22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zánět v oku ?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
JohnyCage (anonym)
Dobrý den, za poslední rok mi z ničehož nic zčervenalo oko. Mám ve vnitní, především ve vnějších částech oka viditelně rozšířené cévy. Slzy, antibiotika nepomohla-jednoduše řečeno. Je mi 20 let ale oči mám vzhledem jako kdyby mi bylo 60. Lékařka se zmínila o možnosti zkoušky anabilických kapek s tím, že nežádoucím jevem je často šedý zákal..atd. S procevkovanym okem ""z neznámeho důvodu"" se nechci jen tak smířít. Chci se zeptat, nezažil někdo něco podobného ? Díky
24. Červen 2008 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
Vyzkoušejte ještě příptavek z lékárny Ocuvite, obsahuje vitamíny pro oko a luteín. Mám podobné potíže, antibiotikum nezabírá, umělé sklzy nic moc, ale už jsem ten přípravek měla před rokem , bylo to dobré a teď si ho zase pořizuji. Uvidíme.
26. Červen 2008 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
Já měla oči červené,jak angorský králík, červené rozpraskané žilky.Po návštěvě očního mi byl zjištěn glaukom o kterém jsem před tím nikdy neslyšela.
26. Červen 2008 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Mat (anonym)
Glaukom je zelený zákal a může souviset s jiným onemocněním. Nechte se řádně vyšetřit.
27. Červen 2008 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
JohnyCage (anonym)
Preparaty na volny prodej typu lutein a boruvky jsem zkoušel jako první. Po několika měsících = výsledek 0. Nebo výsledek, který je okem nepoznatelný =)Ach jo. Díky za tipy.
30. Červen 2008 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Dobrý den, Už třetím dnem mě bolí oko při mrkání...Stále mám v tom oku ospalky a teče mi t zoho oka jakoby hnis?nevíte o co jde a jak to lěčít?Děkuji
25. Září 2008 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ZVR (anonym)
Iva Mám tentýž problém - jen oči mě nebolí. Ale na ty ospalky a hnis zatím nic nezabírá,zkusil jsem např.kapky Opthalmoseptonex.
2. Říjen 2008 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dobrá je zkušenost kapáním do oči Aloe Activatoru. Stačí jedna kapička ráno a jedna večer. www.aloe-gel.cz
2. Říjen 2008 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jestliže vám z oka teče jakoby "hnis", je to nejspíše zánět spojivek. Opthalmoseptonex už asi nezabere. Chce to zajít k lékaři nebo na pohotovost. Potřebujete antibiotické kapky. Hlavně dbejte na zvýšenou hygienu. Je to velmi nakažlivé. Po styku sekretu s prsty nebo třeba tampónkem, ale i ručníkem může dojít k přenosu infekce buď na druhé oko nebo i na druhou osobu. Pozor na to!
3. Říjen 2008 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
ZVR (anonym)
Nikdo nic jiného neporadí..? :-(
10. Listopad 2008 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu. Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za
15. Listopad 2008 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Mě zničeho nic zčervenalo oko a je přecitlivělé na slunce už to mám po druhé za dva roky doktorka tvrdí že je to zánět duhovky mám dvoje kapky kapu dvanáckrát deně a nic moc se to nelepší minule se to léčilo tři týdny je to hnus a kdykoli se mi to prý může vrátit.
28. Březen 2009 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Pepo,nevím odkud jsi,ale doporučuji vyšetření buď ve Fakultní nemocnici nebo na jiném pracovišti,kde lze provést detailní vyšetření oka.Nespoléhej jen na spádovou oční doktorku.
28. Březen 2009 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, prosím o radu. Mám zánět v oku a doktorka mi dnes poradila jen každou 1/2 hodinu proplachvat čistou vodou, protože plně kojím. Pokud se to do pár dnů nezlepší, budu muset přestat kojit (což bych vážně nerada!!!) a nasadit antibiotika. Lze použít něco přírodního, co by "malému" neuškodilo a mě pomohlo? Děkuji.
6. Květen 2009 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
očařka (anonym)
No, nechci být za velkou radilku, ale vzhledem k tomu, že jsem očařka, bych provedla stěr a podle výsledku nasadila léčbu. Jestli jste infekční, taky můžete i na dítko přenést infekci a nasazení ATB kapek, masti nemusí znamenat , že přestanete kojit, Jen některé ATB jsou nevhodná. Kojícím se nasazují stejná ATB,které lze nasadit novorozencům, kojencům!!!!!!!!!
8. Květen 2009 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Mě hrozně pálí kouktky očí a nevím co stím... občas aninevídím a mám to takové rozmazané,..!
3. Prosinec 2010 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
alžbeta (anonym)
Dobrý deń-síce som našla tento starší príspevok,ale možno by ste my mohli poradiť.Chcela by som vás poprosiť na váš názor.Som matka 13 mesačného synčeka a prednedávnom mi diagnost. doktorka glaukóm.Pred 1,5mesiacom som mala hodnoty vnútroočného tlaku"18-20.Vtedy mi spravila aj vyšetrenie na glaukóm,ktorý sa potvrdil/len mi ho hrozne ťažko-dlho namerala a o ktorom možno trošku pochybujem/Teraz ich mám-24,5-25,3.Doktorka mi povedala aby som prestala s kojením-čo by som veľmi nerada/malému rastú zúbky a cez noc sa viackrát zobudí,lebo je hladný/.Doktorka mi povedala mi, že všetky kvapky na vn.tlak prechádzajú do mlieka.Zatiaľ mám bolesti hlavy a začínajú ma bolieť čoraz častejšie oči.Chcem sa vás spýtať či neexistuje nejaká iná liečba. Za odpoveď vám veľmi pekne ďakujem.
11. Březen 2011 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
vendy (anonym)
Dobrý den, prosím o radu....Dobrý den,jestli máte zájem napište mi na v.smitalova@gmail.com a já se Vám budu snažit pomoci,abyste nemusela přerušit kojení a vyléčila si zánět.
11. Březen 2011 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
alžběta: co jsem měla možnost dostat se ke zkušenostem lidí s očima, některým zabrala dost dobře magnetoterapie, pravidelné používání (přestala je poté bolet prý i hlava, upřímně si ale myslím, že bolest hlavy signalizuje toxicita tlustého střeva) A používání koloidního stříbra přímo do oka. Moje zkušenost s KS u očí je jen v tom, že sedívám dlouho u pc a pak mě oči řežou, popř. praskají žilky, po aplikaci KS pocituji ulevu.
12. Březen 2011 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá se giganto-papilární konjunktivitida vyléčit? Začnu takhle: 5 let vkuse jsem nosila kontaktní čočky (měsíční), které mi seděly. Po 5ti letech dennodenního nošení mi čočky v očích začaly "vadit", měla jsem oči suché, podrážděné, cítila jsem "cizí tělísko" v očích, oči mi červenaly, musela jsem čočky vytahovat. Pak jsem zkusila jiné čočky, bylo to to samé, pak ještě další čočky, opět následovala ta "nesnášenlivost". Vypěstovala jsem si citlivé oči, které nic nesnesou, musela jsem se i úplně přestat líčit, nesnesu žádnou tužku na oči, stíny, řasenku, ale ani odličovače, prostě NIC!!! Nosím už jen brýle, čočky už vůbec nemohu, naposledy jsem je měla v oku sotva hodinu, pak to bylo peklo, musela jsem je ihned vytáhnout a oči mě ještě 2 dny poté "bolely", řezaly, měla jsem je suché, hrůza! Ktomu mám i syndrom suchého oka, oční lékařka mi děla test na slzný film - tvorba slz NULOVÁ. Dennodenně kapu několikrát za den oční kapky (OPTIVE, střídám s OFTAGEL). Vadí mi ty hodně citlivé oči, tak se chci zeptat, jestli máte někdo podobný problém a jak se dá GPC léčit, odstranit. Oční lékařka tvrdí, že mám vevnitř ve víčkách nějakou "alergii", optometristka tvrdí, že mám silnou GPC (giganto-papilární konjunktivitidu) v kombinaci se snydromem suchého oka. Prosím, poraďte mi něco, co mám dělat! Oči mě dennodenně pálí, štípou, řežou, občas mě bolí i hlava, ráno od sebe nemůžu oči ani odlepit. Oční lékaři (byla jsem u 2) mi dali jen kapky OPTIVE, OFTAGEL a kapky na alergii ALERGO-COMOD. Nic víc! Děkuji! Taky nemohu trávit dlouhou dobu u počítače (možná i díky němu tohleto mám). Děkuji za rady!!!
25. Září 2011 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Lidičky, chci se zeptat, dá...Muj bratr mel neco podobneho,mel syndrom sucheho oka a dostal do oka zanet.Doktori ho diagnostikovali s Thygersonem,a jedina moznost jak so toho hrubeho povrchu rohovky zbavit bylo to prelejzrovat,tak sel na operaci a nechal si to udelat starou PRK metodou,a zatim dobry.
11. Červen 2012 - 7:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama