45 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

EU - TO JE ZLÝ SEN !

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Denis (anonym)
Tak tohle mě vytočilo: http://pohranicnik.bloguje.cz/768807-obcane-platte-za-politiky.php V Bruselu se rodí ""zajímavý"" návrh, aby státy, které podepsaly Lisabonskou smlouvu, zavedly splácení státního dluhu občany(!). Ministerstva financí států Unie podle tohoto plánu zajistí přesný přepočet státního dluhu na jednotlivé občany a zajistí, aby na důchodových složenkách, na výplatních páskách a jiných dostupných dokladech byly veškeré údaje, kdy a v kterém období vznikl státní dluh a jaká výše dluhu se bude splácet. Dále údajně zajistí, aby splátky neohrozily rodiny s dětmi či starobní důchodce a umožní jim rozložit splátky v čase. V naprosto výjimečných případech je možné umořit tento dluh jednotlivých osob prodejem státních nemovitostí, či pozemků. (na www v odkazu najdete podrobnější informace).'
23. Únor 2009 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to je snad sranda né??!!!to si přeci nemohou dovolit!'
24. Únor 2009 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Utéct do Ekvádoru.'
24. Únor 2009 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
mrdky zamrdané. oni si budou papaláši platit kurvy a já to budu z důchodu splácet.'
24. Únor 2009 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Bee (anonym)
Jojo, volte ČSSD, která bude prostopášně a hloupě rozhazovat a občané to budou paralelně splácet :-) Veselé.'
24. Únor 2009 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Říkám to pořád, slavná EU je horší než bývalé RVHP(pro pamětníky).'
24. Únor 2009 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
sip (anonym)
No v Bruselu se urodi mnoho hlouposti a je potreba byt na pozoru, at takove veci neprojdou.
24. Únor 2009 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
A o co jde.?Dluh stejně splácí občané. Kdo jiný by to asi platil?'
24. Únor 2009 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jmesser (anonym)
Tak , tak , stát je občan!!!'
24. Únor 2009 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale vždyť přece soudruh Paroubek říkal, že dluh se splácet nemusí. A co říká Paroubek, tomu se věří.'
24. Únor 2009 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
emma (anonym)
Vždyt ano,my už to tak jako tak splácíme!Ale jestli chtějí ještě přitlačit,tak at se jdou vycpat.nechápu,že jsme tam vlezli! tehdy snad za špidly,že? No to je obchodník!Jasný vlezeme tam a ted se podme bavit o ceně.Bože kde to jsme? Mně tak štve,že tehdy nebyl v čele Klaus!Mám k němu svý výhrady,ale je to obchodník a tak levno bys nás nedal.Ze jsme tam lezli.Já se tehdy modila,aby to referendum dopadlo proti. všichni úspěšní podnikatelé,kteří znám byli volit proti.Zajímalo by mě,jaká skupina obyvatel byla pro.Ti lidé si to neuměli snad ani na prstech spočítat. Jde to tu od destíti k pěti.zemědělci jdou na zadek,fabriky jdou na zadek.To si zas čecháčci pomohli. Cssd je strana pro lůzu a lůza bohužel většinou vládne.'
24. Únor 2009 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
Zdravím dopisovatele.Já tomuto nevěřím.To je blbost. To by bylo jak únor 48:-)) Kdyby to byla pravda a toto nastalo??Velmi to těžká otázka,velmi..... Asi,moje úvaha rychlá-přestěhoval bych sídlo své firmy(adresa)do zahraničí,a napadá mě Rusko,Ukrajina-ale spíš Čína,kde mám známé. Jasně,že platby daní by připadly tomu státu,kde bych zvolil sídlo-ale podotýkám,je to jen úvaha-ale řešitelná v těchto situacích určitě je,a kdo to zná a trochu se vážně zamyslí-bylo by to možná(nevím)reálné a asi krajně nejlepší řešení-jasně na úkor čr:-((('
24. Únor 2009 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
?
25. Únor 2010 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
Jen skromny dotaz, cos pro ten zly sen /ne/udelal/a/? Byl a jsem proti EU - je me to ale plat prtny. Z EU se maji opravdu dobre tan takovi Spidlove ...
25. Únor 2010 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Jen skromny dotaz,cos... Souhlasim..pro prumerny lidi je to na nic a velky rozdili v platech,jeden ma 8000 a druhy 100 000..
25. Únor 2010 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
EU (anonym)
Pomalá, zkostnatělá, akce neschopná, nerozhodná, přebujelá, a jestli se neprobere (včera bylo pozdě), skončí na smetišti dějin.
3. Srpen 2015 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Pomalá, zkostnatělá, akce...Plně souhlasím, od začátku EU velice špatný projekt. Hejna úředníků řeší nesmysly a zásadní věci nedokážou řešit. V situaci kdy se sem ze všech stran valí uprchlíci není EU schopná najít nějaké řešení. To že si každá země rozdělí nějaké uprchlíky vůbec žádné řešení není.
4. Srpen 2015 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Antonín (anonym)
Plně souhlasím, od...EU je výborný projekt, má řadu chyb, ale vrací nás do Evropy, dřív jsme byli v náruči Ruska. EU sere hlavně Rusko. Hlavní odbyt máme v Německu, to táhne celou naší ekonomiku. Jako malá země soběstační být nemůžeme. Být závislí na Rusku, to je už je ozkoušené. Jednak tu jsou zoufale nevýhodné podmínky pro naši zemi, oni nám nadiktují, co musíme vyrábět, tak to fungovalo. Potom, Rusové jsou maximálně nespolehliví, každá ekonomická závislost je cíleně budovaná, využitá je k vydírání. Srov. různé akce, kdy Rusové pod různými záminkami zastavili plyn. Třebaže jednou tím nejvíc trpěli Srbové, jejich nejlepší spojenci v Evropě. Obchod má být globální, ale sotva budeme partnerem pro USA. To mážná Británie, to je velká země, se silnou ekonomikou, kulturně mají k USA blízko. Pro USA ekonomicky partnerem nejsme, jsme příliš slabí. Není to skvělé, vzít občanku a jet do Německa, tam kupovat za stejnou měnu. Euro jsme dávno mohli mít. Co dělají debilové jako Singer s kurzem koruny, to nás stojí daleko víc, než co by stál náš podíl v pomoci pro Řecko.
4. Srpen 2015 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
EU je výborný projekt, má...No nevim, ale když jsme unie a máme všechny možné společné zákony, neměli by lidé u nás vydělávat tolik, co v jiných zemích EU a kupovat za stejnou cenu stejně kvalitní zboží? Takto mi též připadá, že jsou naši lidé vydíraní - jen samé musíš, musíš a co za to? Občas nějaká dotace pro ty, co si je umí zařídit - leckdy i na zbytečné projekty - třeba na golfová hřiště a naopak na potřebné čističky pro obce nic.
4. Srpen 2015 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropan (anonym)
No nevim, ale když jsme unie...V roce 1990 bylo Cesko hospodarska ruina s prumyslem, ktery nebyl schopen ve svete konkurovat. Od te doby jsme udelali veliky pokrok, ale samozrejme nemuzeme mit takovou zivotni uroven jako zeme, ktere neztratily 40 budovanim socialismu. Zeme jako Japonsko, Tchajvan a Jizni Korea taky zacaly na spodku a ted patri mezi nejbohatsi na svete. Kdybychom v tom roce 1990 pozadovali stejne platy jako treba v SRN, nikdo by u nas neinvestoval, vyrobky naseho zruinovaneho prumyslu by nikdo nekupoval a lezli bychom hlady po zdi. Ten pokrok jsme udelali prave proto, ze k nam prisli zapadni investori kvuli vyhodam, ktere jim zruinovana zeme poskytla. Na tom neni nic spatneho a je to jediny zpusob jak se postupne dostat mezi vyspele zeme.
4. Srpen 2015 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
prostý občan (anonym)
EU je výborný projekt, má...EU žalostně selhává v jednotné bezpečnostní, imigrační politice. K čemu je nám, že si můžeme jet nakoupit na občanku do Německa, k prdu. Ony ty nákupy taky nejsou všechno, navíc s českým platem. A teď by asi lidi oželeli část svých svobod, jako je svoboda volného cestování, a vyměnili by ji za přísnější kontroly na hranicích, v zájmu jejich bezpečnosti.
4. Srpen 2015 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
V roce 1990 bylo Cesko...Asi taková ruina ne, když se tady tolik "privatizátorů" napakovalo. Náš stát navíc byl v té době bez dluhů. Japonsko bych nezmiňovala, to je v dlouhodobé recesi. To se to chápe, když sám tu nízkou mzdu za srovnatelnou práci nemám, že.
4. Srpen 2015 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropan (anonym)
Japonsko ma narodni duchod na hlavu $ 37.000 bez ohledu na recesi a jeho firmy patri mezi nejlepsi a nejvetsi na svete. "Privatizory" myslis investory? Ti "nenapakovali" na komunistickymi mafiemi vytunelovavanych firmach a jejich tehdejsich vyrobnich programech (treba na komponentech vyrabenych ve Skodovce Plzen pro sovetske nuklearni elektrarny), ale na programech, ktere tam presunuli z tovaren na Zapade. Myslis, ze treba Bosch by u nas vyrabel, kdyby musel platit nasim delnikum a urednikum tolik co doma? I tak se ale u nas platy o hodne zvysily a to v tvrde mene, nikoliv v nepodlozenem a nesmennem hajzl papiru a la Kcs.
4. Srpen 2015 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
michal33 (anonym)
V roce 1990 bylo Cesko...Ročně odchází "investorům" 300 miliard kč a neustále se to zvyšuje. Nebo nám pomůže podhodnocená koruna díky ČNB? V zahraničí platíme víc a vyvážíme levněj. To prošlo o jeden hlas naprosto skvělé
4. Srpen 2015 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropan (anonym)
Ročně odchází...Vyvazime asi 80% vyroby, coz je snad nejvyssi procento na svete a neco, cemu by obyvatele CSSR neverili. Nekdy se reguluje kurz meny aby se podporil vyvoz, ale ten kdo si pamatuje na Kcs. si jiste nebude stezovat na nedostatek tvrdosti dnesni koruny. Repatriace zisku je normalni a logicka vec; Toyota si stahuje profity z USA, Microsoft z EU, VW z Ciny, to muze pohorsit akorat komunistickeho demagoga. Kdybychom nemeli Vitezny unor, ceske firmy jako Bata a Skoda Plzen by si taky stahovaly profity ze sveta. Jenze komunisti je zruinovaly, tak ze sveta neni co stahovat.
4. Srpen 2015 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jen tak (anonym)
Vyvazime asi 80% vyroby, coz...Vyvážíme proto, že to vyváží ty firmy, kterí si z nás udělaly montovnu. Takže informace o 80% je k hovnu.
4. Srpen 2015 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
michal33 (anonym)
Vyvazime asi 80% vyroby, coz...Za komunistů byl také umělý kurz koruny není liž pravda! Rozpočet byl stabylní a né s astronomickým dluhem. Letos zhruba 100 miliard tak asi třetina co platíme za možnost pracovat pro kapitalisty. Na Západě si to účtují mezi sebou tak se tak moc neděje. U nás je to čistý odsun peněz a prostředků.
4. Srpen 2015 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropan (anonym)
Vyvážíme proto, že to...Ano, vyvazi firmy, ktere u nas investovaly, coz je dobre, ne? Proc ze je ta informace o vyvozu "k hovnu". Vis ty vubec ze ses blb? Michale33, ty ses dalsi komunisticky retard. Zadna komunisticka mena nikdy nebyla smenna, nebyla podlozena ani zbozim, ani sluzbami, tak proto. Komunisti si urcili kurz 1 $ = 7 Kcs., ale to byla fraska, trh (za jejich diktatury samozrejme cerny) stanovil kurz na 1$ = 35 Kcs. Za 7 Kcs. ti nikdo dollar neprodal. Kdyz jsi, nebo rodice, schanel bony do Tuzexu, zaplatils 35 Kcs. Dnes diky zlym kapitalistum Tuzex nepotrebujeme a i pres odsun penez je zbozi dost, zeme je opravena a mame svobodu. Samozrejme bych vital "odsun" komunisticke verbeze jako ty, treba Putinovi.
4. Srpen 2015 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropanka (anonym)
Ano, vyvazi firmy, ktere u...Nemá co dodat a naprosto souhlasím. Je mi šedesát a mám dobrou paměť ! Škoda, že ostatní zapomínají na zlé a vytvářejí iluze o minulosti. Škoda, že v televizi běží často pro děti a mládež seriály ze sedmdesátých let. To si ti co nic neprožili a jejich poplatní rodiče co doma jen nadávají, dělají představy o tom, jak krásně se žilo. Jenže to je veliká lež. V neposlední řadě je škoda, že ti mladí nemohou zažít aspoň měsíc z toho, o čem tak vehementně sní-někteří. To by koukali a řvali, co se nesmělo , muselo, nebylo, v čem by chodili oblékaní? Kdo by jim asi dovolil psát sem a jinam své bludy. Držet hubu a krok, nemluvit nikde o ničem...Jo, jen hlupák píše, že za komunistů bylo dobře. A jak prý dobře hospodařili- to je k smíchu a pláči zároveň.
4. Srpen 2015 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropanka (anonym)
Jen dodám, největší chybou bylo v roce 89-90 to, jak se demokraticky nechali komunisti v parlamentu. Každý který byl v Ksč měl dostat dištanc na funkce a to i ten, co si přehodil kabát. Pak by tu nebyl takový bordel, protože ve vládě jich je bohužel stále moc. Dvojí tvář, podvody, lži, to mají vrozené a tak vychovávají své potomky. Vyrazit je na Kubu, kamkoli..
4. Srpen 2015 - 23:28

Stránky

Přidat komentář