2180 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zenaty milenec

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jen si tu vyliju srdicko, protoze odpoved na muj soucasny stav mi je jasna. Miluju zenatyho chlapa se 2 detma. Spime spolu rok a je to uzasny. On me ma taky rad, ale rodinu neopusti. A tak marne doufam a zrejme utapim city tam, kde to asi nema cenu. Ale kdo proziva neco podobnyho, asi vi o cem mluvim a opustit ho nedokazu. Holky ci damy, je nas vic?
29. Červenec 2004 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Já taky miluju ženatého muže , ale sama jsem vdaná.Všichni se známe, ale moc se dohromady nestýkáme, máme odlišnej životní styl. Navíc je to kamarád mého manžela, řekl mi , že má zábrany kvůli němu, ale já fakt nevím, jestli je to tak, anebo jestli mě nemá dost rád.Je to skoro dva roky, co jsme spolu byli naposledy, potom to několikrát nevyšlo, kvůli jeho práci.Pořád přemýšlím, jestli to potřebuju a jestli on za to stojí. Nechtěla jsem ale ani náhodou rozbíjet rodiny,spíš to beru jako takový vztah , který mi dává to, co třeba doma nemám, ale ani na tom nejsme schopni se domluvit.
29. Červenec 2004 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
(ô)(ô) (anonym)
a nevadi ti ze beries rodine otca? ako ja to mam teraz cerstve tak vsetky co si zacnete so zenacom nenavidim, som sa totiz prebrala zo sna ze nasa rodina funguje, otec podvadzal mamu 16 rokov, boli spolu 28 rokov, su to vsetko pokrytci
29. Červenec 2004 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Simi (anonym)
Ošemetné téma...
29. Červenec 2004 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ženská,která chodí se ženáčem,je kráva.Ať to odůvodňuje láskou nebeskou,nebo "bylo to silnější než já".Přeju takové ženské,aby se jí všechno vrátilo v jejím manželství.Je to hnus....
29. Červenec 2004 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Marku, a ty jsi byl svým partnerkám nebo příp. manželce stoprocentně věrný? Tomu bych se teda moc divila. Ti, co nejvíc odsuzují , mají nejvíc másla na hlavě. No, přiznej se nám, jak to s tebou je, upřímně a pravdivě.Můžu ti akorát říct, že každý , koho tohle potká, se dost natrápí, ať už ženská nebo chlap. Manžel měl za svobodna vztah s vdanou paní, ona mu tvrdila, že je rozvedená a když přiznala pravdu, tak už v tom byli oba až po uši.Zůstala samozřejmě u manžela, protože se s ním měla líp, ale volávala k nám v prvních letech našeho manželství pravidelně, i když věděla, že manžel měl po ní a přede mnou ještě jednu partnerku, že je čerstvě ženatý a čeká dítě. Nikdy jsem se na ni nezlobila, jen jsem řekla , že se měla rozhodnout dříve, vztah ukončila ona. A jsem zvědavá, koho odsoudíš teď, moralisto.
29. Červenec 2004 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Marku, nikdy nikoho neodsuzuj. Clovek nemuze vedet co se mu v zivote prihodi. Taky jsem si nedovedla predstavit, ze nekdy nekoho podvedu (mam pritele 7 let), ale clovek do toho spadne ani nevi jak. V mem i jeho vztahu to neklape v sexu a proto jsme se ze zacatku dali dohromady, ale znate to. Spat s nekym rok ciste kvuli sexu nejde, ty city se chca nechca pridaji. Rodinu jim rozbijet nechci, pokud on nebude chtit sam, nemelo by to smysl. A s tou neverou - zlobte se nebo ne, priznejte si to nebo ne, ale troufnu si tvrdit, ze 80% z nas je, bylo nebo bude nevernych ... A pokud vztah neklape v sexu, neklape 100% a kdo tvrdi, ze sex ve vztahu neni dulezity lze. Bez 100 sexu neni 100% vztah.
29. Červenec 2004 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Milá Martino, mluvíš mi z duše, bez 100 % sexu není 100% vztah, já si s manželem rozumím, je inteligentní, pracovitý , vážím si ho, je dobrý i v sexu, ale není to ono. On je trochu panovačný a musí mít pořád hlavní slovo a tak je to i v posteli. A potom se objevil někdo, kdo mi dal víc prostoru a možná , že něco zafungovalo i u něj , co nefunguje doma, ale stejně je to jen na trápení. Víš co, on každý má svoje mouchy a když si s někým rozumíš v něčem líp, tak v jiném zase hůř a celkově to vyjde nastejno. Každej v tom nějak plaveme a Marek je dost hloupý, když napíše " kráva", to bych chtěla vidět , jestli v opačném případě napíše o chlapovi " debil".
29. Červenec 2004 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Přesně něco podobnýho jsem čekal,spoustu keců odůvodňujících,že někomu narušujete rodinu.Jak by bylo vám,kdyby vám nějaká coura lezla za manželem.Když jste si špatně vybrali,je to vaše chyba.Pokud má ženská ženáče,tak to o ní hodně vypovídá. A mimochodem já jsem ženatý 12 let a svou ženu miluju a nikdy jsem jí nepodvedl a troufám si říct,že ani ona mě.
29. Červenec 2004 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Tak to buď Marku, jenom rád, ale tvoje ostrá reakce / coura, kráva/ spíš vypovídá o problému, pokud jsi ve svým manželství takhle v pohodě, vůbec by ses nevyjadřoval a nechal to těm, kteří tuhle zkušenost mají.Zkrátka , když se něco dává moc najevo, když se po něčem vystartuje, tak je to obyčejně citlivé místo, kámen úrazu, nedělá ti někdo náhodou do manželky ? Když už vztah se ženatým nebo s vdanou hodnotíš negativně a na to máš právo, taky to samozřejmě nic pozitivního není, vyvaruj se , prosím , titulů kráva, coura, dost to o něčem vypovídá.Jen tak mimochodem, ty si myslíš, že ti partner patří? Patříme jen sami sobě a s partnerem život pouze sdílíme.
29. Červenec 2004 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Chlap,kterej si začne s vdanou ženskou,je debil.Ať to odůvodňuje láskou nebeskou,nebo "bylo to silnější než já".Přeju takovému chlapovi,aby se mu všechno vrátilo v jeho manželství.Je to hnus....
29. Červenec 2004 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
A ještě s tím lezením, já mám radost, když se manžel líbí ženám a když mají o něj zájem, sama taky potřebuju pocit, že nejsem jako žena neviditelná, neberu to jako lezení a když jsou si dva lidé opačného pohlaví sympatičtí, neznamená to hned , že spolu chtějí do postele, i když tam je třeba nějaké erotické jiskření.
29. Červenec 2004 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Anebo spíš nikdo nedělá do Marka,ty coury jedny jedou jen po ostatních ženáčích a on furt nic...
29. Červenec 2004 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Předchozí příspěvek jsem nepsal já. Takže nakonec jsem ten špatnej já. Tak fajn. Když vás vaši milenci tak milujou proč setrvávají dál u svých manželek? Nevadí vám,že vás mají jendo postele? "Vystartoval jsem proto,že se mi to FAKT nelíbí a prostě to odsuzuju...a podobnými ženštinami opovrhuju ... toť celé. A milé dámi,podobně uvažuje většina chlapů.Proto si své milenky většinou neberou,nechtěli by je totiž mít doma.
29. Červenec 2004 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Nějaký čas jsem měla ženatého milence, sama jsem v té době byla vdaná (i když teda před rozvodem a rozhodně ne kvůli němu). Nebyla v tom žádná šílená zamilovanost ani nic podobného, prostě nám náš společný sex vyhovoval a hotovo. Nebylo to o vztahu, oba jsme si tím řešili svoji předchozí dlouhodobou sexuální abstinenci, takže to nebyl problém.Myslím, že holky, které mají s ženatým mužem vztah, problém mají. Ten chlap není žádný chudáček, tahá za nos je i manželku a obě ženy se jen trápí. Dokud mu jedna z nich nedá ultimátum a netrvá na jeho splnění, tak ten muž to řešit nezačne, prostě mu to tak vyhovuje.
29. Červenec 2004 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mimochodem, na zacatku ve svem prvnim prispevku jsem vybizela holky ci damy, aby se vyjadrily k tomuto tematu ci napsaly sve zkusenosti nikoliv jesitne chlapy. Takze Marku rady jsme si precetly tvuj komentar, ale priste radeji pis na jine forum, kde budou tve prispevky platnejsi. On kazdy vidi tento problem pouze z jedne strany a to "krava, ktera rozbiji manzelstvi" a tu ja tady zrovna probirat nechci, spise tu druhou. My to taky nemame jako milenky jednoduche a kdyby ti chlapy nechteli a byli v manzelstvi OK, tak s nami nespi... A ve vetsine pripadu jsou to panove prvni, kteri s neverou zacinaji ci "bali" milenky.
29. Červenec 2004 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Copak copak,někdo tady nevydejchal něco,co nechce slyšet.Chudinky milenky to nemají jednoduché? Hm,to je mi fakt líto.
29. Červenec 2004 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já s Markem souhlasím. Pár mých kamarádek taky chodí se ženatým a je to hrůza.Nechtěla bych být v kůži těch manželek,co se chlapovi starají o domácnost,řeší běžný domácí trable a starají se.Naštěstí ženatí muži si to uvědomují a většinou se pokorně vrací domů.
29. Červenec 2004 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
No já myslím, že jsou takové, které to opravdu dělají z prospěchářských důvodů / všichni chlapi mě chtějí, jsem nejvíc žádaná, jsem lepší než manželka a odvedu jí ho/, ale hodně těch druhých je na tom tak, že se trápí a pláčou do polštáře. A asi se to nikdy nedá vyřešit tak snadno a tak, aby to nikoho nebolelo. A hlavně by to nemělo bolet děti, myslím, že většina těch druhých s charakterem se rozhodne, že nechá dětem rodinu a jde od toho a odtrpí si to, třeba po mnoho let a třeba pořád. Ani ta první, ani ta druhá ani ten chlap, nikdo z nich není ten špatný.
29. Červenec 2004 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Jsem ženáč a mám milenku.Je to lék na stereotyp.Je mi jasný,že to není navždy,ale životu to dá náboj.
29. Červenec 2004 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
A ještě mě napadlo: chtěla bych vám doporučit knihu od I. Klímy: Poslední stupeň důvěrnosti. Opravdu stojí za to, je ze zajímavého prostředí a je o nevěře.
29. Červenec 2004 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Marku, ty jsi pokrytec,klasicky moralista,kteryho tenhle problem zatim nepotkal.Nejspis mas doma sexu habadej a nebo te to naopak nebere,tak te ani ty zenske sukne nezajimaji.O heslech typu ,,krava a pod svedci tvoje inteligence. HWGH Sama jsem si ledacos prozila,ale na rovinu damy: chlapek,ktery ma doma rodinu a kterou nikdy neopusti,jak sam tvrdi,tak takovy chlapek ma ve vas skutecne jen spestreni ve svem uz nejiskrivem vztahu.A ruce od nich pryc. Je to jenom o zklamani.Samozrejme jsou chlapi,kteri maji spatne fungujici vztah a resi to predcasneji. Najdou si milenku,zamiluji se a rozvedou.Ale jinak neni o co stat. Chlap ktery jenom povida ,ale malo vlastnich cinu,stoji za 2 veci...????
29. Červenec 2004 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Mám doma bezva babu a jednu bokovku,která je do mě celá žhavá.Kterýmu chlapovi by to nedělalo dobře,že.Když se bavím s klukama na toho téma,tak se celkem schodnem,že když občas někoho oprášíme a manželka se to nedoví,tak jí to ani neublíží.Jasně ,že bych jí nevyměnil za milenku,nejsem blázen.Ale hold,když vidím pěknu babu,nejde mi si poručit
29. Červenec 2004 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
"Byla to asi náhoda, něco, co se snad ani nemá a stane se, a přece nejsou náhody, je příliš jistot, nemohu na tebe zapomenout." Nehledala jsem zpestření, naučil mě to, co nikdo jiný - věřit si, být optimista a mít radost ze života. Pro mě je druhý nejdůležitější muž, přítel, myslíte , že bych mu mohla rozbít rodinu, připravit ho o děti? Ta druhá.
29. Červenec 2004 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Už dva roky čile provozuju mimomanželský sex,moje milenka si myslí,že kvůli ní opustím rodinu,ale to mě vlastně nikdy nenapadlo,přestože jí to občas slíbím.Beru to,asi jako většina mužských,jen jako sexuální zpestření.Počkám až to vyšumí a pak si najdu jinou.Holky jestli si myslíte,že ostatní chlápkové uvažou jinak,tak bohužel,pokud budou upřímní jako já,tak většina je na tom stejně.
29. Červenec 2004 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ale to my moc dobre vime, ze nas maji jen na zpstreni, ze jim to takto vhovuje a ze manzelku neopusti. To je prave to zenske mysleni, co kdyby nahodou... Zena, kdyz se zamiluje je schopna zahodit dosavadni vztah, palit za sebou mosty, jit do toho po hlave.Chlap ne a v tom je mezi nami ten rozdil. A tak milenkybudou porad doufat, ze to nejak dopadne nez jim dojdeze uz dal nemaji silu. Cekam, az me ten okamzik zastihne a uprimne se bojim, protoze vztah a samozrejme sex, ktery prave prozivam je uzasny. Rikam si, jestli to stoji za to, ale vzdy kdyz jsme spolu, reknu si, ze stoji ...
29. Červenec 2004 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ayam (anonym)
Moje rec! :o) Ty slzicky se obcas prece jen objevi a cim dyl ten vztah trva tim jsou castejsi.
29. Červenec 2004 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Slowly (anonym)
Nedá mi to, abych se nepřidala s vlastní zkušeností
29. Červenec 2004 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Dad (anonym)
Slowly to vystihla přesně.Jakmile spolu začnete žít objeví se problémy a stereotyp.Milenecká romantika se vytratí a pak je jen krůček k tomu,aby se ten váš zase trochu porozhlédl někde jince,aby rozvířil stojatou vodu.Už to přeci zkusil,ne?A proto vykašlete se na taková dobrodružsví a nerozbíjejte dětem jejich domov.
29. Červenec 2004 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
rain (anonym)
Nikdy jsem nebyla v situaci,ze bych mela zenateho milence.A popravde doufam,ze se do te situace nikdy nedostanu,nebot takove zeny povazuji za spinu a je mi skutecne lito manzelek.V zivote bych nechtela byt na jejich mistech a proto zenatym chlapum nedavam zadnou sanci.A vysvetleni,ze za to nemuzete,ze jste se zamilovaly do zenatych.Blbost,copak jste nevedeli,ze ma rodinu?
29. Červenec 2004 - 18:42

Stránky

Přidat komentář