14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

žárlivec

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Můj přítel je velice žárlivý......... N ikam nesmím bez jeho souhlasu.... Když jsem přišla od kamarádky, tak se se mnou miloval a podezříval mě, že jsem měla pohlavní styk se svou kamarádkou...Že prý jsem byla neobvykle " povolená".... Je na mě hodný, ale občas mu rupne v hlavě a pak nevím co dál..
4. Listopad 2004 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
rika (anonym)
Rxchlý odchod- lépe se dostává z rozchodu než z modřin:-) A asi by časem přišly:-(.Mou kamarádku zabil manžel- žárlivec a také to začínalo jemným podezíráním, které se stupňovalo do absolutních zákazů. Pryč. Pryč. Pryč!!!!!!!!
4. Listopad 2004 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Taky bych zdrhla. Tri roky jsem zila se zarlivou osobou. Ne az tak zarlivou jak ty pises. Ale jestli tohle dela od pocatku vztahu tak to casem bude cim dal horsi a horsi!!! Utikejjj...tohle neni stranda
4. Listopad 2004 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Jsme spolu přes 3 roky.. Ze začátku mi zakázal veškeré kamarády, s tím, že on se kamarádek také zbavil.... Přišlo mi to normal.... Ale postupem času mě omezuje víc, ale tak nenápadně.. Říká. že je to všude stejné.... Vůbec mi nedůvěřuje.. Dokonce mi řekl, že je přesvědčen, že mám milence a že až mě načape, tak to schytáme oba.. Nikoho ale nemám.. Vzápětí se omluví, že to přehnal a seká dobrotu a může se přetrhnout, aby udělal, co já chci.
4. Listopad 2004 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lůca (anonym)
Lucko, rychle pryč od něj a co nejdál! Taky jsem měla takového přítele a už bych do toho nikdy nešla! Zatímco já jsem co nejvíce omezovala kontakty s kamarádama ale i kamarádkama, on víc a víc žárlil... Když to přehnal, tak byl pár dní úžasnej, ale pak se to zase vrátilo. Čekala jsem, že se to časem zlepší, ale bylo to jen horší... Takovej kluk se nikdy nezmění!!!! A žárlivý scény dělal i po našem rozchodu déle než rok... Jak říkám - nikdy víc!!!!!!!
5. Listopad 2004 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Annie (anonym)
Lucie zazila jsem neco hodne podobneho, nedavno to skoncilo rozchodem a take tim, ze me muj milacek nechal odposlouchavat telefon, coz me opravdu dorazilo...taky byl moc hodny a blabla, ale jakmile ho popadl jeho zachvat zarlivosti, tak jsem nemela sanci....a verim tomu ze by to bylo horsi a horsi....
5. Listopad 2004 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
Jste vážně moc hodné!!!!!!!! Každý mi říká to samé.. I přesto je to těžké, mám ho svým způsobem ráda, ale postupem času zjištuji, že už je to spíše zvyk.. Bydlíme spolu 3 roky a najednou si zvykat být sama.. Ale asi to budu muset překonat.. Doufám,že mi přátelé pomůžou. DÍKY!!!
5. Listopad 2004 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Vim jak se citis pri predstave odejit od nej ale postupem casu zjistis ze to neni az tak spatny...urcite se ti ulevi. Me taky pomohli kamaradi a taky rodice. Preci zivot neni o tom aby te nekdo hlidal a podeziral kdyz nema duvod! Ne?
6. Listopad 2004 - 3:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lůca (anonym)
Určitě to pro tebe bude těžký, ale až to přakonáš a podíváš se zpátky, budeš na sebe hrdá, žes to dokázala. A určitě nebudeš litovat! Já taky nelitovala ani jednou! Držím ti palce!
6. Listopad 2004 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
Prrryyyčč!!Je to psychouš!
23. Leden 2005 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Mno,rozhodně utíkej z takového vztahu pryč, nezmění se! A až Tě začne mlátit, neboť se to bude stupňovat, v lepším případě budeš ve finále mrtvá,v tom horším doživotně na invalidním vozíku. Myslím,že se nechceš dostat do zpráv TV Nova tímhle způsobem, že ne? Rozhodně napiš na tomhle foru, jak to vše dopadlo - rozchod je JEDINÉ rozumné řešení!!!
23. Leden 2005 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jestli vy se nechováte tak jak bylo psáno v jiné diskusi ,že je třeba zudržovat partnera v neustálé nejistotě.Napište tam , aby diskutující věděli jak to může dopadat.Nedávejte příčiny k žárlení a budete to mít lehčí.Pokud se jedná o chorobného žárlivce se kterým jste se zapletli ,tak je to také na Vás ,protože nedokážete odhadnout povahu.Už jsem někde psal zvažte zda není lepší s klukem chvíli chodit a lépe ho poznat ,jak jít hned do vztahu se vším všudy a pak tady naříkat.Buď jte z něj žárlivce udělali a pak vám to plně patří ,nebo což je asi častější, nejste schopny v tom fofru jak ho chcete dostat do postele odhalit tuto jeho nemoc.A pak že pouze chlapi myslí rozkrokem???
23. Leden 2005 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
iwca (anonym)
Ahoj jsem silene zarliva a uz nevim jak dal, potrebuji poradit ale nevim kam jit a taky nemam penize na nejake drahe terapise. prosim o radu kam mam jit jsem z prahy
28. Říjen 2009 - 20:00

Přidat komentář