7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

želva nádherná

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Měl by někdo zájem o dvě želvy nádherné? Jsou staré asi deset let a z důvodu stěhování do menšího si je nemůžeme nechat. Jsou to docela náročná zvířátka, voda se jim musí čistit aspoň jednou za pět dní. Mám k nim starší terárium,ve kterém musí být neustále zapnuté topení. Jejich strava jsou mražené rybičky,granule, patentky atd...Při krmení jednou za tři dny to vyjde asi na max.200,-Kč měsíčně. Bydlím na Praze 9.'
20. Prosinec 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nevíte co by mohlo být s mojí želvou. Mám jí teprve dva měsíce ale už na mě byla zvyklá, brala si ode mě krmivo z ruky a když jsem si jí vzala na ruku tak po ní v klidu lezla. Ale teď je plachá a jako prvních pár dní potom co jsem si jí dovezla domů, dokonce se mě pokusila kousnout, navíc se jí hrozně špiní voda, po dvou dnech už jí má špinavou a vcelku i smrdí a dělá se na povrchu hladiny zvláštní povlak, toto všechno začalo zhruba před 14 dny. Přitom jí akvárko čistím každý týden, pokaždé vyperu i kamení a rostliny , koupila jsem jí i vápník který by měl udržovat vodu čistší ale vůbec to nepomáhá, mám strach aby nebyla nemocná.
17. Březen 2016 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Broňa (anonym)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli nevíte co by mohlo být s mojí želvou. Nevím, nějak mě nic nenapadá.
22. Květen 2017 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Chudý zeman (anonym)
Dobrý den chtěla bych se...Mě osobně je to úplně putna... Možná že je to právě záměr prezidenta nasírat ty novináře a nedočkavce. Zeman dráždívá moc rád. Pak rád vypouští ty všemožné hloupé kecy ... Zeman takovej prostě je, rád je strašně důležitej a chytrej - všichni ostatní jsou blbci a tupci.
22. Květen 2017 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
želva (anonym)
Tjsem si holky myslel,ze si to nejak vyrikate a ono je to snad jeste horsi.Neblbnete a nejak se usmirte,nerad bych prisel o to s cim jsme zacali,protoze to je proste Best a taky chci aby ta malinka byla v klidu.Alice jeste mas pristi tyden v kamionu a pak doufam,ze uz budes doma.
22. Květen 2017 - 18:51
Obrázek uživatele Steve
Steve
Mě osobně je to úplně...Tak běž Do prdele když tě to tu nezajímá :-) Nikdo tě tu přeci nedrží.
23. Květen 2017 - 2:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama