11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zajímalo by mě, jak to je s léky, když se jich užívá více najednou

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Mám takové dilema, co se vlastně děje s léky v žaludku a těle vůbec, pokud jich třeba po ránu beru šest druhů a najednou. To asi už nebudou ty léky jednotlivě učinkovat, ale vznikne jakási směs a pak, má to ještě léčivý účinek? Neškodí nám to nakonec? Co si o tom myslíte, jestli máte k tomu nějaké odpovědi, budu rád. Díky Honza
13. Prosinec 2006 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Glen (anonym)
Tak to by mě taky zajímalo, má někdo na to odpověď, ale ne jen nějakou blbost.
13. Prosinec 2006 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
qwyx (anonym)
Zeptej se v lékárně. Ale já si myslím, že některé léky se berou před jídlem a jiné po, tak by doktoři měli vědět, co předepisují. Navíc bys jim při předepsání jakéhokoli dalšího léku měl říct, co všechno užíváš.
13. Prosinec 2006 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Anettta (anonym)
Opravdu vznikne směs,která na člověka působí zvlášť divným účinkem.Prostě MIX!!!!Znám to z PS oddělení.Přečti si příbalové letáky a snaž se ty léky omezovat.Prostě brát toho co nejmíň.Doktoři v tom asi neporadí.Pozor i na jaterní testy.Mně prášky zničily játra a teď se z toho kulíruju!!!Držím pěsti.A.
13. Prosinec 2006 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
děkuji za odpovědi. Já ty léky beru už dlouho, ale to mě tak jednou napadlo, když si je vezmu ráno před jídlem, jím až potom v práci, a tak se tam těch šest druhů musí smíchat dohromady a z toho asi musí vzniknout pěkný nový lék, asi na všechno,hi Doktoři to vědí co beru a klidně mi k tomu přidají další, ve stejnou dobu, ráno. Nikdo to neřeší, ani jsem o tom nikde nic neslyšel, ani psát, či jinak to analyzovat. Ale je to přeci divné, že to dávají pohromadě, i když jsem byl v nemocnici, tak mi to dali do kelímku a normálně jsem to měl ráno spolknout, tak, že se o tom ví. Tak, jak to asi je doopravdy a jak by to mělo být správně?
13. Prosinec 2006 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Anettta (anonym)
Mně to taky dávali dr. do kelímku. V nemocnici.Na noc. Když jsem usínala,cítila jsem v hlavě MIX.Od té doby už jsem to dohromady nikdy nebrala.Byla tam se mnou paní /62 letá/, ta brala ráno naráz 18 léků.Byla úplně žlutá a furt jí bylo zle.Říkala si o další prášky a už jí nic nepřidali. Nevím,komu věřit, zvaž si to sám. Ale já na ty prášky už moc nevěřím. Teď beru hlavně 2 na játra, protože je mám totálně zničený a to je mi teprve přes 40 roků. Tak bacha na doktory!!!! A.
14. Prosinec 2006 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Léky přes inter (anonym)
Léky bych jinde než v lékárně nikdy nekupoval. Chci mít jistotu, že užívám opravdu to, co mám, a že to nemá prošlou exspirační dobu.
2. Říjen 2010 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Jestli chcete opravdu prospět svému zdraví a ještě ušetřit peníze, využijte bezplatnou alternativu "léků". Napište o svých potížích, věk a město. z.34.9@seznam.cz
2. Prosinec 2010 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Interakce (anonym)
lze spolehlivě definovat mezi dvěma až max. 5 léky. Co jich udělá více najednou je obtížné zjistit, leda poněkud riskantní metodou pokus-omyl. Na stránkách SÚKL byl kdysi seznam známých interakcí, ale z výše uvedených důvodů to zrušili.
18. Únor 2018 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Jako zastánce psychosomatiky ,kterou tak trochu tajně zneužívá pan Dr.Hnízil,aby byl lepší a měl více money z klientů,nemohu neposlouchat,že bolest těla něco značí,je to kontrolka našeho systémy, a nebudu ji zakrývat hadrem... Mimochodem léky pokud nejsou vyloženě třeba aby vámn právě třeba vnitřní orgány neklekly z důsledku vysokého tlaku(bere spoustu aktivních lidí např. Drahoš) orgány tak můžou i zabít viz. Pozor na paracetamol: Hrozí selhání jater a na některé bolesti ani nezabírá! Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/306790/pozor-na-paracetamol-hrozi-selhani-jater-a-na-nektere-bolesti-ani-nezabira.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
18. Únor 2018 - 14:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama