Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

zánět bederního nervu

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
9. 10. 2007 13:40:02, lenkaProsím o radu, už více než 14 dnů se trápím se zánětem nervů bederní páteře. Beru silné prášky od bolesti noci jsou k nevydržení, nedá se vůbec ležet jen trochu sedět. Byla jsem už i u neurologa, rentgen páteře byl normální, krev v pořádku. Ortoped se mi snažil napravit záda a samozřejmě byly i obstřiky a injekce od bolesti. Rovněž bez výsledků. Prý musím vydržet. Prosím pomozte mi radou, jak asi tato nemoc dlouho trvá. Jsem už bezradná, nevyspaná od bolesti zoufalá. Zatím navštěvuji paní, která mi dělá lymfodrenáž, jemnou akupresurou hladí zasažená místa. Děkuji za jakoukoliv odpověď.
9. Říjen 2007 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
to LenkaJe možné, že za bolesti může skřípnutý nerv, např. ploténkou, v tom případě je většinou rentgen normální, upřesní to CT nebo magnetická rezonance. Ulevují spíše injekce, antirevmatika, ale třeba jen bolest zmírní a úleva netrvá celý den, takže se musí kombinovat s tabletami i proti bolesti, dobrá je i elektroléčba, např. Interdyn.Vydržet sice musíš než se to zlepší, ale to neznamená, že se nedají aspoň zmírnit bolesti, abys mohla aspoň v noci trochu
10. Říjen 2007 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabrina (anonym)
Taky mi hrozně bolý záda a to nejvíc když sedim.Je to bolest jako až tlačení chvíli upřostřed zad a chvíli níž,občas mi tam i škube.Snažim se rozcvičovat ale nepomáhá to.nezná někdo radu co stim?nebo co by to mohlo být?
4. Říjen 2010 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
julius (anonym)
Měl jsem skřípnutý mezižeberní nerv, ze kterého se udělal zánět který putuje a vystřeluje po celem těle. Jak se toho zbavit?
1. Červenec 2012 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Dipl.zrt. Ales (anonym)
Taky mi hrozně bolý záda a...Pracuji dlouha leta v oboru Fizio massagetheraphie. Dorn - Breuss .Specialni oleje Alp theraphie. 29 let v praxi v Tirol. Pomohupotize prestanou. zdravim.601 22 44 66alex.otahal@gmail.com
27. Únor 2015 - 7:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama