40 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ženy, chcete aby muži byli plodní?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Milé dámy, chcete mít plodné muže? Stačí málo. Stačí vyměnit cigarety za ovoce, uzené a tlusté za plnohodnotné potraviny, místo kraťasů pánské sukně a budete mít zdravé děti. Nezapomínejte, že i v kraťasech se paří genitálie a jak je známo, přílišné horko spermie usmrcuje a tudíž dochází k neplodnosti mužů.
1. Květen 2007 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tome, Tome, co to zas je za blbosti, to je dané geneticky. Je mi 38 a celý život nosím těsné spodní prádlo a těsný džíny. 2 děti mám z prvního manželství, 2 z druhého a ještě jedno nemanželské. Všechny partnerky se mnou otěhotněly hned první měsíc nechráněných styků. Děti jsou všechny zdravé a mají se k světu.
10. Květen 2007 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Re Petr - to není z mé hlavy, ale vědecky potvrzený fakt u většiny mužů. Buď rád, žes výjimka potvrzující pravidlo.
10. Květen 2007 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Herodes (anonym)
Lidi jsou stejně přemnožení....
10. Květen 2007 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Já ze zkušenosti mohu potvrdit, to co psal Petr. Je to stejný, jako když někdo si myslí, že když si dá šumivej Celaskon, tak bude zdravější. Můj přítel byl sportovec, nepil, nekouřil, jedl jen maso, zeleninu a pil syrovátkové nápoje. Zato, když mě měl oplodnit, tak s tím měl problémy. Nepodařilo se mu to ani za 3 roky. Semínka poskrovnu, diagnoza silně narušená plodnost. Zásadně nosil volný prádlo i kalhoty. Můj nynější manžel je línej, všude jezdí autem, kouří, chodí na pivo, cpe se uzeným a jabko neměl v životě v puse. Zásadně nosí těsný slipy a džíny, protože mu to sluší. V jiném stavu jsem s ním byla za 2 měsíce a byly to hned dvojčátka. Krásný a zdravý. Snížená plodnost je nemoc jako každá jiná. Tím že budeš nosit, Tome planďáky a jíst zeleninu, se to podle mě moc zlepšit nedá. Kromě toho už opakovaně byly závěry téhle studie několikrát popřené.
11. Květen 2007 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Proč milé dámy...? Plodnost mužů mají řešit ženy? To je snad věc chlapů, jestli kouří, co jí apod. Žena je může směřovat, ale ne to za ně udělat.
11. Květen 2007 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kosťa (anonym)
No, není to jenom věc chlapů. Co ženy, které s nimi chtějí mít děti? Fakt je ten, že řešit to za ně nikdo nebude...:))) Vymřeme?
11. Květen 2007 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Co by kdo vymíral? Zůstane to na menšině chlapů. Po epidemii myxomatozy zůstanou taky jenom nejsilnější jedinci. Při vyšetřování mýho spermiogramu mi řekla doktorka, že tak dobré hodnoty neviděla snad 20 let. Když mi v zájmu zachování lidstva budou přistrkovat na prcání 10 hezkejch holek denně, rád se tohoto úkolu ujmu.
11. Květen 2007 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
prcej ty tupej prcaču a bude svět plnej tuprjch prcačů
17. Září 2007 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mazec (anonym)
Ivo, to je legrační, zajímavé, že teď nedávno běžela reklama aby muži předcházeli u svých žen rakovině prsu. Byla to dost chmurná reklama. Běžela teď nedávno. Tak Ivo, na jednu stranu chcete aby vás chlapi chránili, ale když to má být opačně tak se ptáš proč? Tak tobě můžu odpovědět pouze jedno "Protoč kolotoč", abys ses mohla tak blbě ptát.
18. Září 2007 - 7:50
Obrázek uživatele Návštěvník
vanda (anonym)
Mazec, ono to bude tím, že jaksi v přírodě samice důsledně chrání mláďata (někdy i před samci) a samec samice :-). V životě jsem neviděla přirodovědný film, kde by se medvědice, tygřice, zaječice či jakákoliv jiná "-ice" starala o samce. Jestli takový živočišný druh znáš, dej vědět. I když nerada, souhlasím s Romanem, že to zbude na menšině, protože v životosprávě ten problém zjevně není. V tom případě by nejrychleji ztráceli plodnost Romové a to se mi zrovna nezdá :-).
18. Září 2007 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mazec (anonym)
pro Vandu: to myslíš vážně? Tak podle tebe musí muž skákat kolem ženy aby se ji nic nestalo a žena na to bude kašlat, protože to tak v přírodě je? Jsem rád, že mám ženu která opětuje to co já pro ní a nesere na mne, tak jako ty na svého muže (podle toho co píšeš to tak totiž vypadá).
18. Září 2007 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
vanda (anonym)
Myslím, že byla řeč o biologii, nikoliv o osobních vztazích. A z biologického hlediska, kam plodnost a neplodnost patří, to tak je ...Jinak nepochybuji o tom, že lidé se k sobě mají chovat hezky bez ohledu na věk, postavení rasu i pohlaví, o což se zajisté snažím, jenom prostě pochybuji, že bůček či ovoce má vliv na pohyblivost spermií. Nic víc. :-).
18. Září 2007 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Ano, Vanda má pravdu. Jedna věc jsou osobní vztahy a druhá věc biologická skutečnost. Můj muž mě nebyl schopen oplodnit ani za 4 roky, i když neustále dbá o zdraví a sportuje. Než podstupovat různá ponižující vyšetření a byrokratické procedury, rozhodla jsem se nechat se oplodnit od kamaráda. Stačil jediný styk v době ovulace a přišla jsem do jiného stavu. V dnešní době přežívá spousta lidí, kteří by ještě před 50 lety neměli šanci dožít se dospělosti. Aby nepředávali defektní geny potomkům, příroda jim nedovoluje rozmnožovat se. Lidstvo to ale neakceptuje a snaží se to všelijak obcházet. Jestli je to dobře, to je velká otázka.
18. Září 2007 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mazec (anonym)
Samozřejmě dámy, v tom s vámi souhlasím. Také pochybuji že strava apod. mají vliv na plodnost. V tom jsem zajedno. Ono k nedorozumění došlo asi hned na začátku kdy jsem reagoval ještě na Ivu. Reagoval jsem na to, že Iva píše proč by se ženy měli starat o plodnost, tak jsem si jen vzpoměl na reklamu v televizi že muži mají předcházet rakovině prsou u žen. Nic, je to mimo téma, nebudeme to rozváďět tady. Vraťmě se k tématu. Souhlasím, že životní styl nemá moc společného s plodností (krom drog, hormonálních přípravků apod.) PS. ještě pro Lauru. Souhlasím s koncem tvého příspěvku. Mluvíš mi z duše.
18. Září 2007 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Oba se mají mít rádi, mít se v úctě a vzájemě se chránit. Muži mají ženám proti rakovině prsu masírovat ňadra a ženy by měli být rády, když si muž veme v létě pánskou sukni. Bohužel je škoda, že si ženy zpravidla ňadra nemasírují.
23. Září 2007 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já nechci aby muži byli plodní.. Dítě neplánuju tak dalších deset let, takže naopak uvítám, když budou neplodní:-)
23. Září 2007 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
přesně tak, katko! budu potřebovat tak 1-2 děti za život a to už se vždycky nějak zařídí. Jinak, čím oni neplodnější, tím já bezstarostnější :-).
23. Září 2007 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chci aby pořádně stříkal,nebo alespoň tekl,spermie může mít mrtvé,to naštěstí kvalitu,ani chuť ejakulátu neovlivňuje.
23. Září 2007 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
amalberga (anonym)
nechápu,co tim chce tom říct.Poučuje ženy,co mají udělat,aby muži byli plodní.To jsou snad muži nesvéprávní,že nám má diktovat,co mají muži jíst a v čem chodit? Někdy mi to tak sice příjde,ale to je jedno.Ať si každý zvolí život,jaký chce.Pokud někdo chce jíst nezdravě ať si tak jí a pokud chce nosit kraťasy,tak ať je nosí a nám nechá ty sukně.Je na každém jakou cestu si zvolí,ale nechápu příspěvek,proč tom,to adresuje ženám a ne mužům.My tu taky nepíšeme mužům,co mají dělat,aby jsme měly lehčí průběh menstruace.To už je na nás samotných,jak se v tomto období stravujeme a jaké děláme cviky.Ten muž je za nás neudělá.Stejně tak mi za muže ani ty nezdravé věci nejíme...
30. Září 2007 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Řekl bych, že plodnost nebo neplodnost je věcí celého páru. Zde jde o snahu Tomáše nějakým způsobem agitovat pro pánské sukně. Nevím, jestli tento argument přesvědčí ženy, aby své muže oblékaly do sukní, ale taky nevidím důvod, proč by měly mít ženy monopol na sukně.
30. Září 2007 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Souhlasím s amalbergou. A Pavel je to samý co Tomáš. Prý aby ženy oblékaly své muže do sukní. Snad je ten chlap dospělý, tak se umí oblíct sám, ne? Přece mu nebudu říkat, co má nosit.
30. Září 2007 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mám dojem, že jsem psal něco jiného než Tomáš. Agitovat pro nošení pánských sukní plodností (i když nějaká možná medicínská souvislost zde možná je) mi připadá přitažené za vlasy. Stejně snad všichni čtenáři chápou výraz "oblékat muže" jako příměr. Nepochybuji, že dospělý muž je schopen si samostatně obléknou kalhoty i sukni.
30. Září 2007 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Stejný jsi v tom přístupu. Místo, abys přesvědčoval muže, aby se do sukní oblékali, přesvědčuješ ženy. Proč?
30. Září 2007 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já žádné ženy nepřesvědčuji, pouze jsem vyjádřil názor k Tomášovu příspěvku. Mimojiné jaký je tvůj názor na muž v sukni?
1. Říjen 2007 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Já jsem prostě na takové obraty alergická. Můj názor je ten, ať si každý chodí, v čem chce. Ale jediný chlap, kterého jsem v sukni viděla je Korn. Jo a občas, když byly někde skupinky v historických kostýmech, tak ti kluci na sobě měli dlouhé sukně. Vzhledem k tomu, jak znám chlapy, tak to hned tak nosit nezačnou. Spousta má strach, že by byli označeny za homosexuály. Stačí si přečíst diskuzi o nošení tang.
1. Říjen 2007 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Mám na mysli hlavně lásku a toleranci mezi mužem a ženou. Je docela sranda, když se ženy na muže v sukni tváří kysele nebo ublíženě. Pokud si žena může dovolit nosit cokoliv pánského, je jí to tolerováno. Logicky tedy platí, že muži mohou nosit pánské sukně. Ale skutečnost je opačná protože mnoho lidí je neznalá historie pánských oděvů. Kde je tolerance žen? Nevím, kde se vzala vlna odporu pro zdravější život. Jako byste nevěděli, kolik relativně mladých lidí ve věku 40-50let má rakovinu a nebo je otylých a předčasně zbytečně umírají nebo mají těžké zdravotní problémy.
1. Říjen 2007 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
D. s mentalitou mužů i reakcí společnosti jsi to celkem trefila, ale určitý vývoj zde je. Tomáši, myslím, že tvoje snaha napasovat pánské sukně na vše možné není úplně šťastná. Spíš bych sázel na určité pohodlí v létě ap.
1. Říjen 2007 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Re PAVEL: Pohodlí pánských sukní především v létě jsem měl přesně na mysli.
1. Listopad 2007 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kapitan (anonym)
Muzu potvrdit, ze noseni panske sukne je hodne pohodlne, hlavne v lete, v zime me to nelaka :) Nejcasteji nosim cernou zavinovaci sukni, bez spodniho pradla. Hodne me laka kilt, ktery je teda fakt elegantni, ale odrazuje me ze je kratky a pri nahodnem pohybu treba muze odhalovat vic nez kolik mam v umyslu :) Nenosim preci sukni kvuli tomu aby pulka lidi videla co mm pod ni, ale protoze je to pohodlny. Ale musim fakt rici, ze se hodne casto potykam s udivenymi pohledy, nebo vtipy na mou adresu. Ne ze by me prekvapovali, ja je docela chapu, ale prijde mi to malinko omezene. Co se panske mody tyce, docela bych uvital stejne svobody jako v damskem odivani - zena na sebe muze navleci temer cokoliv a je to spolocensky akceptovatelne. Chlap v sukni je povazovanej za divneho nebo tepleho. Ale na druhe strane musim rici, ze me napadlo neco podobneho kdyz jsem videl poprve chlapa v sukni. Tak me to zaujalo a zjistil jsem ze je to opravdu o tom pohodli. Docela se divim zenam ze v lete nosi uple dziny, kdyz muzou nosit sukne.
2. Listopad 2007 - 0:12

Stránky

Přidat komentář