7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

závislost na spánku

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ewa (anonym)
Když přijdu uhoněná odpoledne z práce,praktikuji již delší čas rituál,na kterým jsem závislá:Vypiju jedno pivo,desítku,pak se osprchuju,najím,dám si kafe a tak hodinu,až hodinu a půl se prospím.Večer se pak cítím opočinutá,jdu spát pozdě,ráno vstávám brzy a druhý den se všechno opakuje.Pokud odpoledne nemohu být doma a spát,jsem unavená,pobolívá mně hlava.Je to normální?
3. Květen 2005 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Aha (anonym)
Jestli je to "normalni", je dle meho nazoru uplne ale uplne jedno. Jestli ti tvoje "zavislost" nevadi, tak proc se nad tim vubec zastavovat?
4. Květen 2005 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Leňa007 (anonym)
Souhlasím s aha. Prostě sis tak na tó zvykla a pokud ti to dělá dobře, tak v tom nevidím problém.
4. Květen 2005 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Nife (anonym)
Naopak si myslím,že je Váš způsob zdravější.Četla jsem v několika časopisech i knihách,že krátký odpolední spánek je zdravější než se mlátit na posteli celou noc.A když se cítíte dobře - no problem!
5. Květen 2005 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ma (anonym)
Tuto závislost by vám mohli mnozí závidět. V době, kdy jsem pracovala 8 hodin denně jsem dělala něco podobného, jen jsem tomu říkala - povinná relaxační půlhodinka. Kde jsou ty časy... Vcelku ale děláte to co dělali všichni naši pracujíci předci. Já osobně mám vzhledem k nemožnosti dát si 20 v průběhu dne, alespoň rituál oné sprchy, to mě vždycky vzpruží a litru vody navrch - ta mě dorovná vodu zas uvnitř a bolení hlavy pak nemá šanci. Bude to znít reklamně - ale bez bublin !!! Anebo - pokud není možnost oné spršky, tak trochu vody do zátylku a na spánky a tělo bude reagovat podobně. Jeden se musí přizpůsobit a vytvořit si své varianty ve všech situacích...Mějte se prima. Ma.
24. Květen 2005 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je to myslim docela prirozene, zvyk davat odpoledne spat deti plati stejne i pro dospele. Na cloveka prirozene padne kolem pate hodiny odpoledni unava, takze prospana hodinka-dve jsou to nejlepsi,co muzete pro sve telo udelat:-)
20. Září 2006 - 3:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama