6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zánět malíčku na noze

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivory950 (anonym)
Hnisavý, oteklý malíček na noze Dobrý den, je mi 15 let a nosil jsem docela dlouho boty, které mě tlačili a na malíčku se mi vytvořil puchýř. Puchýř jsem každý den mačkal, ale po týdnu mi z puchýře začal téct hnis a malíček opuch a bolí. Nemůže mi někdo prosím poradit co mám dělat ??? Děkuji
20. Červen 2010 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Asi bych to viděl na chirurgii. Zanesla se ti tam nějaká infekce. Když vytéká hnis, jedná se zpravidla o bakteriální infekci. Bude nutný to vyčistit, řádně zavázat a možná i antibiotika, buď lokálně či celkově. Záleží na celkovém stavu. Jen pro příště: Kup si větší boty, puchýř se píchá až po několika dnech, kdy je pod ním vytvořená nová pokožka. Pokud nechceš k Mudr, tak leduj, koupej v hěřmánku či hypermanganu a zkus desinfekci rány a okolí peroxidem vodíku. Snaž se moc nešmajdat, nohu nahoru a uvidíš. Držím palce.
21. Červen 2010 - 16:43
Obrázek uživatele anitaf
anitaf
Dobrý den .. Priskripla jsem si malicek do dveří . Nejprve to zfijalovelo pak natekalo. Malíček je porad opuchly a strašně mě to bolí . Hlavne při chůzi . Už to mam zhruba 2 týdny . Občas cítím jak kdyby mi v maličku hořelo . Myslíte ze tam zanet ?
7. Květen 2016 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Proboha- víte že existuje úrazovka? Tam to zrentgenují a budete hned vědět. Může tam být zlomená kůstka. No teď běžte adpoň na chirurgii do ambulance.
7. Květen 2016 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Dobrý den, dnes mi do malíčku zapadl kousek střepů.. Nemůže se ž toho stát zánět nebo něco takového docela to hodně bolí.. Poraďte mi prosím co s tím mám dělat děkuji.
11. Srpen 2018 - 23:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama