pošahanej úchylák. Nebo si myslíš že to máš v palici v pořádku?
7. Květen 2011 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Čárls (anonym)
Já jsem zas MtS, z muže na slonici. Kdo to nezažil, to nepochopí. Cítím se být slonicí, mám se chovat jako muž. to je šílené. Nemám žádné mužské ego, žádné mužské vlastnosti. Jsem typická slonice, ale mám se chovat jako muž. Je to šílené, napište své názory. Aby nedošlo k nedorozumění, fyzicky jsem muž. Ale myšlením, chováním mám prostě sloní duši.
7. Květen 2011 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Uvažuješ o změně...Veroniko, ale to je právě to co dost dobře nejde.Chlap není žena. Závidím mladší generaci, ta už má větší možnosti to řešit. že je něco špatně, na to se přijde brzy. Už jako malý kluk jsem vyhledával dívčí společnost, jak se holky začly vyvíjet, bylo mito jasné. Záviděl jsem jm líčení, krátké sukně, spodní prádlo, podprsenky s krajkama. Nikdy mě třeba nezajímal fotbal a ani technika mě nezajímá. A jsem opravdu nešikovná, antitalent. U ženské přijatelné, u chlapa už ne.
19. Květen 2011 - 5:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ewík (anonym)
Ahij chěka jsem se zeptat. Jestli je tento zákro respektive myšleno změna pohlaví hrazeno pojišťovnou a pokud ne kolik takový zákrok stojí díky
8. Srpen 2011 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
No prostě seš pošahanej...Prepač ale taketo vyroky si fakt odpust... vobec tomu ,respektive nam nerozumieš , pre teba sme uchylaci ale moj zlaty skus si predstavit keby ti ho odrezali,preoperovali ta na ženu a nutili ta aby si sa ako žena choval ,tak sa citime mi,ako keby ma niekto hodil do tochto tela a držal ma tu a nutil ma chovat sa normalne,čo u mna znamena ale inak kedže viem že som žena len mam telo ine..... my nemame potrebu sa prezliekat do žienskych šiat a nad tym sa zrušovat,my chceme byt len sami sebou,takže si odpust tieto poznamky,nie pre každeho je to v živote lahke .....
15. Říjen 2011 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Souhlasím s předchozím příspěvkem. Je to hrozné, žena v mužském těle. Jistě, kdo to neprožil, tak to nepochopí. Ta touha po krásných ňadrech, po té pipině mezi nohama, používat dámské prádlo, kalhotky podprsenky. A zbavit se pinďoura, vlastnit hladké ženské tělo. Také mám jako každá jiná žena chuť na hezkýho chlapa ataké ve mě bijí bilogické hodiny. Musím se smířit s tím, že už to jiné nebude. Když už to musím oželet, chtěla bych si alespoň jednou jako ženská zašukat,... Ahoj
17. Říjen 2011 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Musím souhlasit s Tomášem!! Kdo to neprožil nepochopí co to je být celý život v cizím těle.Nenávidět svoje vlastní tělo ve kterém je vlastně omylem.Nikdo ti nemůže pomoct, jen ti někdo rozumný občas pohladí dušičku a aspoň na chvilku ti dokáže ulevit a porozumět. Já sám jsem to zažíval celý život a těch kopanců od vlastních rodičů, toho bití za každý sebemenší náznak toho, že nejsem to jak vypadám. Těch nadávek, bití a proklínání co jim to dělám za ostudu a běda si třeba na sebe něco nepatřičného vzít! Dnes jsou už oba na pravdě boží ale ta nenávist k ním mě bude asi pronásledovat až do smrti. Dříve nebylo možné nějaké operativní řešení a tak se s tím musel vyrovnat každý ve skrytu duše sám. Stále dodnes je dost lidí, kteří to nemohou pochopit a ani nechtějí.Proč taky je to přece netrápí.A proto všem, kteří mají tyto problémy, přeji hodně dobrých a chápajících lidí kolem sebe.Každý to dost potřebujeme. Jenom tak trochu závidím těm mladým, že mají dnes jiné možnosti. Aspoň občas se tady mohu dočíst, že nejsem sám a že je nás více.
17. Říjen 2011 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
britney (anonym)
Já jsem zas MtS, z muže na...vies chlapce , pre teba sme len uchylovia,no kto nezazil ten nepochopi..... som tiez muz takze sa mam chovat normalne,bolo mi povedane..... teda ako muz vyzeram no citim sa ako zena co je pre mna zas prirodzene ,teda sa aj tak chovam ako zena pretoze je to pre mna normalne,ale nieje to normalne pretoze vyzeram ako muz..... takze v takomto blazinci zijeme,kde samozrejme sa najdu debilovia ako ty ktory nas urazaju svojimi chytrimi komentarmi..... a jedine co chcem je mat telo v ktorom by som to bol ja a pobozkat chlapca na ulici bez poznamok okoloiducich ludi.....
30. Říjen 2012 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
ahojky asi to bude znit zvlastne,ale prosim chtel jsem se zeptat jestli jde u muze zmenit jen pohlavi na zenske? moc dekuji.
8. Listopad 2012 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Souhlasím s předchozím...Nemysli si Nikolo, že být ženou je kdo ví jakej med, jistě, cítíš se v mužskym těle jako vězeň a toužíš po ženské postavě. Hezký prsa atd. Jenže co z toho, zestárneš, postava se změní věkem, prsa povadnou, prostě na ženách je ten věk přece jenom víc znát, než na chlapech. Jako žena bys musela o sebe hodně dbát, abys vypadala dobře a ne každá má na to dostatek peněz a času.
8. Listopad 2012 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
ahojky asi to bude znit...Co to znamena "zmenit jen pohlavi na zenske"? Co chces vyjadrit tim sluvkem "jen"? Jako ze by ten muz zustal muzem se vsim vsudy, akorat ze by mel misto kuli a penisu mezi nohama pseudovaginu, a jinak by se nic dalsiho nedelo?
8. Listopad 2012 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
jen? asi spatna formulace,je to velka zmenaa chce to urcite dobre zvazit.Nonechci nekoho urazit,nebo aby jsi nekdo o me myslel neco spatneho prosim.mam sve problemy s penisem a je my trapne se pred zenou odhalovat,je to nejaka dedicne onemocneni a dlouho me to trapi,tak jsem dlouho nad timto zakrokem premyslel,a myslim. vim ze nekteri maji i horsi problemy!!!!!
9. Listopad 2012 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
jen? asi spatna formulace,je...Evidentne potrebujes dukladne sexuologicke a psychiatricke vysetreni. Nebude to nic prijemneho, ale cim drive to absolvujes, tim lepe pro tebe.
9. Listopad 2012 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
nejspis ano,ale neni to lehke! a existuji muzi kteri maji jen vaginu? dekuji...
10. Listopad 2012 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
zita (anonym)
nejspis ano,ale neni to...A Libore, s vaginou by ses před ženou odhalil? Nevím, ale žena asi přijme na muži lépe jakýkoliv penis, než vaginu.
10. Listopad 2012 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
nejspis ano,ale neni to...Jakmile prijdes o kule, hladina muzskeho pohlavniho hormonu jmenem testosteron ve tvem krevnim obehu klesne asi na 2 % puvodniho stavu. To bude mit masivni dopad na tvuj organismus, a budes potrebovat bud umely prijem muzskych hormonu (androgenu), nebo hormonu zenskych (estrogenu), aby sis dlouhodobe udrzel sve zdravi. Budes-li umele brat muzske pohlavni hormony (nahrazky za testosteron z varlat), budes vypadat i nadale jako chlap, zustanou ti muzske telesne tvary, muzsky temperament, budes mit nadale muzske svalstvo atd. Budes-li brat zenske pohlavni hormony (estrogeny), tvuj organismus ziska nektere druhotne zenske pohlavni znaky (patrne ti vyrostou prsa, zaobli se ti zadek a boky, prijdes o cast svalove hmoty, a i tve chovani bude mene prubojne, jakoby zenske. I kdyby jsi narazil na absolutne liberalni odborniky a zdravotni byrokraty, musel by sis s nimi vyjasnit, jak si predstavujes svou hormonalni skladbu krve po eventualnim chirurgickem odstraneni varlat. Pokud ovsem vim, chirurgicke odstraneni varlat a penisu, a jejich nahrazeni pseudovaginou, se provadi jenom tem, kteri presvedci sexuology a zdravotni byrokraty o tom, ze se zcela vazne a dlouhodobe citi jako zenske, a kdo jsou ochotni se jeste dlouho pred zakrokem jako zenske i chovat, a hlavne oblekat, (a samozrejme tedy tez) kdo jsou ochotni brat umele estrogeny jeste pred patricnym chirurgickym zakrokem, a pozdeji i cely zbytek zivota po tomto zakroku. Domnivam se, ze kdybys sexuologum a jinym lekarum rekl, ze chces pouze vymenit sva varlata a penis za pseudovaginu, a jinak se chces chovat, oblekat a i jinak prezentovat i nadale jako muz, ze by to ti odbornici pravdepodobne neakceptovali a nevysli by ti vstric. Na jedne strane je asi pravdou, ze sexuologove, psychiatri a podobni odbornici uvazuji stale prilis "binarne" - tj. kazdy musi byt podle nich bud absolutni chlap, nebo absolutni zenska, a nic mezi tim neuznavaji. Na druhe strane ovsem touha po zmene pohlavi mezi nohama muze nekdy signalizovat i vaznou dusevni chorobu, a je dobre ji vcas podchytit. V kazdem pripade, at jsou tvoje touhy jakekoli, a at jsou rovnez tvuj vek a tve predstavy o tve sexualni budoucnosti jakekoli, mel bys rozhodne navstivit sexuologii, a prodiskutovat tyto veci dukladne s odborniky. V kazdem pripade ti drzim palce. P.S.: Jeste primo k te tve otazce: domnivam se, ze kdo ma vaginu (at jiz prirozenou, nebo umelou pseudovaginu), bude takrka vzdy uredne povazovan za zenu. Lide, kteri se narodi s muzskym prirozenim, a pak si je nechaji predelat, jsou typicky M2F transsexualove, berou zenske hormony, a maji tedy i zenske sekundarni pohlavni znaky (prsa, zadek, boky apod.). Z lidi s vaginou mezi nohama, kteri maji muzske sekundarni pohlavni znaky, budou nejspis temer vsichni F2M transsexualove, tedy osoby narozene s zenskym pohlavim, ktere zpravidla touzi po tom, ziskat umelou nahrazku sourku a umely penis. Velmi malou skupinou jsou pak hermafrodite, kteri mohou mit do ruzne miry soucasne rozvinuta obe pohlavni ustroji. Nicmene "muzi, kteri maji jen vaginu" podle me prakticky neexistuji, byt je to jiste zcasti veci definice.
10. Listopad 2012 - 20:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama