522 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zírání na prsa

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Ahoj, všichni, zajímalo by mě, hlavně u žen, jak se díváte na muže, kteří se vám dívají na prsa, zda je vám to nepříjemné a nebo naopak. Jak se díváte na ženy s velkým výstřihem, nebo když chodí výstředně bez podprsenky? Rád se podívám, ale o to nejde, jen si při tom, když mě žena přistihne připadám trapně. Pohled do očí napoví, ale ne vždy.
30. Květen 2007 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ať se kouknou! Kdyby to ženský nechtěly, tak nebudou chodit s výstřihem k pasu ne? Já je ráda ukazuju, nemám se za co stydět.
31. Květen 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Když mám chuť se ukazovat,vezmu si hluboký výstřih-pak mi zírání nevadí-ale od přijatelného protějšku.Oplzlý slintalové,nebo dělníci na lešení co pokřikují jsou mi odporný.Hluboký výstřihy na ženách se mi líbí,když má žena co ukázat a přitom i její postava je pěkná-šílím,když potkám rádoby "kočku" co má výstřih až na pupek kterej se ji valí z pod krátkého trička,přechází do boků které pro změnu přepadávají nad obepnutými bokovkami-tomu pak říkám sebevědomí.
31. Květen 2007 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
erika (anonym)
Jsou ženy, které se oblíkají výhradně za tím účelem, aby byly obdivovány a těm zírání do výstřihu lichotí. Nehraje zde roli, zda je ta žena hezká, či ne, jak to nepřímo vystihla Iva. Mně zírání nikdy nelichotilo, ať už se jedná o prsa nebo o nohy , zadek atp. a každý chlap, který mě sjede pohledem od hlavy k patě, se tímto předem odepisuje. To se ale týká jen velmi teplých dnů, kdy mám např.šaty na ramínka nebo na koupališti, kde je člověk v plavkách, jinak nejraději nosím vše zahalující volné oblečení a to právě z toho důvodu, že obtížně snáším pomyšlení na to, že by chlapi byli až takový zvířátka a z upřených tupých pohledů se mi dělá zle. Předpokládám, že mne teď někdo označí za tlustou šeredku, která nemá co ukazovat a proto píše tohle:-) Dokázat opak nemohu, takže to pochopím:-)
1. Červen 2007 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nevim co by na tom mělo bejt špatnýho, každej se rád podívá...
1. Červen 2007 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tome, špatnýho na tom není nic, ale pochop, že jinak snáší takové pohledy ženská, která má s chlapama dobrý zkušenosti a jinak holka, která třeba byla znásilněná a ono jich není málo. Takové holce se to může protivit, ona to asi jako lichotku nebere,to nikdy nevíš, co za tím je...
1. Červen 2007 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
..tak to s tebou souhlasím. Tvrdím, že takový sebevědomí zabíjí. Ale těch není škoda (;o)
5. Červen 2007 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
Hodně záleží na velikosti těch prsou, na oblečení a sebevědomí ženy, jistě, ale ženy by měly pochopit jednu věc: pohled jakéhokoliv muže do jejího výstřihu neznamená prostě nic, jen pohled. Není to žádný signál k sexu, nedegraduje jí to, stejně tak se zálibně podívá na ladné tvary kapoty pořádného sporťáku, přestože ví, že nikdy nebude sedět za jeho volantem. Netlačte tenhle "problém" do roviny sexuálního harašení nebo opravdu dopadneme jako v Americe.
5. Červen 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Tak s takovým názorem se plně stotožňuji, jen podotýkám, že to nikde netlačím, jen jsem chtěl zjistit názor žen na muže, který si rád prohlídne ladné tvary a to nejen sportovní/sporťáku. Díky za ně!
6. Červen 2007 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Pokus na me nekdo vylozene civi tak to rada rozhodne nemam.Pdotykam ze se neoblekam vyzivave..jen nekdy jsem bez podprsenky:-) Jsem tak zvykla ani mi to neprijde neobvykle.Hm to bude asi tim.Prsa mam spis mala:-)
7. Červen 2007 - 2:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Pokud je to jenom pohled oceňující to pěkné, co vidí, tak samozřejmě nevadí. Pokud to doprovází oplzlé poznámky atd., už je to protivné. Mám vcelku ucházející postavu i pěkná prsa a docela mě ty pohledy těší. Stalo se mi jednou, že jsem dojela autobusem na konečnou, seděla jsem vepředu a řidič pokukoval. Toho jsem si všimla a než jsem vystoupila, řekl mi: Děkuji za krásný výhled, hned mám veselejší ráno. To je milé, ne? Ať se podívají, já také ráda omrknu pěkného mužského!
7. Červen 2007 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
To je přesně to Magdo, o čem jsem psala, a když mu to ještě zlepší náladu, no proč ne? Je to jen pohled.A máš pravdu, je to milé. Když k tomu pohledu připojí milá slůvka, proboha, kdo by se zlobil? A pánové, vadí vám, když hodím okem po vás a vašem zadečku a hodnotím? ;-)))
7. Červen 2007 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
souhlas s Magdou :-)))když tohle člověk uslyší,má hned lepší náladu a sebevědomí.Horší je když nějaký rádoby vtipný muž přidá hlasité projevy typu mlaskání,nebo průpovídek-"tebe bych si rád posadil do klína" a pod. :-(
7. Červen 2007 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Analytik (anonym)
Magdo, a seš si jistá, že¨s to pochopila, tak, jak to ten řidič myslel? Jestli seš tlustá jak prase, tak ten řidič při pohledu do zpětnýho zrcátka asi nemoh dost dobře vidět, co se za nim děje... Proto ti možná ironicky poděkoval.
8. Červen 2007 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Reakce na 1. 6. 2007 11:58:21, Taková holka by asi těžko chodila vyzývavě oblečená i když čas je nejlepší lékař... Taky znám fajn bytost, které se to přihodilo, a kdybych to nevěděl, nikdy bych to do ní neřekl. Myslím tím po psychycké stránce, ale do hlavy nikomu nevidíš! Těžko, bude chodit ženská bez, která na to nemá figuru a je soudná(i když i takové se najdou, a to potom musí chlap hledat odvahu se podívat(;o( ) Já však na tom nevidím nic špatného, hlavně v letních parných dnech. Ale děkuji za názor žen na chlapy, co se rádi podívají. Takže ženy s krásnou figurou mě spíš neodsoudí, než ty zakomplexované? Co myslíte vy? Mýlím se?
8. Červen 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
bambule (anonym)
Slume, já myslím, že asi nejspíš záleží na tom, jak to "kouknutí" proběhne - aspoň pro mě. Mám větší poprsí, takže nějaký kouknutí občas registruju, i když nejsem nijak vyzývavě oblečená (pokud se obyčejným riflím a strečovýmu triku s průměrně velkým výstřihem neříká vyzývavý oblečení :-) ). A když vidím, že je to fakt jenom takový to podívání, že chlapa prostě na mě něco zaujalo a tak zaostřil na chvilku pohled, tak mi to vůbec nevadí - no však já taky zaostřím, když mě na nějakým chlapovi, co jde kolem, zaujme zadek nebo něco jinýho :-) A vcelku neřeším, co ho na mě zaujalo a jestli negativně nebo pozitivně. Trochu nervozní jsem, když ten pohled trvá dýl (třeba na mě někdo civí celou cestu tramvají), to už se cítím jak drobnohledem a pomalu přemýšlím, jestli nemám třeba rozeplej zip nebo podobně :-)))) No a nesnáším, když k tomu někdo přidá nějakou hloupou, oplzlou poznámku a pokřikuje na mě přes silnici, to jsem pak dost nepříjemná. Takže zatímco krátký, víceméně nenápadný kouknutí beru spíš za určitý typ lichotky, tak pokřikování považuju za obtěžování, či přímo za harašení.
8. Červen 2007 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To máš těžké Slume, možná nemusí být ani zakomplexované, pro spousta žen je bohužel běžné milovat se s manželem jen na misionáře a nejraději potmě a pod dekou... pod rouškou cudnosti hrdě třímají prapor své počestnosti, aniž by přiznaly svou absenci fantazie a nechuť k čemukoliv co zavání sexem. Snad za to může výchova, snad to mají v genech, ale i takové ženy jsou, a nemusí být zrovna škaredé. Jen nemají tu živočišnou jiskru a chuť do života... jsou šedivé tak, jak šedivý a nevýrazný je jejich život, zpravidla se skládající z obětí a ústupků svým blízkým...
9. Červen 2007 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
nela (anonym)
hezky napsané, je fakt že výchova a předsudky mohou vyhrávat
9. Červen 2007 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Bambule tak s tím zadkem jsi mě dostala. Nenapadlo by mě, že krom ramen, pěkný tváře nebo charisma ženy může na muži něco upoutat. I když, taky se rád, když má ženská štíhlý pas a oblé tvary na patřičných místech rád podívám. Ovšem diskrétně (;o))!
11. Červen 2007 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Milý Analytiku, tady se ti analýza moc nepovedla. Ne, nejsem tlustá jako prase, sedíc úplně vepředu vpravo bych mu ovšem ve výhledu nepřekážela, ani kdybych byla. Prostě se mu líbilo, co viděl, a hezky to dal najevo, víš? Na štíhlé postavě vypadají pevné trojky docela dobře, no.
11. Červen 2007 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
... takže když to zhrnu. Podívat se, nekomentovat, být milý, popřát pěkný den a...? No jo, a co dál?
11. Červen 2007 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
To Slum (anonym)
text
12. Červen 2007 - 7:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Asi ne. Vědět to dopředu by nebylo ono!
18. Červen 2007 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Vidím, že se tady nic neděje, tak se zeptám jinak. Najde se mezi vámi žena, která ráda provokuje svým "silným profilem" u známých či neznámých mužů? A kolik je vás co jste jej zneužili/využili za jistým záměrem, nebo se vám podařilo dokonce zbalit partnera? Jestli to vůbec jde? Nebo to je jen a jen otázka intelektu?
18. Červenec 2007 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Adél (anonym)
Ahojky, já mám prsa poměrně dost velká a záleží na situaci a jak se citím, někdy mi vadí když mě neustále někdo očumuje a pokřikuje na mě, ale někdy mě to bavi a mám chuť provokovat a to se podle toho i obléknu. Pak už stačí někde na zábavě nebo klidně i v autobuse míjet chlapa a trošku se přitlačit, některé reakce mě fakt baví. A když jsem neměla partnera a měla jsem chuť si užít jednorázovku tak mi i dost pomáhaly (né, že bych byla nějaká obluda, ale chlapi se mi do obličeje moc nedívaj). Takže jak kdy a jak kde. Mějte se
19. Červenec 2007 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Mám prsa č. 4 a určitě to přednost je, ale není to rozhodující.Je to pro muže na pohled přitažlivé, ale můj názor je, že ne nejdůležitější.Pokud je to zabalené do příjemného vystupování a inteligence, tak pak jedině plus.Sbalit se muž na to dá, ale k čemu?Pro pocit, že s se mnou stráví jednu noc jen ze zvědavosti?Je pro mně daleko hodnotnější, když objeví jiné kvality, než velikost prsou.Ale jako je vkus žen různý, je různý i vkus mužů, pro někoho může být přitažlivá žena s menším poprsím a naopak.Ale pro život to rohodující není.Můj názor.Pa všem
19. Červenec 2007 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Slum (anonym)
Ale stejně to působí žensky, když má nějaké přednosti, a dá o nich vědět. Pro mě je to mnohem víc přitažlivější poodhalená ženská, než na pláži top. Jen nechápu, když má někdo malá prsa, proč si nedovolí ten komfort chodit bez. A naopak, nechápu ženy s velkými co chodí bez a je to hrůza. Člověk by měl být trochu soudný. Chlapi uznejte sami, někdy je to odvaha se podívat. Ale přesto, jak vám je když vidíte ženu s krásnými, a jste přistiženi že zíráte. Ženské názora mě taky zajímají. Mějte se!
17. Září 2007 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
axl (anonym)
zíral jsem na prsa svojí učitelce dějepisu , ty pětky - ona si toha byla vědoma , možná ji to dělalo dobře
19. Září 2007 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucye (anonym)
Ahojky, moje prsa nejsou zas tak velká - mám dvojky (snesla bych klidně větší :) ) ale zato jsou hezky oblá a proto STRAŠNĚ ráda nosím větší výstřihy:) Miluju jak se pohupujou když jdu a mám ráda když se na ně při tom někdo dívá, ale opravdu všeho s mírou - taková ta oplzlá individua mi normálně dokážou zkazit i náladu a vyloženě se před nima stydim :) Bez podprsenky chodím jen když mám vhodné tričko,které mým tvarům spíš lichotí :) Akorát nemám ráda když je mi zima a je to vidět... bílé tričko bych si asi nevzala..
20. Září 2007 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
oxalis (anonym)
ahoj, rad se divam na zeny s velkymi nadry, jsem tzv. "hornak". myslim, ze to urcite neprehanim, v mhd ci na ulici. myslim, ze jsem velmi diskretni a umim vytusit, kdy uz to dotycne je neprijemne. bohuzel jsem sam, rozumejte bez zavazku. rad bych se seznamil s divkou, ktera ma minimalne ctyrky. je mi 34, merim 183cm, svetlejsi vlasy, absolvent VS, sportovni typ a myslim, ze i sport. postava. ziju v praze. takze ktera by me chtela videt nebo si pro zacatek jen psat, napiste na hugin1"centrum.cz
20. Září 2007 - 17:06

Stránky

Přidat komentář