8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Záměna receptu v lékárně

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivca (anonym)
Stalo se vám někdy,že by vám v lékárně vydali jiný lék než který vám předepsal lékař? Mě jo a bylo to dost kruté.Měla jsem silnou angínu a lékař mi napsal antibiotika,ale jelikož jsem alergická na antibiotika penicilinové řady,tak mi vybral ty,které by mi neměly vadit.Šla jsem z posledních sil do lékárny a vyzvedla si léky,kdo mohl tušit,že lékárnice nerozluštila název léku a vydala mi zrovna antibiotika penicilinové řady(jak laik opravdu neznám všechny) a tak jsem jednu tabletu po příchodu domů hned spolkla a šla spát,když mě asi po 3hodinách vzbudil zvonek a dole stála lékárnice,která se strašně omlouvala a přinesla mi ty správné léky.Já byla pořád v pohodě,protože jsem to vůbec netušila,že to byl špatný lék,který by mi mohl nějak vadit.Ještě,že jsem spolkla jen ten jeden!!!Protože co jsem zažívala další týden,to byly opravdu muka!!!Brečela jsem bolestí jak mě pálil celý zažívací trakt,nemohla jsem polknout ani lžici bramborové kaše,pít jsem pořádně nemohla.Nikdo si nedokáže představit co jsem si zkusila.Byla jsem i na pohotovosti,kde mi nic nedali,že to prý přejde samo.Tak jsem čekala a naštěstí to přešlo.Nijak jsem to dál neřešila ani mě nenapadalo nějaké další řešení,jestli jsem si měla stěžovat na lékárnici nebo na škrabopis lékaře?Ovšem tohle bylo poprvé a potom se mi stalo něco podobného,když mi napsal lékař léky na astma a tenkrát za mnou přijel lékárník,že došlo k záměně léku,samozřejmě jsem lék jednou použila,ale naštěstí se nic nestalo.Jak je tohle možné???Všechno dopadlo relativně dobře,ale co kdyby došlo k horší záměně?Vždyť může dojít i k úmrtí a to jen proto,že lékárník nedává pozor nebo co já vím.Jen jsem chtěla říct,že i takový věci se stávají!!!
29. Květen 2003 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
soňa (anonym)
Je to asi dost tragické, ale já o tom slyším poprvé, dobře, že se "ti zas až tak nestalo" samozřejmě, sis vytrpěla asi svoje, ale na druhé straně, ta lékarníce, která přiletěla k tobě domů asi lehké spaní neměla a nemá!Sama jsem si kolikrát říkala, že ten šílený škrabopis lékařů se snad magistry učí ve škole.Není nad "moderního" lékaře, který recepty tiskne na PC.
29. Květen 2003 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivca (anonym)
Já myslím,že lékárnice měla spaní dobré,protože netušila nic o mé alergii a dodnes to neví.Abych se přiznala,tak jsem na ni měla v těch bolestných dnech ukrutný vztek.Když mi poprvé zjistili,že mám alergii na antibiotika právě penicilinové řady,tak jsem skončila na dětské JIP na kapačkách,ležela jsem tam tenkrát celý týden a pupínky jsem snad měla ještě 3měsíce po propuštění domů.Ještě,že to teď dopadlo tak jak to dopadlo a lékárnice může být ráda,že nic nevěděla.:-)
29. Květen 2003 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Luca (anonym)
Mě se stalo,že sem si nechala napsat na recept antikoncepci (minulet) Už je to asi 4 roky.Recept platil jen tři dny a já byla v práci.Požádala sem mamču aby mi to došla vyzvednout.Lékárnice to špatně přečetla a dala tri-minulet.(nebo nějakej takovej název.Jak píšu,je to už 4 roky.Moc si to nepamatuju.Ani už nevím jak to dopadlo,ale myslím,že to mamče druhej den vyměnili:-)
26. Srpen 2003 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Jo, tak mi se to stalo třikrát.Na jeden lék. Doktor mi řekl, že mi napíše nějaké lék - sprej. Ten totiž obsahoval něco jiného, než normální. Už přesně nevím co to bylo, něco na uši...V lékárně mi dali něco jiného než sprej. Stejná značka, ale né sprej. Pak jsme šli na kontrolu, a já řekla, že jsme sprej neměli, a on na to, že potřeboval aby to byl tensprej. Tak to napsal znovu, šli jsme do lékárny /jiné/, a tam mi dávali úplně něco jiného /to jsem ale měla doma, tak jsem věděla, že to není ono/, pak mi podala ten výrobek, ale né sprej, tak jsem řekla, že potřebuju sprej, bylo to tam napsané- čitelně,protože jsem to přečetla i já.No a tak na potřetí se trefily!!!
21. Leden 2004 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Třikrát se mi stal omyl v lékárně. První případ byl, že jsem dostala silnější verzi léku než byla předepsaná. Podruhé jsem měla napsané kapky a lékárnice si toho nevšimla a dávala mi tablety a potřetí nedávno mi chtěli dát úplně jiný lék na jinou nemoc a i po upozornění si vedli stále svou :) Ještěže ten lék zrovna neměli, jinak bych ho vyfasovala :)
25. Září 2006 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pitchusák (anonym)
Tady mne máš, i s mýma trubičkama. Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat
3. Srpen 2007 - 22:00

Přidat komentář