119 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ZESVĚTLENÍ TMAVÝCH CHLOUPKŮ

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
anicka (anonym)
Dají se nějakým způsobem zesvětlit tmavé chloupky? Existuje nějaká speciální barva, která se dá pořídit, aniž by člověk musel ke kosmetičce? Chtěla bych zesvětlit chlupy na rukou, nevadí mi, že tam jsou, ale že jsou tmavý! Kdyby to mělo fungovat, klidně si nechám zarůst i nohy a obarvím si je na "blond", protože to věčný mordování s epilátorem (po kterém mi mimochodem zůstaly tmavý jizvy po zarostlých chloupcích) a žiletkama už mě ničí. Pokud s barvením máte někdo zkušenosti, prosím poraďte!
5. Srpen 2004 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
Hezký den...tak nevím, jestli už nejdu s křížkem po funuse, ale třeba sem ještě někdy koukneš...Já mám stejný problém-už spoustu let.Protože jsem docela výrazná tmavovláska, všechny chloupky jsou samozřejmě taky tmavé a to docela dost. Od patnácti jsem to tedy řešila nejprve pomocí žiletky, potom strojku a na konec i epilátoru...výsledek je sice fajn, ale jne pár prvních dnů a pak zase znovu..už mě to nebaví a navíc ty tečky, které na kůži potom zůstávají jsou děsné. Takže jsem si teď chloupky na rukou nechala znovu narůst a chystám se je obarvit. Přečetla jsem spoustu časopisů a našla odkaz na kosmetiku Sally Hansen. Mají v nabídce přímo zesvětlovače chloupků-na obličej, nohy, ruce, prostě na všechno, co je potřeba. Cena kolem 300Kč a použití docela jednoduché. Ještě jsem to nezkoušela, ale dneska se to chystám objednat, tak uvidím. Kdyby to nevyšlo, musela bych chloupky zase začít odstraňovat..a to se mi opravdu nechce!!
31. Srpen 2004 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
anicka (anonym)
Ahojky, určitě napiš, jak jsi dopadla.
1. Září 2004 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
Ahoj!Tak mi to dneska přišlo domů, byli docela rychlí.Sice je to malinké, nedokážu odhadnout na kolik použití to vyjde, ale uvidím. Dám vědět, hezký den.
3. Září 2004 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
Tak hezký den!No..vlastně nevím,jak začít:)Zesvětlení mám za sebou a musím přiznat, že mám smíšené pocity. Zkusím to nějak sesumírovat do bodů:1.Přesně jak jsem předpokládala-balení je malé.Obsahuje nějaký přípravný kondicionér, aby ses neosypala,potom práškový aktivátor a zesvětlovací krém. Problém je v tom, že krému je málo,zatímco toho ostatního moc. Takže výsledek takový, že jsem vypotřebovala tubu a půl krému a teď mám aktivátor a kondicionér navíc. Vždycky si to ale musíš koupit všechno, takže je to problém.2.Mám pocit, že je to vhodné spíš pro ty, které si chtějí zesvětlit jen pár chloupků-např.proužek na bříšku, nebo"knírek" pod nosem.Pokud jsi na tom tak jak já,tedy chceš zesvětlit ruce,paže až po ramena, budeš toho mít málo a málokdo je ochotný vyhodit tolik peněz-jeden balíček 299Kč(a to je to ještě zrovna ve slevě).3.Byla to docela patlačka a zabralo to dost času.4. Výsledek byl ale fajn. Mám chloupky jemňounké a světlé, jako bych byla blondýna a ne brunetka.Otázkou je jak dlouho to vydrží. Píšou, že pro udržení je dobré celou tu hororovou akci každý týden až dva zopáknout. Tak fakt nevím,kde na to brát:(.
17. Září 2004 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
anicka (anonym)
Ahoj Markétko,tak mám pocit, že se toho trápení stejně nikdy nezbavíme. Každopádně napiš, jak dlouho ti to vydrželo, jestli má vůbec cenu se do toho pouštět.Pa Anicka
24. Září 2004 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Myslím,že by se možná dal použít i zesvětlovač na vlasy. Obvykle na nich sice píšou, že se nemají aplikovat nikam jinam než na vlasy,ale podle mně by to třeba na rukách moc paseky nadělat nemohlo.Samozřejmě bych to nedávala na obličej, to by asi fakt nedopadlo dobře...Mám taky problém s černými chloupky, mám sice skvělou výraznou barvu vlasů,ale ten zbytek se mi jaksi už hodí méně...Odbarvovat jsem je ještě nezkoušela, ačkoliv už jsem na to párkrát pomýšlela. Na ty ruce bych ale případně určitě použila obyčejný zesvětlovač na vlasy...Kamarádka to tak myslím dělávala a bez problémů.
25. Říjen 2004 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Ahoj!Mám stejný problém jako vy. Také mám tmvé chloupky na rukou. Už asi tak rok si je barvím zesvětlovačem na vlasy. Výsledek je celkem fajn.Na druhou stranu zase moc dlouho nevydrží. Ale příde mi to docela nepřirozené, protože obarvené chloupky mají velice lesklou barvu, a příde mi, že jsou také více houževnaté, tvrdé. Máte s tím někdo také zkušenosti?
2. Duben 2005 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
joey (anonym)
Ahoj, já tento problém taky často řeším. Většinou nenosím halenky s krátkými rukávy dokud si ruce dostatečně neopálím - čili trošku nezesvětlí. Kdysi jsme s kamarádkou zkoušeli peroxid vodíku, někde jsme to tehdy slyšeli, výsledek byl mizivý, ale možná, že jsme to dělali špatně - nevím. Prosím, jakou barvu na zesvětlování vlasů používáte? Jsem z toho taky velice nešťastná, paradoxně nemám tmavé vlasy, jen světlé oči, je fajn mít černé řasy ale to ostatní....:(
2. Duben 2005 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Na zesvětlování používám zesvětlovač na vlasy Palette odstín E20. zatím papa
12. Duben 2005 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já používám na tmavé chloupky na obličeji již řadu let Zesvětlovač chloupků v obličeji od Sally Hansen a jsem spokojená. Chloupky se mi navíc používáním znatelně ztenčily. Kupuji hopřes internet na adrese www.depilace.com
25. Březen 2006 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Objednala jsem si přes internet zesvětlovač chloupků od Sally Hansen, dnes mi to přišlo. Měla jsem ale šok z toho, že to bylo zabaleno v krabičce od müsli!! Mám teď úplnou hrůzu to na sebe napatlat, protože bůhví, co v tom je... :(
5. Červen 2006 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Dito, pak napiš, jak jsi dopadla.Držim palce.P.
5. Červen 2006 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Ahojky Petro. Tak už to má za sebou. Chtěla sem si zesvětlit proužek chloupků na břiše, protože už jsem s tím vypadala skoro jako chlap a bála jsem se jít do plavek. "Operaci" jsem provedla dneska, vlastně před chvilkou. Použití bylo velmi snadné a výsledek je taky docela dobrý, chloupky jsou světlé. Některé úplně bílé, skoro neviditelné, ty hodně odolné a tmavé jsou teď světle hnědé, ale myslím, že při dalším použití už by se mohly zesvětlit úplně. Taky doufám, že to nějakou tu dobu vydrží. Dám třeba zase vědět po nějakém čase, jak dlouho budu spokojená... tak zatím
8. Červen 2006 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Dito,tak to je super, určitě pak ještě napiš. Budu na Tebe myslet, doufam, že to dobře dopadne. Pak to zkusim taky. Tak zatim papa
9. Červen 2006 - 6:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Po přečtení vašich příspěvků, jsem neodolala a koupila zesvětlovač od Sally Hansen a jsem spokojena jako nikdy. Holky díky !!!!!!
20. Červen 2006 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
A kde jsi ho Ivo koupila? Nebo to je jen přes internet? A dávala sis to i na obličej?Dík za odpověď
21. Červen 2006 - 6:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Lara:Původně jsem si jej chtěla koupit na http://www.americanstars.cz/ tam píšou, že ho prodávají v Douglasu, tak jsem si zavola a jela pro něj.:)Vyšel na 342,- je to ten napaže, nohy a obličej.Přes net vychází o něco málo dráž kvůli poštovnýmu.Dávala jsem si ho na obličej(po stránách jsem měla tmavý chloupky.:()Běž do něj, fakt je to super, nikdy dřív jsem o tom neslyšela, ale než jsem do toho šla, přečetla jsem si na recenze na amer.stránkách a tam je na něj jenom chvála. Můžu hodit odkaz, ale musela by ses registrovat.
21. Červen 2006 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
Prodavaji ho take v TESCU na Narodní tride. Ale jenom jeden typ baleni. Malej kalisek. Stoji pres 300,-
21. Červen 2006 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
ferreste (anonym)
Teda holky!Do toho jdu taky..mám stejný trápení jako vy a fakt je, že jsem neustále přemýšlela co s tim a tohle je nejméně bolestná varianta.
1. Červenec 2006 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
ahojky. máte někdo dlouhodobější zkušenosti s používáním zesvětlovačů od Sally Hansen? já jsem si nedávno zesvětlovač objednala a jsem docela spokojená. jen ty chloupky nevydrží světlé moc dlouho, po pár dnech zase úplně ztmavnou. bude se to časem zlepšovat?
4. Červenec 2006 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Denina (anonym)
Ahojik,to by mě taky docela zajímalo než se do toho dam taky...bojim se že to bude pořad stejný a že se toho zbavim jen na těch pár dnů...
14. Červenec 2006 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Denina (anonym)
Ahojik,a myslíš že by ho měli i v jiném tescu??třeba v LIberci a tak?ja se tam nedostanu jen sem...?
14. Červenec 2006 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
girl1035 (anonym)
Nesmrdí to nějak?
22. Červenec 2006 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Mám také problémy s tmavými chloupky. Našla jsem na internetu www.depilace.com zesvětlovač chloupků na obličeji Creme hair bleach for face (kód 2000) značky Sally Hansen a jsem naprosto spokojená. Na tělo používám Zvláště účinný zesvětlovač chloupků na pažích, nohách a na obličeji (kód 2010).
8. Srpen 2006 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
XXX:) (anonym)
ahojik , mela bych jeden dotaz.......jak dlouho to vydrží odbarveny a jak casto si to teda mam delat a jestli se to ta kosmetika sally hansen sehnat i nekde jinde nez na internetu.....predem diky
1. Listopad 2006 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vydrží to odbarvený až 14 dní. Sally Hansen jsem opravdu neviděla v žádné drogérce a ani v lékárně. Takže to zkus přes ten net. A neboj se. Je to opravdu kvalitní značka.
2. Listopad 2006 - 7:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana P. (anonym)
Myslím, že to mají ve všech OD Tesco, ale z vlastní zkušenosti vím že ne v hypermarketech. Jinak to seženeš na webu www.americanstars.cz Hodně úspěchů.
7. Únor 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
cus, chcu se vas zeptat za jak dlouho po aplikaci kosmetiky sally hansen to zacne pusobit, a budu mit svetlesi cloupky? dik
19. Březen 2007 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Véra (anonym)
Hned.Je to zesvětlovač,tak to hned chloupek odbarví.
19. Březen 2007 - 18:28

Stránky

Přidat komentář