65 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

závislost na pivu

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
yvon (anonym)
Nesnesu tvrdý alkohol, víno, ale jsem závislá na pivu.Hlavně , když něco doma budujeme, stačí vidět tapety a chuť roste.Vypiju jedno, dvě ale někdy i 8. Neumím to zastavit. Pak zase abstinuji, ale časem se chuť zase dostaví.Chci se závislosti úplně zbavit.
8. Říjen 2004 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
ni-ka (anonym)
Mně pivo taky hrozně chutná, ale 8 nevypiju. Připomínám si, že po pivu se tloustne a snažím se to omezit. Ale jedno denně si dám. K jídlu je to to nejlepší, co může být. Manžel má pochopení, je taky pivař- seznámili jsme se na chatě nad bečkou. Pivní břicho nemáme ani jeden, jsme oba štíhlí. Lepší 1 pivo než sladkosti.
8. Říjen 2004 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Helca (anonym)
Já pivo miluju a dřív jsem pila denně aspoň dvě, ale z téhle závislosti mě nakonec dostal můj rostoucí bachor. Když mi kamarád "obdivně" sdělil, že už mám pěknej pivní mozol, řekla jsem si dost. Dneska si dám jen občas jedno pivko třeba k obědu a jsem v pohodě. Jo a břicho šlo dolů docela rychle.
1. Listopad 2004 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroň (anonym)
Yvon, proč myslíš, že jde o závislost? Spousta lidí sem tam urazí 8 piv, ne? :-) Jak často piješ?
1. Listopad 2004 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
No 8 piv denně, to je notorda, jak Brno. 2 piva denně dělají z člověka notorika.
1. Listopad 2004 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Johny (anonym)
Víte houby, pivečko je lék. A samozřejmě prevence. A vůbec svět je krásnej, ale musíš bejt pořád trošku ožralej. Jak jinak přežít bláboly a případné uvádění do praxe mouder naší polobolševické vlády.
10. Únor 2005 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
radek (anonym)
Zdar, já byl poslední dobou v zahraničí a nějak jsem si odvykl.Nechodil jsem tam do hospy a domů se těšil, že si zajdu.Zašel jednou a chuť mě přešla úplně.Ty pivní ksichty a řeči mě znechutily.Začal jsem si raději kupovat kvalitní víno čistě pro chuť.Láhev mi vydrží několik dnů a chuťové buňky dají pokoj.Taky mám lepší zažívání, protože okysličené pivo mi posledni dobou nedělalo dobře.Ale nic proti němu.Taky mi ho ledvinama proteklo hektolitry.
11. Únor 2005 - 13:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Moj manzel jedneho dna z nicoho nic vyhodil vsetok alkohol z nasho domu do kontainera a povedal, ze v nasom dome uz nebude alkohol.My sme doma vtedy mali zopar piv a nedopitu flasu kvalitneho vina. Niekedy sme si vypili 1 pivo po veceri a nikdy sme sa neopili. Moj manzel vypil max. 2 piva naraz. Odvtedy preslo asi 2 roky a este nikto v nasom dome (ani hostia) nepil alkohol a ani nebude. Je to uzasny pocit slobody od alkoholu. UTEKAJTE PRED POKUSENIM!!! Prajem vela sily.Maja
11. Únor 2005 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
ta tvoje odpověď je jak z nějaký sekty, no nezlob se na mě ale zamysli se nad sebou!!!!!!!všeho s mírou, tak je to podle mě i s alkoholem:-))
23. Březen 2005 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vševěd (anonym)
Pro "Pendrek".Ty Skálovy kecy o alkoholikovi ze 2 piv vyprávěj malým dětem. Já jsem alkoholik, protože jich piju 15 denně téměř 35 let. Byl jsem na jaterním vyšetření, a protože nepiju tvrdej, jsem až na ten pupek v pohodě.
23. Březen 2005 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Pivo je krásné. Když ho pingl přede mě postaví, rozbrečím se štěstím jako malý kluk.
25. Březen 2005 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
pendrek (anonym)
Vševěd, je to tvoje věc, kolik pivek urazíš, ale jestli tolik co píšeš, tak je mi tě líto. Jinak doktor Skála je tak výjimečný člověk, jakých se rodí opravdu málo, z praxe ho neznám, protože nechlastám, ale hodně jsem o něm slyšel a viděl pořadů v televizi. Chlastat pivo jako vodu, no, i zvíře ví, kdy má dost. Až to s tebou sekne, budeš mluvit jinak. Mně se zase líbí ty kecy některých doktorů, že alkohol je lék. Určitě ne. Možná udělá dobře 1 Plzeň na žlučník, ale chlastat dnes a denně, to je pěstování závislosti, ale to je každýho věc.
26. Březen 2005 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Vševěd (anonym)
Nevím proč bys mě měl litovat. Já si na nic nestěžuji. Reagoval jsem pouze na hloupost ve tvém příspěvku. Omlouvá tě snad jen, že znáš pití alkoholu jen z televize.Jinak ten tvůj vyjímečný doktor Skála, také pěkně chlastal a teprve potom co mu jeho zdravotní sestra řekla, "jak chcete působit důvěryhodně, když sám pijete", začal abstinovat. To, že alkohol má léčivé účinky, je dokázané. Když se už chceš k něčemu vyjadřivat, zjisti si co znamenají pojmy jako: konzument, piják, alkoholik. Alkohol prospívá třebas cévnímu systému. Záleží jen na množství, tak jako u léků. Práškama se také můžeš otrávit.
26. Březen 2005 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
Vševěd - marihuana je taky lék, to je dokázané. Mám jen skromný dotaz - když urazíš denne 15 piv, děláš krom toho ještě něco jiného? Nic ve zlém.
26. Březen 2005 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Vševěd (anonym)
Chodím denně 10 kilometrů pěšky z práce.
26. Březen 2005 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
Co kilometr to 1,5 piva?A za jak dlouho přijdeš domů?
26. Březen 2005 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Vševěd (anonym)
Těch deset kiláků jdu za 1h,40". Já netvrdím, že těch 15 piv denně je zdravých. Jen jsem jen reagoval na tu blbost, že alkoholik je ten, kdo pije 2 piva denně. Doktor mi řekl, že mám pravděpodobně velmi dobrou rezistenci jater na alkohol. Já jdu domů po patnácti kouscích a vypadám, že jsem vypil čtyři. Jinýho by to možná už zničilo, ale já to vypotím v práci a rozchodím.Kdybych jako například Slováci, Rusové atd. pil jen tvrdej alkohol, měl bych třeba už játra v prdeli. Tvrdýmu se zásadně vyhejbám a nemám potíže. Je to jako s tou trávou. Obojí je dobrým sluhou, ale špatným pánem.
26. Březen 2005 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
Je lepší pít pivo, protože v něm je více vody a vypít 2 a více litrů tekutin je pro organizmus jen prospěšné. Je možné, že slováci a rusové také stáhnou 2 litry, ale tvrdého.
26. Březen 2005 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
dejna (anonym)
no tak ja som zo slovenska a nemyslim ze by slovaci pili viac tvrdeho alkoholu ako cesi, chlapi tu piju najviac pivo a baby vino, tvrde iba totalni notasi a to vacsinou zijuci na vychode blizko ukrajiny.
4. Červenec 2005 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
kačenka (anonym)
jééééééééééé ted jsem se dozvěděla že jsem alkoholička-)))a jéjé co s tím,ale ja se pivečka nevzdám,ani náhodou na to je moc dobrý
8. Červenec 2005 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
čao.Já myslím,že jednou za čas!!nemůže pár piv nebo vína nijak uškodit.Souhlasím s názorem,že ten kdo pije každý den je alkoholik.Alkoholik nemusí zásadně vypadat jako prase .Je to normální člověk ,většinou to něm nikdo neví.Aspoň na počátku.Odešlo mi spoustu známých potože neřešili tento velký problém.Oni vlastně ani žádný neměli,to jen my jsme pořád něco měli..Vězte nejsem abstinent,ale člověk se musí hlídat.Je to velmi snadné tam spadnout a cesta zpět je velmi těžká.Nemám ráda silácké řeči:já vypiju 15 piv a nic mi není.Ano zatím není- všecho dočasu.V naší společnosti se jaksi traduje že kdo nechlastá je úplnej debil!Je to snazší viďte?...
23. Srpen 2005 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr35 (anonym)
To já vypiju běžně večer po práci 5 piv, jsem v pohodě. A o víkenendu když jdu třeba s přítelkyní tak dám někdy i 14. Nepřipadám si notorik. Můj největší rekord byl 19 piv, to už mi ale bylo zle. Jedno pivo piju tak 10 minut.
9. Prosinec 2005 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
To je směšný s těmi játry, já byla v léčbě a to co ti ukáží jaterní testy je jen vrcholek ledovce. Museli by ti dělat biopsii a to jen tak bezdůvodně dělat nebudou. Manžel na mě nepoznal ani 2 sedmičky vína (pokud jsem na něj nedýchla). A 2 piva denně? Takhle bych chtěla taky pít. Já už bohužel svůj rybníček vypila a vůbec si neumím představit horké léto, výlety na kole a bez piva. Bude to moje první abstinentské léto a přesto, že jsem ulítávala na víně, tak pivko ach to pivečko...
9. Prosinec 2005 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pijan (anonym)
Citát měsíce: Chceš-li být šťastný jeden den, opij se. Chceš-li být šťastný jeden týden, ožer se. Chceš-li být šťastný celý život,chlastej.
15. Listopad 2006 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Miri (anonym)
Pijan,presne to delal muj tata ,jeste pokracuje i v duchodu JE ZDRAVEJ JAK RIPA!!
15. Listopad 2006 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladič pijan (anonym)
Jak staré české přísloví nám praví, pijme pivo, poslužme svému zdraví. Jak dokáže historie, každý Čech rád pivo pije. My jsme národ chlastavý. Když vstanul Praotec Čech na Řípu, nezapomněl si s sebou vzíti pípu. Rozhlédl se a neleně, dal narazit nové štěně a prohodil zasněně: Hej, hej, velkej malej, pivo nalej, hrdlo zalej, vidím zemi zaslíbenou, zavlaženou pivní pěnou. A dal si na ex džbán pivního nektáru, ještě jeden aby to šlo do páru, tady vidím moře pítí, tady se nám bude žíti, tak jako v pivováru.
16. Listopad 2006 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
ahoj,já mám pivo taky rád a bohužel mě manželka před týdnem utekla k tchyni protože jsem chodil 5x v týdnu na pivo,není pro mě problém vypít 12 piv,takže musím přesta pít a kouřit nebo jí stratím,nejhorší je že jsem muzikant a hraju min.1x za týden,zítra jdu koupit žvýkačky a budu pít vodu-fuj hrozná představa ale musím abych ženu nestratil-co vy na to
19. Listopad 2006 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Bierboy (anonym)
Kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem
20. Listopad 2006 - 6:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
já na to že ste nechutný prasata!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. Listopad 2006 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj všichni. Chtěla bych znát váš názor ohledně závislosti, protože já začínám být sama sobě protivná. Jde o to, že mi zachutnalo pivo. Začalo to nevinně, jsem rozvedená, mám dvě děti školního věku a jednou týdně jsem loni začala chodit s přáteli na volejbal. Po něm se vždy chodí na pivo do restaurace, kterou máme přímo v domě, kde bydlím. Učitelé, právník, podnikatelé, zdravotní sestra atd. Nikdy jsem tam nechodila, ale po tom sportování si dávala zprvu kofolu. Pak mě ale kolektiv postupně přeorientoval na pivko, jedno dvě. Pivo mi zachutnalo a já tak někdy vypila i tři. Začala jsem se na volejbal těšit právě kvůli tomu pivku. A pak jsem si jednou na pivo zašla i sama, když jsem děti uložila ke spánku. No a mé návštěvy se tam začaly množit, ale šla jsem vždycky, až když jsem si splnila povinnosti. Teď tam sedávám několikrát za týden a vypiju většinou tři piva (víc většinou nestihnu), ale seděla jsem tam poprvé dnes už od odpoledne(děti byly u bývalého muže) a vypila těch piv šest a cítím se opilá. Myslíte, že bych se měla nějak začít léčit? ?ádné problémy nemám, jen prostě několikrát týdně vypiju tři piva a o víkendu mi to začíná ujíždět.
16. Červen 2007 - 22:34

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama