70 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zážitky z dětství

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Když mi bylo asi 10, tak jsme s mámou jednou byly u známých na chatě. V noci mě kamarádka probudila a dala si prst přes pusu, abych byla potichu. Podívaly jsme se dolů do obýváku, kde na podlaze klečela moje máma na všech čtyřech a kamarádky otec klečel za ní, rukama jí držel za zadek a narážel do ní. Máma u toho sténala a já se lekla, co jí to dělá a zeptala se kámošky. Ona mi pošeptala, že mrdají. Kámošky máma seděla v křesle, dívala se na ně a kouřila cigaretu. Dodneška na to vzpomínám. Máte někdo podobný zážitek?
25. Květen 2008 - 4:42
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
moje máma se starala o dědečka asi rok než umřel. už se sotva došoural na záchod a to mu trvalo tak půl hodiny. jednou týdně ho máma myla a já jí pomáhala. odshora k pasu a potom nohy. potom mě vždycky poslala pryč, že už to dodělá sama. já tušila, že ho myje mezi nohama a snažila jsem se zůstat, protože jsem byla zvědavá, ale ona mě vždycky poslala pryč. jednou jsme ale měli vysazený dveře, protože je táta v garáži natíral. Když mě zase poslala pryč, tak jsem se potichu vrátila a šmírovala. Děda ležel na boku, máma mu roztahovala půlky od sebe a žínkou mu myla zadek. potom mu mydlila pytel, kterej mi připadal strašně dlouhej. potom ho otočila zase na záda a já uviděla jeho scvrklej, vrásčitej penis. máma si sundala žínku, namydlila si ruce a začala mu ho mydlit, přitom mu stahovala kůži z žaludu. dědovi se penis napřímil a za chvíli byl žalud rudej a napnutnej. potom máma jednou rukou přidržela tu kůži staženou, aby se žalud nemohl schovat a druhou rukou začala kmitat rychle přes okraj žaludu sem a tam. myslela jsem si že mu ho asi chce pořádně umejt nebo co, ale najednou děda zasténal a z žaludu mu začalo stříkat semeno. to bylo poprvé co jsem viděla chlapa stříkat.
7. Červen 2008 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
to je nářez
13. Červen 2008 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tohle se stalo ještě za komunistů, když bylo těžký sehnat ůdržbáře. Já ležel v posteli s chřipkou a mámě se konečně povedlo že k nám přišli 2 instalatéři spravit topení. Měla pro ně připravený kafe a koláče, kdo tu dobu zažil ten ví o čem mluvím. Byl jsem zvědavej a chtěl jsem vidět, jak to spravujou, tak sem vstal z postele a šel se podívat. Máma klečela na pohovce, čelem k opěradlu, nohy roztažený, zadek vyšpulenej a sukně vyhrnutá. 1 borec stál za ní a mrdal jí zezadu a druhej ten starší stál za pohovkou a tomu ho kouřila. Ten si mě všimnul a jenom na mě mrknul, jakoby se nic nedělo. Stál jsem tam a čuměl ještě chvíli a pak jsem šel zpátky do postele. Topení spravili. :)
20. Prosinec 2008 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
ml (anonym)
No teda,kolik Ti bylo let??A co otec? Nebo sis to vymyslel. I kdyby,tak supr.Veselé Vánoce!!!
20. Prosinec 2008 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
To my jsme akorát jednou našli u kamarádky doma fotky jejích rodičů... nahatých samozřejmě a v dost choulostivých pozicích :-)
20. Prosinec 2008 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Mm (anonym)
Ja jsem jako malej asi kdyz mi bylo tak 10 zapasil s kamaradem o nasi spolecnou kamaradku, a vitez ji smel jako odmenu lizat pipinku :) vyhral jsem a s tou holkou jsme dodneska milenci xD
29. Únor 2012 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
míra (anonym)
Když jsem měl cca 10 let hrával jsem si se svou sousedkou. Její rodiče stavěli barák a my jako děcka jsem si na stavbě hráli na hoňku, schovku atd. Její teta, tehdy jí mohlo být tak 27 bydlela hned vedle (ještě u rodičů) a my, když jsme měli žízeň chodili jsme k nim do kuchyně napít se šťávy. A jednou když jsme se tam všichni přiřítili slyšeli jsme tetu sténat (tehdy všechny naše sousedky byla automaticky naše tety) Když jsme otevřeli dveře do jejího pokoje všem nám spadla brada. Naše teta tam stála úplně nahá ruce měla opřené o svůj stůl a za ní stál jení kamarád, držel jí za prsa a zezadu přirážel. Teta vzdychala, ale jakmile si všimli že na ně hledí asi 6 malých harantů, rychle oba zalezli pod peřinu a začali nadávat, že lezeme někam kde nemáme co dělat. Tak to jsem poprvé viděl jak někdo souloží, hned jsme to samo sebou začali s děckama rozebírat, co se tam asi dělo a proč byli nazí a proč ta teta tak křičela =D no ještě dnes když ji potkám tak si ji vybavím.
29. Únor 2012 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Penelope (anonym)
Mám 2, na ktoré si pamätám : - školský vek, niekedy prvý stupeň na základke som sa v noci prebudila s potrebou na toaletu a musela som prejsť okolo spálne rodičov. Z nej sa v tom tichu ozýval príšerný ston a akokeby predsmrtné kŕče otca - zľakla som sa, že ho matka dusí. Je zvláštne, že z úst mamy nevyšiel ani hlások. Len príšerné vzdychy otca. Strašne som sa bála, že zomiera, do rána som už nezažmúrila ani oko. O to viac ma potešilo, že sa prebudil ráno čulý a usmiaty :) Asi pre dieťa neexistuje nič nechutnejšie, ako sexovanie vlastných rodičov - dodnes to tak vnímam. - vek škôlkarky , neviem presne koľko ale niečo okolo 5 rokov - babka ma pristihla ako čupím tesne pri plote bez nohavičiek a susedovie 2 chaloši o niečo starší odo mňa sa mi "tam" kutrú paličkou, aby videli detaily ... Zapamätala som si to najmä pre tú nekončiacu bitku, čo som po tom od babky schytala .. Hm, co se v mládí naučíš... sex ma baví dodnes :)
29. Únor 2012 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Když mi bylo asi 10, tak...Mohlo mi být kolem 12 a už jsme s klukama dost koukali po holkách a sledovali co se jim rýsuje pod trikem. Moji rodiče se znali s rodiči mého kamaráda ze školy a tak bývalo zvykem že jsme k nim jezdili a jednou mně poslali s nima na jejich chatu i s jejich synem, kterou měli blízko Berouna. Jednou v noci mně vzbudil a řekl že můžu "něco" vidět. Potichu jsme sešli po schodech dolů a z pokoje byly slyšet zvuky a hlas. Z pokoje jsem slyšel jeho mámu jak vydává sténavé zvuky a něco pleskalo. Schovali jsme se na schodech, protože jejich chata byla velká a pokoj byl trochu vedle. Po delší chvíli někdo otevřel a šel do kuchyně která byla vedle pokoje, byl to jiný muž než otec kamarádovi mámy. Dveře nechal otevřené a byla vidět jeho máma jak nahá seděla na křesle a sahala si mezi nohy, ten chlap se vrátil a ještě víc otevřel dveře takže jsme mohli vidět že je nahatej a jeho péro mu stálo. Hned mu po něm kamarádova máma sáhla a dala si ho do pusy a za chvíli si ji otočil a vrazil jí ho ze zadu do ní, strašně vyjekla až jsme se lekli. Otec kamaráda seděl na pohovce a honil si u toho zase svého. Potom jsme je slyšeli jak se kamarádovi mámy zeptal jestli šoustá dobře. Ta mu jej odpovídala něco nesrozumitelného co nebylo přes pleskání a zvuk mrdání slyšet. No byly jsme tam pěknou chvíli a když se otec kamaráda šel do kuchyně asi napít tak jsme zmizeli do pokoje...no ale viděli jsme tehdy téměř vše.
9. Duben 2012 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
reagovat 11.4.2012 01:27 - Pavel Teda ja mam problem. A koukam, ze nejsem sam. Teda, kdyz to tady ctu, je to vubec problem...? Moje sestra casto onanuje. Poprve jsem ji slysel v posteli vzdychat. Pak jsem ji jednou zahledl za bileho dne. Kdyz prisla domu a zacla si to delat na posteli jeste v botach! Nevedela, ze jsem doma. Hned jsem zacal honit taky. Zjistil jsem, ze jsem se zblaznil do jejich kozacek! Kdyz jsem si jednou vzal, abych se nad nimi udelal, to zase nacapala ona me jenze pros? Vas ona mi prikazala, abych se pekne udelal i na druhou botu. Pak ke me prisla, vlepila mi facku a auz se se mnou nebavi. Kdyz si to ale dela ted vubec ji nevadi, ze jsem doma. Je to pro me hrozne. Ona vzdy kdyz vi, ze ji posloucham, vykrikne at se udelam. Ale to ja ne. Prosim Vas poradte, co se mi to deje. A prosim, nikdy jsem se stim nikomu nesveril. Jsem zde inkognito. Diky za diskretnost.
11. Duben 2012 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
To PAVEL (anonym)
Ahoj Pavle, neco podobneho jsem zazil ja se svou se sestrou. Normalne se toho neboj a ukaz ji to. Ji to ocividne vzrusuje stejne jako tebe :-)
25. Červenec 2012 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Moc pěkné erotické povídky. Vymyslete ještě nějakou další.
26. Červenec 2012 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Pamutuju si, ze moje mama se prede mnopri koupani nebo srpovhovani v koupelne nezamykala a nekdy i nezavirala vubec. Kolikrat si umyvala prirozeni tim stylem, ze zcela naha sedela na okraji vany, jednu nohu mela ve vane a druhou venku.Casto jsem jo pozoroval z pokoje jak si rukou myje kundu. Obcas jsem mel nutkani prijit k ni a alespon ji podrzet tu hadici. Jindy zase lezela ve vane a ja vesel dovnitr, ze si jako umyju ruce. Casto jsem ji chtel pohladit po te jeji chlupate kundice.
29. Září 2012 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonymous (anonym)
to je nářezTohle bych zažít nechtěl.
15. Prosinec 2013 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Braňo (anonym)
Mal som 14 a ako chalan v tomto veku som sa už venoval honeniu.Raz keď som už začal striekať prišiel do izby môj dedko.Nechcel som si pokaziť zážitok a tak som honil až do poslednej kvapky.Spýtal som sa potom dedka či sa nehnevá.On sa len usmial a povedal, aby som si z toho nič nerobil.Potom ešte dodal, že keď videl koľko mám semena, spomenul si na svoju mladosť.Ja som sa len usmial a stratil som pred dedkom zábrany.
17. Prosinec 2013 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
petr vancata (anonym)
Ja sem byl na treningou a trenerka mi ho vikourila
14. Leden 2014 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
HA HA HA (anonym)
Ja sem byl na treningou a..."vikouřila" a nějak se ti z toho zatemnil mozek, viď?
14. Leden 2014 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Ja sem byl na treningou a...Ta tvoje trenérka musela být opravdu pořádně nadržená,že vykouřila zajdu.A co bylo potom?Revanš od Tebe byla,vylízal jsi její lasturu?
14. Leden 2014 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Jsou to dobré storky, tak jednu přidám: Byl jsem nemocný a poprvé jsem zůstal sám doma. Sjížděl jsem okopírované VHS videokazety a hledal nějaký horor, na který jsem se normálně nemohl dívat. No a poslední den, co jsem byl doma, jsem vložil do videa kazetu, na které místo názvu filmu bylo jen písmeno P :) No, byla tam moje máma (měla pěkného bobra) a šukala tam s tátou a ještě s jedním chlapíkem - nijak mi to nevadilo, neuvědomoval jsem si to. Dost tam řádili, co si pamatuju. Kazetu jsem stopil a později ji ukazoval kamarádům :) Všichni oči navrch hlavy, až jeden prohlásil "jé, vona ti tam mrdá se dvěma" - tak mi došlo, že to není úplně obyčejné a kazetu jsem ukazovat přestal. Napadá mě, že být to v dnešní době, tak nebudu ukazovat kazetu, ale vypálím DVD - to by asi byl pěkný průšvih. Kazetu jsem po pár letech zahodil, dodnes mě zajímá, jak moc jí naši hledali. Jinak táta byl dobrej, že to mámě dopřál.
20. Leden 2014 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťa (anonym)
Je zajímavé, že se tu objevuje téma nevěry. Já jsem jako malá jela s mámou na chatu a v noci mě probudilo sténání a divné zvuky - no, máma souložila s klukem odvedle - samozřejmě jsem neznala slovo soulož, ale byli nazí, on do ní narážel, ona sténala, pak sténal i on, i penis jsem viděla. Bála jsem se, že mámě něco udělá, ale bála jsem se i toho kluka, tak jsem šla spát a ráno bylo vše v pořádku. Na zážitek jsem nezapomněla a když jsem pobrala rozum, tak mi došlo, že tomu klukovi tehdy mohlo být tak 17 let !
20. Leden 2014 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
venca (anonym)
Je zajímavé, že se tu...Závidím vám.Taky bych chtěl vidět rodiče souložit.A kdyby to byl jeden z nich s někým cizím,to by bylo něco.Venca
5. Únor 2014 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Je zajímavé, že se tu...A mámě bylo kolik?
5. Únor 2014 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Při cestě do chorvatska v noci když si rodiče mysleli že spím matka začala otci kouřit za jízdy.Musela jsem se půl hodiny tvářit že spím než mu to dodělala...
4. Duben 2014 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
máme se segrou společný pokoj. Je o 2 roky starší. Když mi bylo 12,5 a jí skoro 15, tak jsem večer po zhasnutí slyšel vzdychání, asi si myslela, že už spím. Já se tedy taky začal hrát s pinďou, protože mně to vzrušilo a stál mi. Jednou se stalo, to už jsem byl v nejlepším a nevnímal jí, že náhle rozsvítila a stáhla mi deku. Hned jsem přestal a snažil se zakrýt, sedle si vedle mně...ať prej se v klidu dodělám. Spíš to jako poručila. Já teda, celej rudej, jsem jí poslechl. Druhej den už nezhasla...a onanovala klidně pod dekou. Netrvalo to ani měsíc....a už jsme se ani pod deku neschovávali. Masturbujem před sebou pořád, je to fakt úžasně rajcovní.
4. Duben 2014 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jaroslav (anonym)
My jsme jako děti chodily na letiště, mě bylo 12 let, pomáhal jsem lidem od větroňů. Jdnou mě jeden známej kluk vzal sebou do plachťáku a letěl jsem s ním. byl to od něho risk, protože z toho mohl mít průser, možná i vyhazov. Byl pro mne největší zážitek, větší než kdyby mrdala Arabela s tátou anebo Rumburak s mámou§ Později jsem si udělal kurs, dostal pilotní průkaz a v 19 létech jsem získal zlaté Céčko, třetí diamant jsem měl až za 10let
4. Duben 2014 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Mně na tom nepřijde nic...Starí dědové nemasturbují bez omezení věku, protože jim to nejde...
4. Duben 2014 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Josefina (anonym)
Hehe.
26. Říjen 2014 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
pp (anonym)
to je nářez,,,to je,,)
23. Únor 2015 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
moje máma se starala o...Pisni sms 737038673 tesim se mam rada sproste a uchylne sms a fotky
7. Duben 2015 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:12
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ERIKA (anonym)
Dobrý den, Obracím se na všechny osoby, které potřebují pro své sdílených I udělit peněz na úvěry ve výši € 3000 až € 950000 komukoliv, která ho dokáže vrátit s úrokovou sazbou 3% ročně, a doba 1 až 15 let, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraveno pro reálném Estate- Investissement-Ready automobilového-consolidation- odkupování Crédit připraven osobně jste přilepená Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: elisabetherikasoler@gmail.com
1. Srpen 2016 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Dobrý den, Obracím se na...Eriko,já potřebuju pomoct,můžeš mi ho vykouřit.A kdyby jsi mi chtěla opravdu udělat radost,tak nastav prdelku,mám rád análek.Jsi doufám vášnivá a připravená?
1. Srpen 2016 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivanka (anonym)
Když mi bylo třináct let, tak jsem na chatě s Lenkou sexovala. Svlékly jsme se donaha, tahaly se za kozy, dávaly jsme si francouzáky a nakonec jsme si honily kundy. Já jsem si kundu honila a Lenka mi přitom strčila prst do prdele a já byla hned hotová. Pak jsme si navzájem lízaly píči. Lence jsem taky vrazila prst do prdelky a ona začala mohutně téct a já to lízala a polykala. Pak když jsme byly v nejlepším vrazili do pokoje naši bráchové Martin a Honza. Jak viděli co se asi děje, nemeškali a svlíkli se taky donaha. Martinova čuráka jsem už viděla, ale Honzův čůrák byl veliký a hodně mu stál. Vzala jsem ho do ruky a strčila jsem ho do pusy a kouřila ho. Bylo to pěkné cítila jsem takovou čuráčí chuť a on mi ho cpal pořád dál a dál až mi ho strčil až do krku. Málem jsem se poblila, když mi ho nacpal až za mandle. Vtom jsem ucítila jak mu čurák ještě víc mohutní a začalo mu v něm cukat a pak mi vystříknul přímo do krku velkou dávku semene. Musela jsem to spolknout a když ho vyndal, tak jsem se poblila a všechno semeno jsem vyblila ven. Lenka se na to koukala a vzala Martinovi čurák do pusy a kouřila ho. Honza jí zezadu roztáhnul půlky a lízal jí prdel. Já jsem se odhodlala a začala jsem Honzovi lízat prdel a strkat mu jazyk a pak prst do díry. A to jsme byly obě ještě panny !
17. Červen 2017 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Moc pěkná povídka, pošli ještě nejakou podobnou.
17. Červen 2017 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Prisel k nam udrzbar na kohoutky asi 27 let zvonek me probudil a jdu otevrit,ve dverich chlapak jak lusk sjel ocima do rozkroku ponevadz me jeste stal v pyzame curak,jsem bi,sel dal a rekl co s tim curakem udelame ja rekl ze by chtel strikat sundal kabelu z ramena,a zacal si rozepinat poklopec na monterkach,zacal vytahovat curaka ktery okamzite se zacal nahonovat pretahl predkozku a vybehl nadherne rostly zalud ,muj curak vsi silou opet narostl a to jsem neodolal a zacal jsem ho kourit,pak mi stahl pyzamo a i muj klacek me zacal hulit,skoncili jsme v posteli kde ja klecel nad nim a pekne mu pokropil hrud semenem,to same jsem chtel i ja a tak na de mnou stal a za malou chvili z jeho nadhernyho curaka zalud chrlil potoky semene na moji hrud,bylo to neco uzasneho semeno se vali jak lava,pak jsme se ve vane vzajemne pochcali,schazime se dodnes kdyz to na nas prijde.
18. Červen 2017 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
vývoj dítěte v (anonym)
je moc závažné období nejdůležitější pro něj je jak ho formují jeho rodiče. Jestli v něm budují zdravé sebevědomí nebo ho neustále ponižují třeba i to. No a pak když jsou sourozenci . Jedno dítě do nebe vynášené kam se strká dodnes a do celé její rodiny a druhé služka a ponižované s občasnou zdvořilostní návštěvou a přesto dává rodičům i když ty rozdíly celá léta vnímá matce to říká ale ta lže a to ve všem stejně jako ten oprašovaný sourozenec. A přesto když jsou teď rodiče méně schopni když byli fit tak pouze tomu mamánkovi sloužili o financích ani nemluvě požadují zapojení do péče oně fifty fifty a tak to i je . Máte to také někdo tak? Já už fakt nemůžu hlavně kvůli těm lžím.
18. Červen 2017 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
liba (anonym)
Nase rodina se mrda navzajem a nikomu to nevadi.
28. Červen 2017 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pokud (anonym)
je moc závažné období...by se ke mě rodiče chovali špatně,já bych je nenavštěvovala,vlastně bych je za rodiče ani nepovažovala.Nechápu,že si někdo pořídí víc dětí a neumějí jim dát tu lásku.
28. Červen 2017 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Anathema (anonym)
Nase rodina se mrda navzajem...Jo, je to na tobě vidět, že pocházíš z incestu.
28. Červen 2017 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
anathema (anonym)
Jo, je to na tobě vidět,...Asi si nikdy nezamrdala,je to jeji vec,
2. Červenec 2017 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nase rodina se mrda navzajem...Takovou rodinu bych taky bral sukat se na vzajem
19. Říjen 2017 - 17:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama