6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Závislost na Olynthu

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda ( 17 ) (anonym)
Ahoj, jsem závislý na Olynthu beru ho už tak rok v kuse, když si ho nevemu mám totálně ucpaný nos a nemůžu dýchat. Dočetl jsem se, že se dá s olynthem přestat tak, že se prostě přestane brát a po pár hrozných dnech nos povolí. Zajímá mě, jestli se můžu závislosti zbavit tak, že si budu stříkat jen do jedné nosní dírky, dokud tou druhou nebudu moct dýchat a pak si přestat stříkat úplně. děkuju za odpovědi.
14. Srpen 2011 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
anerka (anonym)
Mám stejný problém a nevím, kudy z toho ven. Na čas mi pomohl Nasofan, ale pak přestal účinkovat a bez Olynthu se neobejdu. Dýchat pusou s ucpaným nosem je hrůza, člověk má pocit, že se udusí, na prsou ho svírá, po pár minutách stoupne nervozita a stejně si stříknu. Kdo to nikdy nezažil, tak nepochopí.
25. Prosinec 2015 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Měla jsem obdobný problém. Pak jsem začala používat Nasodrill a od té doby mám klid. Je naprosto přírodní a co víc - slouží k nosní hygieně. Takže Anerko a Jardo, zkuste to. Určitě vám pomůže. Stejně jako mně. Papa H.
25. Leden 2016 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
alča (anonym)
Já za sebe a celou mou rodinu doporučuji Nasodrill volně prodejný v lékárnách - není to lék, je to jen termální voda z francouzských lázní, je bohatá na síru, právě díkyjí je sliznice zvlhčená, hojí se lépe, líp se vysmrkává, odplavují se alergeny, stačí jen si navyknout stříknout ráno a večer do nosu. Nádstavec je uzpůsoben i pro malé dětské nosíky, voda je bez chuti a zápachu, takže děti si navyknou a nebrání se. Opravdu doporučuji.
29. Únor 2016 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ahoj, jsem závislý na...Naso Drill je fakt ucinny a nejlepsi. Byla jsem zavisla asi 10 let a ted uz Olynth rok nepotrebuji!!! Vyzkousejte a drzim palce
4. Červenec 2016 - 21:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama