7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zevlovávní vs poskytování cigaret

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kuřák (anonym)
Snad každý kuřák zná situaci, kdy cigareta není. Není trafika, kde by bylo možné jí pořídit. Někdy je trafika přímo vedle nás, ale chybí nám bankomat, který zrovna potřebujeme. V tom nejhorším případě není ani trafika, ani bankomat, tedy ani peníze. Zkrátka se někdy dostaneme do situace, kdy nám nezbývá nic jiného, než poprosit kolemjdoucího o cigaretu. Kolik jste schopni vzít a kolik jste schopni dát? Já se asi zkrátka do této zkurvené egoistické společnosti nehodím. Kdybych měl v případě cigaret porovnat, kolik jsem vzal a kolik jsem dal, vyšlo by to tak přibližně v poměru 10:10000. Pokud mám více než jednu cigaretu, nemám problém dát cigaretu komukoli. Je mi i jedno jestli je to feťák z hlaváku. Někteří z těchto lidí si jí skutečně nezaslouží, ale zkrátka vím jaké to je, nemít zrovna cigaretu, a nemít možnost si jí v danou chvíli pořídit. Prostě jí dám. (Vždyť je to jenom jedna pitomá cigareta! Kvůli té opravdu hlady neumřu!) Mě bylo vždy neskutečně nepříjemné někoho cizího žádat o cigaretu. Jednou za čas (půl roku/rok) na to ale zkrátka bohužel dojde. (Například před pár měsíci, když jsem se po epileptickém záchvatu probudil v nemocnici a vyšel z ní bez peněz, bez dokladů, bez telefonu, zkrátka jsem neměl nic kromě oblečení) Popíši modelovou situaci: Jdu po ulici, vidím kouřícího muže/ženu. Slušně pozdravím: „Dobrý den, neměl byste prosím“ – „NEMĚL!“, slovo cigaretu ani nestihnu vyslovit. Vždy si říkám: TAK SI JÍ STRČ DO PRDELE TY ZASRANÝ ČURÁKU, ZKOPAT TĚ DO KRVE TY ZASRANÝ ZMRDE!!! Pořád si říkám: „kdybych chodil po ulici každý den a somroval cigarety!!! Ale DO PRDELE!!! Jednou za čas prostě jiná možnost NENÍ, než cigaretu někde vyprosit." A teprve po čtyřech takových ZMRDECH se najde člověk, který je „tak strašlivě hodný“ a cigaretu mi dá. Opravdu "zázrak"! Když si vzpomenu kolik cigaret jsem já rozdal!?!?!?!?!? Chce se mi ze všech těchto xindlů blít! Jak jste na tom vy? Umíte být velkorysý a cigaretu poskytnout, nebo patříte ke zmíněné skupině šmejdů, kteří jsou tak ubozí, a kvůli jednomu pitomému žváru by byli schopni nechat si vrtat koleno? Jinak pindy typu „pracuji/bydlím v centru, a kdybych měl všem rozdávat cigarety..“ to si opravdu strčte do prdele. Každodenně pracuji a studuji v centru Prahy, a tu JEDNU ZKURVENOU cigaretu jsem prostě schopný oželet.
19. Leden 2010 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
Máš problém a cigarety to nebudou.
20. Leden 2010 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
prewz (anonym)
100% s tebou souhlasím! Pokud ke mě přijde ( ať vypadá jako feťák nebo manažer ) a slušeně pozádá tak mu vždcky to cigarko dam...Ale na otázky typu "Hele, nemáš cigo woe" tak to si radši vymyslim, že to byla poslední :) btw máš to hezky napsaný
3. Únor 2010 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Mahulena (anonym)
Když mám, dám cigaretu komukoliv. Ale klidně si řeknu o cigárko nejvhodnějšímu kuřákovi v okolí, když nemám. Většinou mám ale 5kč v ruce a cpu je dotyčnému násilím. Většinou nikdo peníze nechce a cigáro mi daruje.
4. Únor 2010 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
rada (anonym)
Kuřáku přestaň s kouřením a budeš mít po problému.
4. Únor 2010 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Mahuleno, souhlasím - musí být vidět, že mu chci zaplatit. Pak je to bez problémů. Jinak jsem v situaci, kterou nahoře popsal Kuřák: "Dobrý den, neměl byste..." To každého (i mě) napadne, že chce právě peníze. Což je daleko častější a nechutnější.
5. Únor 2010 - 17:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama