18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zdravotní rizika související s používáním bederní šňůrky

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
S kamarádkou vedu dětský trampský oddíl a máme to v indiánskémm stylu,takže děcka bývají v létě nahatí. Jsou to kluci a holky mezi 8 a 14 lety a všichni se dobře známe. Nosíme taky kolem pasu provázek,říká se tomu bederní šňůrka. Někteří kluci ale po vzoru indiánů si začali vepředu dělat očko, pak si stáhnou předkožku a očkem protáhnou žalud. Je to tak lepší,protože jim pak penis moc nebimbá a navíc když mají erekci (což samozřejmě bývá celkem často),tak je to taky pohodlnější. Jejich rodiče to viděli a měli z toho srandu. Mohl by z toho být nějaký zdravotní problém?Jenom upřesňuju,že skuteční indiáni si vytahují předkožku a tu si vážou,ale připadá mi to nehygienické a navíc když kluk je vzrušenej tak by ho to mohlo bolet. Já proti tomu nic nemám a poslední léto jsem to začal taky nosit. Chtěl bych se ještě zeptat,máme chlapce,je mu 13,je dost vzrušivý,úplně stačí,aby se svléknul a hned má erekci. A má ji třeba hodiny. Tak nevíme,jestli není pro něj lepší,kdyby si vzal aspoň slipy. Nikomu to jinak nevadí a máme všichni hezký vztah a kluci se za to nestydí ani před holkama.
8. Únor 2012 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Protože je tohle celkem citlivé téma,pokud by měl zájem si někdo o tom popsat,mám mail amalkinek@gmail.com. Děkuju.
8. Únor 2012 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dane (anonym)
jsi normální pedofilní prase. Proč nemůžou děti nosit aspoň bederní roušku, když už to má být "po indiánsku"? Protože by ses z toho nemohl vzrušit?
8. Únor 2012 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
jsi normální pedofilní...Ne my roušky nikdy neměli protože nám překážejí.Pedofil nejsem,s kamarádkou plánujeme první sex.Na dětech se nevzrušuju nemám to zapotřebí.
8. Únor 2012 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Ne my roušky nikdy neměli...Vědí rodiče těch dětí, jak to v tom Vašem oddíle vypadá a co se tam děje? Máte k tomu jejich písemný souhlas? Asi bych se zdráhal do takového oddílu své nezletilé dítě dát.
9. Únor 2012 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Vědí rodiče těch dětí,...My nejsme klasický oddíl. Jsme něco jako trampský oddíl a rodiče a děti se vzájemně znají léta a moc dobře a spoustu věcí jsme spolu prožili. Nemusíte se bát všechno je po domluvě s rodiči,vlastně tohle tam bylo už v době,kdy jsem byl malej kluk a taky tam chodil.Akorát že tehdejší kamarádi se rozjeli do světa,já s kamarádkou zůstal.
9. Únor 2012 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
My nejsme klasický oddíl....No podle mě je to sice hodně netradiční ale jestli se vám to zamlouvá a dětem taky,pak proč ne. Narozdíl od předchozího diskutujícího já bych neměl problém do takového oddílu kluka dát,už jsem t poslal maila s žádostí o podrobnější informace.
25. Únor 2012 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kayapo (anonym)
Bederní šňůrka při správném používání zdravotní rizika nemá. A pokud kluci ohrnují předkožku a upínají si šňůrku za žalud, je to možná ještě lepší. Jen nesmějí příliš utahovat a nechat žalud volně. Samozřejmě je třeba dbát taky na hygienu šňůrky, aby se do penisu nezanesly mikroorganismy.
21. Březen 2012 - 1:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Cree (anonym)
Je to hodně odvážné,ale my to máme v podobném duchu. V našem oddílu teda jsou jen kluci ve věku 10-15 let (a instruktoři),holky nemáme. Kluci šňůrky nepoužívají,o tom jsme nic nevěděli,až doteď. Hlavně na táboře a na výpravách bývají klasicky nahatí,sem tam někdo má bederku,ale tu jednoduchou,to znamená,že má kolem pasu provázek a vepředu protažený kus látky (co nejužší). Bederkoví kluci ale obyčejně rychle přejdou zase zpátky na nahotu,protože jim bederka překáží. Erekce u nás jsou samozřejmě často (proto nemáme holky). U mladších chlapců je to pomíjivý jev,ti starší často (pokud není program) odcházejí do teepee,kde masturbují. Vůbec masturbace není u nás velké téma,provádí ji naprosto všichni kluci i my instruktoři,hlavně v noci před spaním. Jsme všichni v jednom týpku,takže je to takový zajímavý:))Berem to jako úplně normální věc. Nikdo se za to nikomu neposmívá dvěma našim kamarádům (jsou to bráchové 16 a 13tiletí),kteří masturbují spolu a při vyvrcholení sténají docela nahlas. Takže asi vím jak to u vás chodí a je škoda že tu někteří píšou o tom,že sji úchylnej.
26. Srpen 2012 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
rolničky z ledn (anonym)
Teda, já jsem chlív, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že na něco takového narazím legálně a na docela běžném serveru. Dan a to onanistické prase nade mnou jsou zralí na trestní oznámení za mravnostní delikt. Tohle píšu z mobilu, protože jsem nemohl nereagovat. Jakmile se ale dostanu k pc, pošlu mail adminovi, jestli mu to přijde normální.
1. Leden 2014 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
gin (anonym)
Teda, já jsem chlív, ale...Tomu můžeš posílat cokoliv, vůbec ho to nezajímá. Celá doktorka totiž žije z reklamy, takže jim jde jenom o počet kliků, tedy odeslaných příspěvků. Jejich obsah z vedení doktorky nezajímá vůbec nikoho. Pak není divu, že se tu seberealizuje kdejakej úchyla.
1. Leden 2014 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
občas (anonym)
Tomu můžeš posílat...admin reaguje, to když se mu pošle upozornění, že server bude nahlášen patřičným institucím. Protože provozovatel je zodpovědný za obsah.
1. Leden 2014 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
omyl (anonym)
admin reaguje, to když se mu...myslím, že admin neručí za obsah diskuzních příspěvků. Jistě, měl by mazat, ale nestíhá. To trestné není.
1. Leden 2014 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
omyl (anonym)
Teda, já jsem chlív, ale...Tady velká část témat se zvrhla nebo byla založena tak, že jde o vyloženě úchylácké téma. Tohle je jedno z nich. Kdyby dělali jen část toho, co popisují, tak to je na soud a kriminál. Jenže asi to trestné není. Tedy, dotyčný tu nepíše skutečnost, pouze perverzní fantazie. Za to ho nikdo nezavře, určitě ne za pedofilii. Možná by mohl dostat pokutu za nějaké obtěžování, pobuřování a nevím, jak to nazvat. Kdyby policie měla řešit každou perverzi, co nějaký úchyl napíše, tak by nikam nepřišli. Tohle píše plno lidí, nejen "úchylové", ale i "slušní", co třeba dělají v práci manažera, doma má rodinu, před lidma v okolí se chová slušně. Ale když má anonymitu na internetu, tak projeví tu potlačovanou perverznost. Myslím, že trestní orgány spíše zajímá, kde někdo šíří skutečné dětské porno a nebo kdo přes internet se snaží navázat vztahy s nezletilými ap. Tohle asi řešit nebudou.
1. Leden 2014 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcel (anonym)
Tady velká část témat se...Já bych řekl, že to bude realita, táboroví vedoucí bývaji velmi často teplouši. To je moje zkušenost. Nás kluky chodil osahávat po večerce taky jeden takový týpek. Nedělal z toho nikdo vědu, spíš nám to bylo k smíchu. Byl absolutně neškodný, nikoho nenapadlo ho udat. Normální chlap většinou neinklinuje k práci s mládeží, protože mu děti kromě vlastních zpravidla lezou na nervy. Zato pedofilové nebo gayové práci s mládeží milijí. Dává jim to příležitost se ukájet. Ale žádnou vědu bych z toho nedělal. Oni někteří aplégři nejsou žádní svatouškové. Jeden kluk na táboře ho ještě dráždil. Třeba když přišel vedoucí do naší chatky po večerce, tak mu schválně říkal, že mu vždy před spaním stojí a co by se stím dalo dělat. Že doma onanuje a před námi ostatními se stydí a na masturbaci nemá čas. Vedoucí byl očividně vzrušený z této informace a poradil mu, aby dělal masturbaci, když jde na velkou. Tam má na to klid. Je to těžké, i mezi učiteli je plno pedofilů. Bylo to tak vždycky a asi i bude. V úvodním příspěvku jsem si všiml, že je řeč pouze o chlapcích. Takže se orientuje asi na ně. Jak chodí po indiánsku holky, to tam ani nepopisuje.
1. Leden 2014 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bederní šňůrka (anonym)
Ale její používání za účelem prostrčení žaluda očkem je poněkud zvláštní.
2. Leden 2014 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
rolničky z ledn (anonym)
Tomu můžeš posílat...Tak jsi měl pravdu. Po víc jak týdnu, co jsem jim psal z mého soukromého mailu pod svým skutečným jménem, mi neodpověděli. Zřejmě jsou admini sami na sebe hrdí, že dávají prostor pedofilům. Ovšem ne zas tolik, aby mi férově odpověděli. Ani bych nebyl překvapený, kdyby na mě po vypnutí adblocku vyskočily bannery na warez a free video. Zjišťovat to ale nebudu.
14. Leden 2014 - 22:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama