9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zhubnout?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Xirene (anonym)
Vážím 71kg a měřím 172cm,rodiče a sestra mě pořád ponižují, že jsem moc tlustá a rozhodně bych měla zhubnout. Co mám dělat? Mám mohutnější postavu, takže na mně nebude úbytek kil tak znát.. Přítelovi se má postava líbí, tak nevím, co si myslet.
17. Červen 2003 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Od sestry a mámy si do toho nenechej mluvit. Důležité je, jak ty sama se cítíš a to, co se líbí tvému přítelovi. Nejdůležitější je být v pohodě.
17. Červen 2003 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Xirene,nenech si do své váhy a postavy nikým mluvit. Je to jen tvoje tělo a slouží tobě. Pokud jsi spokojená, cítíš se dobře a ještě se líbíš svéhu příteli, tak není co řešit. A tvoje maminka i sestra ať si trhnou nohama (mimochodem, je to od nich hrubé, hloupé, zlé a neomalené ....).
18. Červen 2003 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ahoj Káča a Alena mají úplnou pravdu.
6. Prosinec 2004 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Holky mají pravdu. Já dělám tady v tom oboru a mám zkušenost, že člověk se musí rozhodnout sám a začít z vlastní vůle. (pokud to není vyloženě ze zdravotních problémů). Klienti, kteří přišli sami ze své vůle mají daleko lepší výsledky než ti kteří přišli na přání třeba partnera, nebo i rodičů. Mám to vyzkoušené i na sobě. Musel jsem se dopracovat až na 110kg než jsem pochopil, že tudy cesta nevede, a začal jsem to řešit podle svého svobodného rozhodnutí. Taky se mi podeřilo se celkem v pohodě dostat až na váhu co jsem měl před 20 lety. Takže si do toho nenechej od nikoho mluvit. Ty sama nejlíp víš, jak se cítíš a pokud je spokojený i partner byla by hloupost to řešit proti vlastní vůli.
7. Prosinec 2004 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
cíca (anonym)
Ahoj je mi 26let a jsem tři roky po porodu. Moje váha místo aby klesala, stoupá? Jsem z toho už otrávená, ale nevím kudy kam , abych začla hubnout. Máte nějaký skušenosti?Poradte??????
16. Prosinec 2008 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
3 kg za měsíc (anonym)
ale 2x až 3x denně sex ale neošizený nejlépe v igel.pláštěnce. Ivana
14. Leden 2018 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Holky mají pravdu. Já...Sakra škoda,že tak starý příspěvek,to by mne zajímalo jak to udělal,asi ne tím,že by hladověl,nebo zobal nějaké zrní,protože 20kg dolů trvá dlouho a základním předpokladem je tělo nešidit na zdroje energie,živiny,pestrou skladbu potravin. Jí se patrně často a chutně,ale nenásilnou formou se zvykne na to nějak nejíst rychle a baštit různé oříšky a podobně pomalu a dlouze po malých jednotlivých soustech.Asi nějaká krabičková či hrstková metoda by mohla fungovat a samozřejmě jídle zdravých a stravitelných,žádné knedlík s omáčkou k obědu,ale losos s brokolicí např.
14. Leden 2018 - 10:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama