0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Žena s varlaty

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jedno trauma mě provází celý život. Je mi 28 let, pracuji v jedné pražské advokátní kanceláři, jsem vyšší postavy, prý celkem pohledná. Narodila jsem se však vlastně jako kluk ! Přišlo se však na to až v mých 10 letech při podezření na kýlu. Byla jsem na operaci a tam zjistili, že to není kýla, ale varlátko (!) zadržené v pravém třísle ! Druhé malé varle mi našli v levém stydkém pysku (!). Následně mi zjistili, že jsem holka jen "na pohled", že uvnitř nemám žádné ženské orgány a pochva končí slepě. Rodiče z toho byli zoufalí, pamatuji se, jak máma tehdy v nemocnici plakala. Vzhledem k tomu, že jinak jsem byla vyvinuta jako holka, varlata mi odebrali. V pubertě jsem hodně vyrostla a získala kupodivu celkem hezké ženské tvary. Příležitostně si tak dokonce přivydělávám jako modelka. To je ta lepší stránka, horší už je to s psychikou. Uvnitř vlastně nejsem žena, nebudu moci mít děti... Možná i kvůli tomu nemám žádného "stálého" kluka, bojím se mu to totiž říct. Měla jsem i nějaké sny o holkách, ale to jsem snad už zaplašila. Najde se někdo, kdo by mi poradil v mé situci, jak se těch mučivých myšlenek zbavit ? Děkuji moc za slušné odpovědi. Martina.
29. Říjen 2005 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
míla (anonym)
Martino, z toho si nic nedělej. Přírodě se to někdy zkrátka nepovede. Buď ráda, že vzhledově vypadáš jako žena včetně pohlavních orgánů. Já vím, že mám vzdáleného bratrance, který je pravý hermafrodit, a má to v životě mnohem těžší. Ale je to rodinné tabu, nikdo o tom nechce moc mluvit. A co se týče dětí, tak si uvědom, že kolem sebe máš tisíce dalších žen, které také nemohou otěhotnět, přestože mají všechny potřebné orgány. Máš jenom psychický blok. Buď ráda, že jsi jinak zdravá :-))
29. Říjen 2005 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
nl (anonym)
Martinko, buď ráda, že jsi jinak zdravá.Znám jednu holku, které je 24 let a neměla ani pochvu, tu ji museli operativně vytvořit!
4. Listopad 2005 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Aštar Šafran (anonym)
....A JÁ ZNÁM PLNO LIDÍ, KTEŘÍ JEZDÍ NA VOZÍKU A NEMŮŽOU SAMI ANI NA ZÁCHOD. MĚNILI BY S TEBOU OKAMŽITĚ, TAK NEBLÁZNI A ŽIJ. DÍTĚ MŮŽEŠ ADOPTOVAT A ZACHRÁNÍŠ TAK MALÝHO ČLOVÍČKA, KTERÝ UŽ TU JE A BUDEŠ JEHO MAMINKA, KTEROU NEVYMĚNÍ ZA NIKOHO NA SVĚTĚ. AHOJ
4. Listopad 2005 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
a.a. (anonym)
martino, nenapsala bys sem tvuj mail?rada bych ti napsala
4. Listopad 2005 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Swat (anonym)
Martino, drž se!!!
19. Prosinec 2005 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
jehudith (anonym)
Přesně, myslím si, že dítě můžeš adoptovat a navíc se nemusíš trápit s bolestivýma měsíčkama a s těmahle dalšíma záležitostma a třeba pak s porodem...No, má to docela výhody...Ale je to opravdu poprvé, co o něčem takovým slyším, asi to musí být těžký. Možná, že tvé rodiče to hodně trápí. Přeju ti hlavně hodně tolerantních, hodných, citlivých lidí, kteří tě podrží...jo a mám ráda lidi, kteří se dokáží svěřit i s tím nejneobvyklejším problémem. To už svědčí o tvé silné osobnosti. Tak hodně štěstí!!!
20. Prosinec 2005 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Souhlas.Nenech se vykolejit!
20. Prosinec 2005 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Jsem na tom prakticky stejně, ale u mě se na to přišlo až při první gynekologické prohlídce kam mě vzala matka v 15 letech,protože jsem neměla menstruaci. Varlata byla obě v břišní dutině, následně chirurgicky odstraněna. Jsem vdaná, manžel byl vdovec s dítětem, dceru vychovávám od dvou let.Chápu vaše pocity, sama jsem prošla peklem depresí a dlouho mi trvalo než jsem se dokázala smířit sama se sebou.
20. Prosinec 2005 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
To jsem ještě nikdy neslyšel. No moc Ti držím palce, Carpe diem !
23. Leden 2006 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Rak (anonym)
Je to hodně zajímavý. Zase posílám hodně štěstí v tom životě. Pokud to nikdo nevidí, tak ani není co řešit. Jinak si myslím, že jsou v životě horší věci než ...
15. Březen 2007 - 1:36
Obrázek uživatele Návštěvník
kacka (anonym)
hele ja to mam o dost tezsi. taky je odkaz na jednu fotku a na sem na tom uplne stejne....mit jako Ty vubec to neresim..... http://www.freefoto.cz/srandicky/11105/
30. Květen 2007 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Takovým lidem jako jsi ty Rito a podobným držím palce a skláním poklonu.
30. Květen 2007 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
to znamená, že ta žena nemůže mít děti nebo jak to je? Jana
17. Únor 2009 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
juli (anonym)
Ahoj Marti je to urcite smutne ale jsou horsi veci a lidi se stim musej vyrovnat je mi te lito a drz se
4. Červen 2009 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ba (anonym)
Jedno trauma mě provází...Ahoj marti, mam stejný problém, ozvi se mi prosím na inkognito01234@seznam.cz Moc děkuji, moc bys mi pomohla
29. Září 2018 - 7:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Je to samozřejmě blbý, pokud nemůžeš mít děti, ale stejný problém mají i některé ženy s normálně vyvinutými orgány. Jestli jsi jinak zdravá, není nutné z toho dělat tragédii.
22. Říjen 2018 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Je to smutné jak nám ta příroda dokáže zamotat život. A to není jenom tohle, jsou i jiné případy a stačí jenom uvést když se někdo narodí v cizím těle nebo muži narostou ženská prsa nebo jsou 4% a hned se na tyto lidi ostatní sesypou jak vrány na bílou vránu a kdyby jenom trochu mohli tak by tyto lidi okamžitě ukamenovali. V tomhle jsou lide horší jak zběř!
23. Říjen 2018 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
Lepší poctivý transexuál než nějaká plastická pí.pka co si chce nechat odstranit spodní dvě žebra,aby měla rekordně úzký pás, má prsa devítky,samozřejmě vše plastika, a dělá to pro komerci. Zlatí poctviví pravé transky. Ještě jsme to nedopracovali tak dalekeko jako v jižní asii, kde se předělávají z byznisu na transky a jezdí tam za nimi souložit asi buzíci, takže tady ta komunita musí být ještě opravdová.Platí asi to 4% z 4%?
23. Říjen 2018 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jupííí (anonym)
Mě třeba nevadí vůbec transky nebo ti 4% pokud chodí slušně oblečení a dbají o sebe a vadějí mě všichni ti pitomci okolo nich co neustále řvou různé výhružky a nedokážou se stím vyrovnat, že někdo je trošku jiný. Jsou to duševní chudáčci a řvou a protestují proti všem jenom aby ukázali, že oni jsou normální. Jsou to jenom malí idioti, kteří si nevidí ani na špičky bot! Všem kteří mají nějakou to abnormalitu a celý život se stím statečně perou, přeji hodně štěstí a zdraví aby jste si našli někoho komu to vaše zatížení nebude vadit a bude s vámi procházet tu cestu života ve vzájemné schodě a porozumění.
24. Říjen 2018 - 9:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama