8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zamestnani-hledam

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Slunicko (anonym)
Jsem sš zdravotnickeho zamereni ale mivala jsem svou firmu /obchod/.Nyni jsem na mater.dovolene, zoufala- zavisla na partnerovi ktery mi to dvav celkem drsne najevo.Nonstop sedim doma protoze mu vadi kdyz nekam jdu, casto mi nadava a kdyz ho chci poslat pryc rikava odejdu az mi vse zaplatis az se mi bude chtit protoze to tu vsechno platim.Vzal mi mobil ze je jeho, pes co jsem si koupila je pry taky jeho a vse ostatni.Bezne slysim "ty kravo zasrana".Je to pro me strasne protoze jsem dost aktivni clovek a nez jsem zacla byt s nim tj.cca 4 roky starala jsem se o sveho byv.pritele a byla na 300 % po vsech smerech samostatna.Pak jsem se zamilovala ale dostal me az na dno a ja mu malem uverila ze jsem na nic.Ted hledam praci ale celkem marne.Hrozne ji potrebuji.Nasel by se nekdo kdo by me pomohl a alespon castecne zamestnal?Klidne jen "castecne" ale takabych mela alespon minimalni svuj prijem?Prosim.
13. Září 2006 - 2:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Sluníčko, panebože proč od něj neodejdeš? Zajdi na sociálku a oni už ti poradí. Kamarádka byla ve stejné situaci. Dostala ubytování v domově pro matky s dětmi a pak do roka normální byt. Pokud je byt tvůj, tak ho vyhoď a vyměň zámky. Copak nemáš nikoho kdo by se tě zastal? A máš snad mateřskou a sociální příplatky ne? Jak píšeš, tak jsi bývala aktivní a samostatná, tak se vzchop a začni jednat než ti to přes hlavu přeroste úplně. Už teď je to na hraně. A nebo to chceš takhle táhnout i nadále? Holka prosímtě, raději budu mít chvíli holej zadek, ale furt lepší než žít s takovým kreténem. Já sice dítě nemám, ale prožila jsem podobnej vztah / pro změnu jsem byla dlouhodobě na neschopence/ a teď po letech si říkám, že jsem měla jednat mnohem rychleji. Hlavu vzhůru.
13. Září 2006 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Sluníčko, já jsem byla v úplně stejné situaci jako ty (možná horší)!!! Byla jsem na mateřské, pro "partnera" jsem byla zasraná kráva, vyžírka a po té co mě zkopal tak, že jsem měla zlomené zápěstí, tak jsem byla i zkurvený mrzák!!! U nás bylo i domácí násilí a hodně tvrdé! Taky mi vyhrožoval, že mi vezme mobil - od té doby jsem měla vypnutý zvuk a mobil schovaný mezi utěrkama!!! I přes to, že hlavní finanční podíl na domě jsem měla já, utekla jsem od něj s roční dcerou a (dokumentama o majetku) v ruce k rodičům. Nebylo to jednoduché, ale zvládla jsem to. Musel mi vyplatit moje peníze (protože dům si chtěl nechat)- vyřizoval to právník. Vrátila jsem se do práce, když byly dceři sotva 2 roky. Někteří chlapi jsou kreténi, já s tím "svým bývalým debilem" mám problémy stále! Ale už mě netrápí jako dřív, jen je hnusný! Když si najdeš práci a zůstaneš s ním, moc se toho nevyřeší, zamysli se nad tím! Nejprve odejdi, dej se sama do pořádku a pak si hledej práci. Věř mi, mám zkušenosti!!!
13. Září 2006 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ježišmarja, ženský, jaktože jste si nechaly tohle líbit a ještě jste s nima měly děti? To vás nekárám ( to bych si nikdy nedovolila), jenom nechápu.
14. Září 2006 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Slunicko (anonym)
Dik za rady ale radeji bych to resila jinak.Neni takovy"hajzl" jenom se ted citi na koni.
14. Září 2006 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Pokud je někdo ve výhodě a zneužívá toho, je HAJZL a tím i zůstane. Protože tě do této situace vmanipuloval a bude dělat vše pro to, aby jsi v ní zůstala co nejdéle. Až mu zdrhneš, najde si jinou oběť nebo bude šikanovat psa. Po delší době se u tebe projeví tzv stockholský syndrom kterým trpí oběti únosů a rukojmí. Začnou své trýznitele omlouvat. Upozorňuji, že oznamovací povinnost platí pro každého kdo se domácím násilí dozví, protože oběti sami většinou nejsou schopny se svou situací nic dělat.
15. Září 2006 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Zkus zajít k nějakému okultistovi který vyvolává duchy a budeš se moci přímo těch duchů zeptat jestli dostaneš práci.
15. Květen 2019 - 21:52

Přidat komentář