5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zkušenosti se SZZ Brno, Zahradníkova 2/8

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dnes (2.4.2014) jsem byl nucen v rámci předoperačního vyšetření navštívit plicní ordinaci MUDr. Jany Jančíkové na poliklinice Zahradníkova v Brně. Byl to šokující zážitek. K odbornosti paní doktorky se nemohu vyjádřit, protože do své zprávy opsala (s chybami) údaje ze žádanky a z dodané zprávy z RTG plic (až na druhý pokus, protože mně dali RTG dokumentaci jiného pacienta). Zato její zdravotní sestra byla neuvěřitelná. Byl jsem řádně objednán, ale pacienty si volala, jak se jí zamanulo, nikoli podle pořadí nebo času objednání. Když jsem po skoro 3-hodinovém čekání začal protestovat, protože již odešli pacienti, kteří přišli po mně, náhle jsem "přišel na řadu". Vrcholem vyšetření bylo, když sestra se silnou rýmou poprskanýma holýma rukama BEZ RUKAVIC vytáhla odkudsi "sterilní" náústek ke spirometru, do kterého jsem musel dýchat. Rozhodně nedoporučuji návštěvu této ordinace a tohoto (dosud státního) zdravotnického zařízení vůbec.
2. Duben 2014 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Co taky člověk může od státního zařízení čekat jiného?
13. Duben 2014 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Prave sedim v ordinaci a rozhodla jsem se proti tomuto chaosu a silenstvi zacit tvrde bojovat! Byla jsem objednana na 8-9 hodin. Mame 10:30 a sestricka si s pani doktorkou vesele klabosi se starsim pacientem uvnit, ktery, jeste s dalsimi 5 pacienty, prisel daleko po me a opet bude i drive nez ja odchazet. Jsem zde poprve a bylo mi receno, ze mam dat karticku sestricce, ta si me zavola...po 1,5hod sestra vykoukla z ordinace a taze se me kdo jako hodlam byt? Po vysilujici diskuzi me poslala na registraci. Po te opet 30 minut cekam. Pak sestre do ruky vrazim lekarskou dokumentaci a opet cekam a cekam a cekam. Predemnou si vesele jdou pacienti, kteri prave prisli a me uz dochazi trpelivost! Davam sestre posledich 15 minut a pak si veru spravy a odchazim!
30. Leden 2017 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Doktorka naprosto bez odbornosti, dokáže jen napsat léky a toť vše. Sestra protivná jak půlnoc, když po ní jedna paní něco chtěla, tak jí řekla moment, jen proto, že si vedla nejakou starou fiflenu a mohla se z ní po..... na paní si v ordinaci už zřejmě nevzpoměla, protože ani nevylezla. Pak člověka seřve, protože neví jakou sanitkou sem přijel a obtěžuje ji, že ji musí volat na odvoz. V životě mě tu už nikdo neuvidí. Kdyby nebyl člověk slušný nebo v klidu, tak by je obě už dávno poslal do pr.... a věřím, při jejich ochotě, že už je to potkalo.
11. Září 2018 - 10:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama