7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

žiadny zmysel života

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
táňa (anonym)
mám 17 rokov a posledných pár mesiacov som úplne stratila zmysel života. na nič sa neteším, nič ma nedokáže nadhcnúť..kedysi som sa smiala stále, bola som večný optimista.. teraz sa zasmejem raz za týždeň.. chodili sme ve?ká partia stále do jedného podniku sa baviť, ale po čase nastala ponorková nemoc...ja beriem vzťahy vážne, nerobí mi dobre, keď som s niekým za zle..tie vzťahy sú také vyhrotené...v škole to je úplne hrozné, mám zlé známky, nebaví ma, ale už som tretiačka a mama ma nenechá prestúpiť...cítim že musím urobiť nejakú ve?kú zmenu, nájsť si niečo, čo ma bude zaujímať, baviť, na čo sa budem tešiť...ale neviem čo. som na internáte a tam nie sú vôbec žiadne možnosti..cez víkend robím stále to isté, flákam sa po podnikoch...vôbec ma už nebaví tento stereotyp a chcem zmenu,,,ale ako??? ďakujem za odpoveď
18. Listopad 2005 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Táňo zkus to nějak vydržet. Uč se ať tu školu doděláš, protože jít po střední na VŠ případně do práce je opravdu velká změna. Takový životní zlom. Bohužel nevím co poradit teď, když jsi na internátě. Zkus se zamyslet jestli by Tě nebavilo něco, co se s tím internátem nevylučuje. Ale ono to možná není tím, že nemáš žádné možnosti kvůli internátu. Prostě je to něco v Tobě, možná nějaká menší deprese. Já jsem na VŠ možností mám spousty a přitom ten smysl taky nemůžu najít a tak nějak přežívám ze dne na den.
18. Listopad 2005 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
p (anonym)
Mas to este dobre,ja uz myslim len na koniec svojho zivota,zbav sa tohto,ja som tiez tak zacal...
18. Listopad 2005 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eros (anonym)
Já jsem smysl života našel. Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!
19. Prosinec 2006 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
saska (anonym)
zbav sa toho cim skor, ja som zacinala tak isto a teraz myslim len na to ako sa bexbolestne odpravit z tohto sveta
7. Srpen 2009 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaklynka (anonym)
Prosím hodné lidi o pomoc v tíživé sutuaci, prosím pomozte 189 870 797 / 0600. Děkuji
8. Srpen 2009 - 15:06

Přidat komentář