8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

zánět achillovek

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
gabriela (anonym)
mám už pět let zánět achillovek. rok jsem chodila po ortopedii a bez výsledku. dokonce mi doktor řekl, že mne to sice krutě bolí, a nemohu ani běhat ani rychle chodit, ale "lékařsky mi nic není".
29. Listopad 2007 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Já mám tu samou zkušenost. Chodím na ortopedii ,,teprve" rok, ale nic tam se mnou nedělají (kromě prášků a mastí s diclofenacem). Trochu mi pomohlo zajít si na podologii, mám totiž ploché nohy a zborcenou klenbu. Nechala jsem si tam zhotovit ortopedický vložky na míru a je to lepší.
6. Červen 2009 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobby (anonym)
Jojo,mně na to taky dávali Olfen. Jinak se se mnou na ortopedii moc nesrali. Achillovky mě bolej už tři roky.
6. Červen 2009 - 21:21
Obrázek uživatele mayalka
mayalka
Dobrý den,momentálně jsem 3 týdny po operaci Achilovy šlachy. Místo, kde mělo být vyjmuto zduření, je teď nateklé, z druhé strany šlachy než je jizva je místo načervenalé a dost citlivé. Ještě včera jsem toto neměla. Kontrolu mám až za 4 týdny, tak se docela bojím, aby se nic nezanedbalo. I po 3 týdnech mám stále nateklý kotník, že se musím hodně snažit, abych ho vůbec nahmatala. Máte někdo nějaké zkušenosti?
14. Březen 2011 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
mám už pět let zánět...Zkuste koupit v lékarne výtažek z kelpu achilovky reaguji i na nedostatek jódu v těle.
1. Březen 2013 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
nancyclark (anonym)
mám už pět let zánět...Ahoj, ptala jsem se už několika lékařů a fyzioterapeutů, ale k ničemu kloudnému jsme nedošli, tak ještě zkouším tady. Mám zánět achillovek na obou nohách a na levé ještě odštípnutou patní ostruhu, která řeže do achillovky. Nikdy jsem neměla úraz (tedy nic, o čem bych věděla, pochopitelně jsem někdy uklouzla na ledu a tak). Před 6 lety jsem si stěžovala lékařům na bolest kolem kotníku na levé noze, udělali rentgen (sonografii ne),na RTG nic nebylo, tak mi dali ortézu a poslali mě pryč, bolest odezněla, od té doby ok. Letos jsem víc sportovala a bolesti se rozjely. Léčím se,i když,no,dávají mi mazadla,jako vám všem,léčba je to na houby, ale jde mi o to, abych mohla dál sportovat a chci najít sama pro sebe příčinu,co se mi tam mohlo v nohách stát. Úraz jsem neměla, nosila jsem vždy bohužel už od puberty vysoké podpatky, blbé boty, už jsem přestala. Mám ploché nohy, o jiném defektu nevím. Odjakživa (co si pamatuji)jsem ale měla jakoby tvrdé, tuhé nohy, nevím, jak jinak to říct, třeba jsem na rozdíl od ostatních dětí nemohla sbíhat ze schodů, nohy mám jakoby tvrdé, musím chodit ze schodů pomalu, kladu nohu schod po schodu. Nikdy mi také nešlo moc běhání. Křeč. žíly nemám. Na sonografii a RTG vyjma zánětu a odštěpku patní ostruhy nic nenašli. Má kamarádka fyzioterapeutka, přítel, trenéři ve sport. oddíle se trápí spolu se mnou – jestli mě třeba nějak nepoškodili, přítel mě nabádal k vyšším sport. výkonům, i trenéři v oddíle mě taky hecovali, ať se přemáhám a jdu do maxima, teď je to mrzí. Já bych sama pro sebe ráda zjistila, co se mi tedy děje. Jak jsem psala, lékaři zatím k ničemu nedošlo, na sono a RTG se objevilo to, co jsem popsala. Má někdo nějakou podobnou zkušenost? Musela jsem nechat práce (potřebuji se v práci pohybovat, došla jsem ale leda tak u nás před barák), dlouhodobě s tím marodím, hodně mě to omezuje v životě, v rodině, sportu jsem také nechala.Ještě dodám, že mám na nohách (mám hodně silné nohy, jsem robustně stavěná, ale ne tlustá) celulitidu, pokud to tedy celulitida je, zkrátka takové velké „bochánky“. Děkuji moc :srdce:
5. Listopad 2014 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Před dvěma lety jsem měla zánět achillovky a doktorka mi,bez nějakých debat a diskuzí,dala nohu na 5 neděl do sádry.Vůbec nad tím nepřemýšlela a jen řekla že to půjde do sádry a já to brala za samozřejmost.Po pěti týdnech mi sádru,naštěstí chodící,sundali a bylo to v pohodě a dodnes s tím nemám potíže.
5. Listopad 2014 - 18:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama