62 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zkušenosti s RÚ Kladruby

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Chtěl bych se zeptat na zkušenosti klientů,kteří byli v RÚ KLADRUBY,klady i zápory,porovnání s jinými podobnmými ústavy.Pište i vy vozíčkáři,amputáři a všichni kdose tam léčili,nebo vaši blízcí..
14. Říjen 2008 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No bydlim asi 10 km od Kladrub,ale nepotrebuju lecit ! A kdyz uz jsme u tech koni: Libila se Vam Velka Pardubicka? Me ne! Utratili kone,diskvalifikace,stary Vana nevyhral a mlady Vana byl stejne jako loni az paty,i kdyz v jeho veku je to uspech ! Vana ma jeste 2 starsi syny-Jiriho(34) a Martina(20) a 20.10. oslavi uz 56.narozeniny! Na svuj vek takhle zavodit-je to borec,ale snad uz skoncil!
14. Říjen 2008 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
pedro (anonym)
promin,ale tvůj příspěvek byl zcela mimo okruh tématu.
15. Říjen 2008 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kladruby jsou sice v podvědomí většiny spojeny s hřebčínem, ale také je tam známá léčebna pro nemocné s úrazy zvláště páteře. A o to jde.
15. Říjen 2008 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Já tam byl. A můžu potvrdit, že tam dělají zázraky. Po úrazu se mě už nepostavil. Lékař mě doporučil a ihned objednal do RÚ Kladruby. Bylo to super. Každý den masturbace s fyzioterapeutkou, různá cvičení na strojích a v tkalcovské dílně jsem si utkal tanga. Ovšem nejlepší byla vizita. Musel jsem souložit s primářkou a ona tak kontrolovala co jsem se naučil. Od té doby mě zase krásně stojí a naučil jsem se i různé jiné praktiky.
15. Říjen 2008 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Lidi, vy jste fakt debilové. Pedro položil normální slušnou otázku a čekal seriózní odpovědi. A vy tady plácáte úplný nesmysly. Pedro promiň, nemám žádnou osobní zkušenost s tímto ústavem, ani nikoho blízkého, kdo by zkušenost měl. Přispěla jsem jen proto, že mě ty přechozí odpovědi prostě nějak vytočily... Nejspíš proto, že vím, že Kladruby jsou pověstné tím, že vracejí lidem po nemocech a úrazech nejen hybnost, ale i duši a sebevědomí. Dělat si z toho srandu mi přijde primitivní.
15. Říjen 2008 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pedro promiň, já jsem se teď podívala do zrcadla a zjistila jsem, že jsem primitivní já.
16. Říjen 2008 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No a co Vana je taky zajimavej a je to taky o konich,ne:-)?!
16. Říjen 2008 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanina (anonym)
Kladruby- známý hřebčín se nachází nedaleko Pardubic a nejedná se o Kladruby, kde se provádí rehabilitace. Pedro, já vím pouze od své známé, že to tam bylo všechno bez chyby,rehabilitace výborná. Má za sebou několikrát léčbu v Bohdanči, kde byla také velice spokojená, ale v Kladrubech ji rozcvičili ještě lépe. Je to rehabilitační ústav- léčba je delší než lázeňská péče.Jestli máš možnost tam jet a potřebujěš to, neváhej.
16. Říjen 2008 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já to taky potřebuju ale jak už jsem psala, jsem primitivní. Ale můžem tam jet všichni tři. Pedro, Hanina a já. Tři primitivové v RÚ Kladruby, ty z nás budou mít radost.
17. Říjen 2008 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pedro (anonym)
Jano a Hanino, máte vozejk. Na vozejku jsem ještě nesouložil. Prej je to nejlepší v lese k Broďáku.
21. Říjen 2008 - 7:06
Obrázek uživatele Návštěvník
původní Pedro (anonym)
Ty ubožáčku,ty nevíš vůbec co je to za boj být na vozíku,tak se nerouhej a buď rád že můžeš všechno i to píchání...nepiš na témata kterému nerozumíš.
21. Říjen 2008 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanina (anonym)
Myslela jsem, že toto je vážně rozumná diskuze a proto jsem Pedrovi odpovídala. Asi jsem se velmi mýlila. Pro původního Pedra-Kladruby jsou opravdu špička.
21. Říjen 2008 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
Jedu tam za 10 dnů, jestli budeš chtít, ozvu se.
15. Listopad 2008 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Kladruby chválil herec Oldřich Nový.Byl s ním před několika měsíci pořad na Čt 1. Ukazovali tam,jak vypadal po úraze,nebo co měl za potíže a po pár měsících.I když jeho nemusím,pro ty trapně celoročně nošené kraťasy,v tom ústavu to vypadalo dobře.
15. Listopad 2008 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Milane,Milane,nech spát Oldřicha.Co ti vadí na tom,že Pavel Nový nosí kraťasy?
16. Listopad 2008 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
No to je síla!Jsem vůl.Jasně že to byl Pavel!Oldřich By to mohl být před mnoha,mnoha lety...Psal jsem to,když jsem přišel z restaurace...Oldřicha jsem měl rád daleko víc."Zavřete oči,odcházím..."
16. Listopad 2008 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
VV (anonym)
Ahoj, také bych se připojila do diskuze, chudák tady se někdo snaží dopídit nějaké kloudné odpovědi a ostatní si z něho dělaj prdel, což se mi fakt nelíbí a proto taky reaguju. Zkuste si jet na měsíc do Kladrub a zavře vám to všem nedotčeným ústa, budete čumět jak puci, co všechno tamější lidi dokážou a hlavně, jak se k sobě chovaj!!! Vy kdo si z toho děláte teďka srandu, tak si vůbec neuvědomujete, že se tam můžete třeba za měsíc objevit taky a pak budete čučet (můžeš sedět i doma na zadku a dávat na sebe pozor a zanítí se ti mícha a v tu ránu necítíš nohy). Toť na začátek, jsem potřebovala trochu vylít myšlenky...A teď k dotazu, jaké jsou Kladruby... Já se tam neléčila, já tam byla na praxi, sice je to tedy pohled na ústav z jinýho pohledu, ale myslím si, že za měsíc jsem tam pořádně poznala dost lidí, jak klienty, tak fyzioterapeuty.Myslím, že bych ohodnotila vše hodně pozitivně - to jestli Vás tam postaví na nohy či ne záleží hlavně na diagnóze a pak na vlastní motivaci pacienta, to že Pavla Novýho tam vyléčili neznamená, že postaví na nohy paraplegika... Ale myslím, že se tam cvičí opravdu poctivě a pokud je pozitivní prognóza, tak vám tam určitě pomohou, samozřejmě když budete chtít i vy sami... A hlavně psychicky, stačí se chytit dobré party a najednou jsou z léčebného pobytu super prázdniny - v ústavu je bar a hospoda, večer v kinosále jednou či dvakrát týdně tanečky, kino za 20kc taky několikrát týdně, takže o večerní zábavu je postaráno - teda pokud po cvičení neulehnete do postele, páč celý den je plný procedur a pobíhání sem a tam, takže toho máte večer plný zuby (a nebo naopak, lepší sebevědomí, že se zdravotní stav lepší).Toť asi vše, kdyby byl ještě nějakej dotaz, ráda odpovím
16. Leden 2009 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
VENDY (anonym)
K PŘÍSPĚVKU Z 15.10.2008 - JARDATOHLE MOHL NAPSAT JEN TOTÁLNÍ KRETÉN!TEBE POSLALI NA ŠPATNÉ MÍSTO - TY NEPATŘÍŠ NA REHABILITACI DO KLADRUB, ALE DO ÚPLNÉ JINÉ LÉČEBNY......
18. Červen 2009 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
VENDY (anonym)
REAKCE NA 16.1.2009 VVNAPSALA JSI TO VELICE DOBŘE - RÚ KLADRUBY JSOU SKVĚLÉ!!!!!NEDÁM NA NĚ DOPUSTIT!!!DNES NESTÍHÁM, ALE POKUD MÁŠ NĚJAKÉ DOTAZY - KLIDNĚ SE PTEJ - RÁDA ODPOVÍM :-)
18. Červen 2009 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Jardo je to pokus o fór,možná by to v jiných souvislostech i bylo k zasmání,ale zde je to ubohost a lituju tě,že to nejseš schopen sám posoudit, kdy už je to přes čáru. Můj 19-ti letý syn letěl životem jak neřízená střela, se vším,co k dnešnímu životu jeho věkové skupiny patří.Pak stačilo,že jel na kole se sluchátky na uších,puštěnou muzikou a nezareagoval včas na přijíždějící vlak.Ten ho smetl,výsledek obě nohy amputované pod koleny.Krásný mladý kluk,bývalý dětský model v časopisech o oblékání.Dnes se léčí v Kladrubech,ta péče co tam dostává,prostředí,lidská a odborná kvalita personálu,ohleduplnost a kamarádskost pacientů,jejich vůle k té dřině - to je jiný svět,nelze než obdivovat,fandit a držet všem palce.Jezdím za synem každý den,vím o čem hovořím.
14. Červenec 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Romca (anonym)
Hezký den vám všem.Moje zkušenost s RÚ Kladruby je víc než dobrá. Byla jsem tam 9týdnů a při vší smůle co člověka potká jsou Kladruby to nej po všech stránkách. V podstatě vám tam nic nechybí. Jsem doma už 3týdny a myšlenkama jsem stále ještě tam. Jak personál,tak spolubydlící jsou úžasný lidičky. S Liborkovo tatínkem jsem se párkrát potkala na chodbě a zcela sdílím jeho názor a držím palce,ať to všechno zvládnou...zase bude líp! Takže Kladruby můžu jen doporučit.
21. Září 2009 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Chtěl bych se zeptat na...Tři krásné měsíce mého života po všech stránkách a domů hlavně po svých !!!!Všem doporučuji.
14. Říjen 2009 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
v jakém stavu jste do Kladrub šli? Mám neteř po těžkém úrazu hlavy. Zatím není ještě plně probuzená z umělého spánku, ale zjišťuji informace, abychom byli připraveni. Všem, kteří mi odpoví k věci, velice děkuji.
14. Říjen 2009 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Nico (anonym)
Kladruby jsou sice v...jsou Kladruby a Kladruby. Tyto leží kousek od Vlašimi...
25. Únor 2010 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chtěl bych se zeptat na...V RÚ Kladruby jsem byla vícekrát a vždy spokojena. Byla jsem po těžkém úrazu a zde mě znova postavili na nohy a pomohli mi i duševně. Všichni zaměstnanci se k nám chovali velmi pěkně a pomohli. Našla jsem si zde i přátele a jsem s nimi stále v kontaktu. Každý člověk jiná zkušenost a jiný názor ,ale já nikdy nezapomenu a myslím ,že nejsem sama.
23. Březen 2010 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin Břoušek (anonym)
Kladruby jsou určitě nejlepší,jen to tu chce dostatek korunek,na odpolední a večerní aktivity. ;) doporučuji Broďák a jejich grilovačky,hlavně krkovička je moc dobrá. Jinak tu je momentálně otevřený jen krámek,hospůdku nám tu bohužel předělávaj. Jinak personál je tu bezvadný.
3. Květen 2010 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Jsem po úrazu páteře a v Kladrubech jsem začínal s intezivní rehabilitací.Prošel jsem několika ústavy a musím konstatovat z mého pohledu že se jedná o jeden z nejlepších RU co se rehabilitace, přístupu personálu a doktorů týká.Nezanedbatelný je i kulturní život v RU který se tam odehrává neboť je to na psychiku po úrazu to nejlepší co může být.Nikomu nepřeju důvod pro který by se měl do Kladrub dostat ale když už,tak vám určitě pomůžou.
25. Červenec 2010 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Po CMP jsem byl na vozíku. Stačilo mi 2,5 měsíce v Ru Kladruby a odešel jsem jen o holy. Prostě super.
18. Duben 2011 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
hřebec (anonym)
Chtěl bych se zeptat na...V RÚ nKladruby jsem by a už tam nechci. Moc mě nepomohli. Primářka se stará, aby měla každé ráno na obliičeji namalovanou "značku" Pozor dva unely! Pokud nrmáá,tak to ráno zaspala a nestihla malovat. O to je celý den nervóznější a nepříjemnějšíTaké mi vadil rozpis procedur Pokud máte proceduru ve 12.45 a většina procedur trvá 15 minut, tak i dítěti na základní školw je jasné, ženemůžeš stihnout další proceduru, ktrá začíná ve 13.00h. na druhé straně budovy(i ten přesun zabere pár minut. A na to primářka čeká. Jakmile přijedete o minutu později, hned vám primářka začne vyhrožovat, ževás pošle z léčení domů a říjme jiného pacienta (asi toho,kdo víc podmaže
9. Leden 2012 - 18:49

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama