Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

zarůstání dírek na náušnice

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Digi (anonym)
Od narození mám propíchnuté uši každej pes jiná ves,prostě jsem prej nějak hnula hlavou.Teď po pár desetiletích bych to chtěla nechat zarůst, a potom dát znova píchnou.Je naděje,že dírky srostou?Není to po nastřelení,ale klasické velké dírky z ordinace.Máte zkušenosti?
15. Listopad 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den!Od malička mám propíchnuté dírky v uších, ale před časem jsem náušnice tak 2 roky nenosila.Teď bych ale už chtěla jenže nejdou mi nasadit. Dírky v uších mám z obou stran. Problém je v tom že mám mezi dírkama v uchu nějakou kuličku a přes tu ta náušnice nejde propíchnout. Je tohle normální a neexistuje nějaký přípravek na odstranění té kuličky?. Děkuji
15. Březen 2011 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Veroniko, když jsi náušnice tak dlouho nenosila, začaly ti pomaličku srůstat dírky "od prostředka", udělal se tam takový "špuntík". Pokud nejde prorazit náušnicí, zkus to sterilní jehličkou a nebo se objednat na nové propíchnutí (dělají v salonech nebo na ORL).
15. Březen 2011 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
Ahoj,sice je mi 13, ale mám v jednou uchu dohromady 4 dírky, jednu z toho nahoře v chrupavce, chci se zeptat, dírku už mám v pořádku, už jsem se naučila jak pracovat s tím aby mi to nehnisalo a rychle se to zatáhlo, ale zajímalo by mě, že kdybych si tu náušnici vyndala na pár dní, jestli by začala dírka srůstat, s náušnicí na vrchu ucha totiž nemám žádnou zkušenost . Díky .
10. Listopad 2012 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dobrý den.Dceři jsem nechala propíchnout uši,ale dírky ji narůstají i s naušicemi nevíme si už rady co s tím.Nebyla by nějaká rada co se s tím dá dělat ? Dekuji
15. Březen 2014 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Alenko, (anonym)
Dobrý den.Dceři jsem...nejlepší je dát zlaté náušnice a několikrát denně s nimi opatrně pohybovat v dírce sem tam. A samozřejmě omývat vatičkou/polštářkem s vodou a promazávat tím, co doporučila lékařka (nám před lety doporučila framykoin). Takhle jsem to dělala u obou jholek a pak i u sebe, když jsem si dávala piercing a pohoda.
15. Březen 2014 - 20:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama