9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zalévání trávníku splaškovou vodou

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vojta (anonym)
Dobrý den, Známý bydlí na samotě, trávník zalévá vodou ze žumpy, která jak říká je naředěná vodou z koupání. Není to pro člověka pak nebezpečné, když chodí po zahradě bos? Nemůže si vnést do těla přes chodidla nějaké bakterie? Prý má tím lepší trávník.
19. Srpen 2014 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dobrý den, Známý bydlí...To vážně zalévá vodou s prominutím ze záchodu ?Vždyt do té žumpy jde všechen fekální odpad.Z koupelny,záchodu,pračky,dřezu..To snad není možné,ví ten váš známý něco o infekčních chorobách?A ta ,,vůně,,na trávníku no fůůůj
21. Srpen 2014 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
99999 (anonym)
Dobrý den, Známý bydlí...Nemá náhodou domácu čistiaren?Ak áno,tak sa nemá čoho báť.
21. Srpen 2014 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Když mohou ve Španělsku brigádníci chcát a srát na plantážích na jahody, které si my pak tady kupujeme za drahý prachy, proč by nějaký tuzemský exot nemohl kropit trávník vodou z žumpy? Stejně nevíte, po čem ztloustnete. Hygiena v obchodech je u nás otřesná. Osobně jsem viděl, jak bez papíru vážili na stejné váze nakrájené salámy a syrová masa.
21. Srpen 2014 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Mnoho fotbalových trávníků na vesnicích se yalévá pravidelně vodou z potoka, do které mají lidé přepady svých žump.
3. Říjen 2016 - 14:21
Obrázek uživatele Alena
Alena
Tak to tedy nevím, my zaléváme vodou ze studny, kterou čerpáme normálně přes ponorné čerpadlo, odkud je rozvedená do zavlažování.
29. Červen 2017 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
mamut (anonym)
Zalévat trávník dešťovou vodou je bez problému. Ale zalévat ho splaškovou vodou je kravina. Stačí se podívat, co v těch splašcích je. Saponáty, prací prášky a aviváže, fekální splašky, no, po tom se Vám trávník asi moc zelenat nebude. To spíš zezelenáte Vy. To by se ty splašky musely prohnat nějakou superčističkou. Pak ano.
14. Červenec 2017 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dobrý den, Známý bydlí...Tak bakterií bych se zas tak nebál - spíš té chemie, co znečistí pozemek, ale lidé často na trávníky lejou sajrajty typu roundup a různá chemická hnojiva, že horší už to být sna ani nemůže. Jinak moje babča vždy jímku vyvážela pod rybízy, měsíc byl na zahradě hrozný smrad, ale rybízy plodily o sto šest. Jako dítě jsem měl na čtrnáct dní o prázninách, co dělat. Tenkrát se rybíz vykupoval a vždy jsem si něco mezi 1000-2000 vydělat. Za komančů to byly prachy. Samozřejmě jsme rybízy taky jedli - dělal se zn ich koláč, šťávy, víno a nikdy jsme se žádnou bakterií nenakazili.
14. Červenec 2017 - 22:32

Přidat komentář