220 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zkušenosti s masáží

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pachole (anonym)
Jaké máte zkušenosti s masáží jako prostředkem pro psychické uvolnění? Já i moji žáci s ní máme zajímavé zkušenosti, ráda bych se poptala i dalších lidí. Co uvolnění, lepší spaní, vyjasnění potíží, odbourání stresu, jak působí masáž na Vás, jak vnímáte maséra, co erotika u masáže, vyhledáváte ji nebo Vás obtěžuje? Máte raději masáž na masérské židli nebo lehátku? Raději oleje nebo emulze?
4. Leden 2005 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pachole (anonym)
Přihodím další okolnosti. Několik hostů v hotelu, kde jsem masírovala, mi řeklo, že by jako chlapi na masáž nešli ke chlapovi, pouze k ženě. Několik pánů mi dalo jasně najevo, že jim nikdo nesmí sahat na hlavu - co vy na to, pánové? Taky s tím máte problém? Menším průzkumem mezi svými známými jsem zjistila, že chlapi mají k vlastní hlavě dost vyhraněný přístup - buď jim dotyk na ní dělá strašně dobře, nebo to naopak nikomu kromě holičky nedovolí.Jak často při masáži usnete?Kolem masáže je spousta drobností, které ji mohou ovlivnit, které ovlivňují i vztah masér-zákazník, ráda bych znala názory dalších lidí. Někdo se fyzickému kontaktu vyhýbá, protože má špatné zkušenosti s dotykem od doktorů, někomu je lhostejný. Jak je to u vás?
5. Leden 2005 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
jsem sice chlap, ale sahani na hlavu snasim vic nez dobre. Kdyby k masazi celeho tela patrila i masaz hlavy a trea i oliceje, bylo by to snad uplne MAXIMALNI.Samozrejme, ze mi pomahaji masaze od stresu a nekdy se mi i stane, ze u toho usnu.
6. Leden 2005 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Při jedné z mých masáží jsem taky usínal a stala se mně trapná záležitost. Asi jsem při tom myslel na něco vzrušujícího nebo byla masaž i jinak příjemná než obvykle. Zkrátka to na mně muselo být poznat. Nejhorší bylo, že když jsem si to uvědomil, nešlo se delší dobu toho pocitu zbavit. Chodím dál na stejné masáže, ale už se mně to nestalo.Aspoň pokud vím :-)
7. Leden 2005 - 2:15
Obrázek uživatele Návštěvník
v.quo (anonym)
Pro 116 kg chlapa obaleného sádýlkem je masáž od ženy samozřejmě moc příjemná, nicméně pokud chci opravdu pořádně rozmasírovat záda velikosti valacha, tak uspokojivý tlak vyvine pouze pořádný chlap nebo velmi festovní ženská...podotýkám, že jsem heterosexuál a jde vážně jen o to, že i když krásná šikovná masérka ví, kam šáhnout - je schopná namasírovat jen jeden orgán a nejsou to záda - masáž u masérky tedy považuji opravdu jen jako příjemnou záležitost a uvolňující relaxaci. Nejlepší na masáže jsou však podle mně slepí číňané...
7. Leden 2005 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Pachole (anonym)
Ahoj chlapci,díky, že jste se ozvali. Ta poznámka, že by chlap chtěl i masáž obličeje, to mě ohromilo. Sice na tom nic není, ale od chlapa bych to opravdu nečekala. Díky za inspiraci, zařadím to do repertoáru. Masáže učím jako rekvalifikaci a masáž obličeje není součástí osnov, tedy sportovní a rekondiční masáže. Je to věc pro kosmetičky. Ale nad rámec povinných osnov si masáž obličeje vyžádal jeden žák, kupodivu chlap. Chtěly ji po něm jeho kamarádky a on jim rád vyhověl. Dělá ji rád a dobře. Klidně, soustředěně, bez obtěžujících erotických myšlenek, ale s chutí. Že má chlap při masáži erekci, to není nic neobvyklého ani ve chvíli, kdy je oběma stranám jasné, že nepůjde o erotiku. Masírovaný se psychicky uvolní a tělo si řekne o to, co chce - někdo spát, někdo má po masáži hlad, no a někdy vede příjemný dotyk k erekci. Pokud masírovaný neobtěžuje masérku, nic se neděje. Masírovala jsem několik let v hotelu. Asi 80 procent chlapů se ptalo, jestli dělám i erotickou masáž. Napřed mě to uráželo, pak jsem to brala normálně. Slušně jsem odmítla a oni dál neobtěžovali. Absolvovali normální masáž a byli příjemní. Jen brečeli, že by k masáži chtěli ještě minimálně saunu, ještě lépe bazén. Jak jste na tom vy ostatní - chodíte pouze na masáž nebo ji spojujete s jinými procedurami pro potěchu těla? Píšu o masážích diplomovou práci a sbírám materiál. Budu vděčná za Vaše postřehy.
7. Leden 2005 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Zaujalo mě Vaše téma. Rád jsem chodíval na masáže, ale právě mě trápila u ní erekce, proto jsem přestal chodit. Je to opravdu normální, že chlap dostane u masáže, kterou provádí žena erekci? Bere to masérka normálně? Dík. Robert
27. Leden 2005 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pachole (anonym)
Jo, erekce u masáže je naprosto normální. Někdo se za ni stydí, někdo se ji snaží zaplašit meditací a soustředěním na něco jiného, ale asi by bylo nejlepší nechat ji být. Pokud dotyčný neobtěžuje masérku erotickými návrhy, klidně leží a užívá si masáž, není důvod se na něj dívat zle jen proto, že tělo funguje normálně.Nevraživost masérky není o erekci, ale o nežádoucím chování. Zatím mě znechutili dva škemrající padesátníci bez erekce, zato s velkým břichem, a krásní kluci s erekcí, kteří se ani nepohnuli, byli moc fajn.
3. Únor 2005 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenek (anonym)
Ahojky Pachole ja jsem nikdy na masazi nebyl a zni to prijemne. Chci se ale zeptat na jednu vec a promin, jestli je moje otazka uplne blba. Ja jsem si vzdy mazas predstavoval tak, ze ten masirovany lezi na brise, vim ze jsou na to i specialni stoly ve kterych je otvor pro oblicej a proste i ve filmech a vsude ta masirovana osoba vzdy lezi na brise a ma masirovene klidne i cele telo ale pokazde takhle. Ono se masiruje i zepredu, ze ten clovek lezi na zadech? Tedy pripadne mimo masaze obliceje. To se lidem, at zenam nebo muzum,hnetou prsa a bricho? To jen kvuli te erekci protoze jsem si rikal i kdyby k ni doslo tak chlap lezi na brise a nikdo preci ani nic nemusi vedet a najednou je tu erekce prezentovana jako neco zcela zjevneho. Diky za vysvetleni.
4. Únor 2005 - 0:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pachole (anonym)
Nejčastější masáž je klasická nebo sportovní nebo rekondiční, pořád je to skoro totéž, i když název se trochu mění. Cílem je regenerace sil zdravého, ale utahaného člověka. Masíruje se šíje vsedě, pak vleže záda, potom namasíruju nohy zezadu, pak si toho člověka přetočím na záda a dodělám nohy zepředu, pak stále vleže na zádech namasíruju ruce. Teoreticky ještě prsní svaly a břicho, ale to nedělám, protože už to hodně smrdí erotikou a kdo není jo moc velký znalec, tak to stejně nechce, protože ani neví, že by mohl chtít. Ženám se prsa nemasírují, protože masáž je o svalech, a na ten prsní se u ženy jaksi přes tkáň prsu coby kožní žlázy dosáhnout dost dobře nedá. Navíc tkáň mléčné žlázy rozhodně není stavěná na nějaké jiné masírování než pohlazení milencem nebo na pořádný zákus od mimina. Takže zvlášť ve chvíli, kdy se dělají nohy zepředu, ta erekce může přijít.
4. Únor 2005 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
mack (anonym)
Já mam masáže rád a chodím jen k masérkám, masáž obličeje mi nevadí ale nechci ji zatežovat svým zjevem, jinak erekci mám při masáži vždy(nekdy i mokré slipy)je to pak trapné a nepomyslet na sex se nedá(asi si myslí že jsem uchylák)proto už na ne nechodím tak často, naposled loni v léte.
10. Únor 2005 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Můžu potvrdit, že případná erekce u masáže je nevinná a bezděčná.Chodím na masáže pravidelně a několikrát se mi to přihodilo. Vždy jsem se omluvil a masírovalo se dál. Důkazem, že nejde o nic záměrného je fakt, že se mi to stalo jak s masérem, tak s masérkou. Prostě to beru, že mám zdravé tělo :o)
10. Únor 2005 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Rád bzch se yeptal na roydíl masáže sportovní, regenerační, relaxační, klasická. Děkuji
1. Březen 2005 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Fisho (anonym)
Ahojky mohl bych někoho poprosit o radu jak se má spráně masírovat chtěl bych si udělat kurz ale napřed bych to chtěl třeba vidět na obrázkách třeba na netu. Díky Ondra
6. Březen 2005 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Ahoj, prima diskuze. Taky se věnuju masážím, jako doplněk k profesi kosmetičky, a to relaxačním a aromaterapeutickým,které mě velmi oslovily. Masíruje se celé tělo od palců u nohy až po konečky vlasů, vyjma intimních zákoutí a prsních bradavek, anebo jen části těla, nejčasteji záda. Využívá se při ní působení dotyku,síly vonných silic a to vše je doplněno relaxační hudbou. Naprosto úúúžasná záležitost... :))
2. Duben 2005 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
bolek (anonym)
To musí hučet v baldě!
8. Duben 2005 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Čech (anonym)
Pracuji jako masér již více než 10 let a mohu potvrdit, že více než 1/3 mužů má v průběhu masáže erekci. Není to nic neobvyklého, především při masáži dolních konetin, někdy i bederní páteře. Určité vzrušení je při masáži patrné i na ženách.
11. Duben 2005 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Prosím Tě, jak je to poznat na ženách, že jsou TROCHU vzrušené?
13. Duben 2005 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Jitko, samozřejmě hovořím o klasických masážích. U žen se v ojedinělých případech projevuje vzrušení zvýšeným pocením, mírně zrychleným dechem. Několik kamarádek, které chodí na masáže již delší dobu mi potvrdilo, že při pohodové masáži se u nich objevuje příjemný pocit srovnatelný s počátečními okamžiky přibližování se s partnerem.
13. Duben 2005 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
brbla (anonym)
.....a nakonec vytekly!!!
14. Duben 2005 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
marketka (anonym)
Zdravím všechny. Chodím na masáže pravidelně,ale díky přestěho vání do Prahy jsem musela změnit masera.Přes internet jsem našla pana Vlastu Firmana,který jako specialitu má čínské masáže.Takový skvělý pocit po masáži jsem ještě neměla.Skvělé jednání a opravdu se věnuje každému zákazníkovy k jeho danému problému.Díky Vlastovi se opravdu cítím skvěle.Pro všechny jeho číslo 777824135.nebo jeho profil najdete na www.wellneo.cz
9. Prosinec 2005 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Krůtička (anonym)
http://www.kairos.cz/masaz1.php
9. Prosinec 2005 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Krůta (anonym)
http://www.shilenka.mysteria.cz/
9. Prosinec 2005 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Masér (anonym)
V DEJVICÍCH (VÍTĚZNE NÁMĚSTÍ) Kdy? KDYKOLIV JKdo?MASÉR PAVEL DINČÁKS 13ti LETOU PRAXÍ,PŮSOBENÍM NA REHABILITAČNÍ LINCEASTVS DUKLA PRAHA A LIGOVÉMMUŽSTVU FOTBALISTŮ DUKLY PRAHA(MARILA PŘÍBRAM)Za kolik?ČÁSTEČNÁ MASÁŽ: 190,-až 220,-Kč CELKOVÁ MASÁŽ: 380,-až 440,-KčPRVNÍ CELKOVÁ MASÁŽ 30% SLEVA!!!!PŘIJDETE JAKO CIZÍ,ODCHÁZÍTE JAKO PŘÁTELÉ!Tel. 737 27 58 27www.masaze-praha6.cz pdinda"seznam.cz*** PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ MOŽNO I U VÁS VE VAŠEM POHODLÍ ***
9. Prosinec 2005 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Masérka (anonym)
http://www.dobramasaz.cz/
9. Prosinec 2005 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Doporučuju (anonym)
http://www.masirovani.cz/
9. Prosinec 2005 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Masaz bych si dal, protoze dost sportuju (je mne 18), ale bojim se erekce. Muj kamos byl na masazi u masera a postavil se mu, pritom gay rozhodne neni. By mne zajimalo, jestli se to stava a jestli si pak ten maser nemysli, ze je ten kluk gay.
1. Duben 2006 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Masáž hlavy?Nevím možná bych se bál přehozu myšlenek....Jinak másáž od žen je rozhodně příjemnější a člověk si může i eroticky zasnít...doteky jsou vždy příjemné
25. Červen 2006 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Petře klídek, postaví se tak každýmu třetímu, takže nic divnýho.
5. Říjen 2006 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Pražáky, da (anonym)
http://www.studiodanah.cz/
5. Březen 2007 - 12:21

Stránky

Přidat komentář