0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Záhady a nevysvětlitelné jevy

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Zdravím všechny, zajímalo by mě jestli někdo se osobně setkal s nějakou záhadou, nebo s něčím podivným vymykající se normě.
24. Červenec 2007 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
janina (anonym)
Super téma.Taky mě tyhle záhady zajímají.A to od té doby kdy mého tehdy 3 letého syna málem srazilo auto jedoucí velkou rychlostí z kopce.Vytrhl se mi z ruky a chtěl přejít přes cestu,auta jsem si nevšimla ani já. Až jsem se ohlédla pustila tašky s nákupem na zem a začela šíleně ječet,věděla jsem,že ho nic nezachrání.Jenž v téom okamžiku,kdy už byl málem pod autem ho něco jakoby žduchlo do zad a on normálně odskočil o kus dál na trávu. Bylo to nepochopitelné a do dnes nevím co to bylo za sílu,která ho odžduchla.
25. Červenec 2007 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Když mi umřela matka, bydlel jsem sám v bytě. Dlouho jsem nemyl okna a ta už byla špinavá. Jednou večer slyším, jak někdo jezdí jakoby koštětem s hadrou po okně. Říkal jsem si, že sousedka mě chce vystrašit. Druhý den ráno na okně bylo v horní části šmouhy, jakoby někdo skutečně hadrem rozmazal špínu. Pořád jsem si říkal, že to sousedka... Až po nějaké době jsem šel okna mýt a začal právě tam, kde byly ty šmouhy, ale nešly umýt. Až mi došlo proč, přeběhl mi po zádech mráz - ty šmouhy byly udělané zevnitř - na vnitřní straně skel.
25. Červenec 2007 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Tak koukám že nejsem jen já která věří na posmrtný život.Mám také jeden příspěvek:Můj kamarád který je už víc jak 10let po smrti zemřel tím že udajně skočil pod vlak.Nedalo mi to a ještě s 2kamarádkama jsme vyzkoušely udělat kruh s písmen skleníčku a vyvolat našeho kamaráda fungovalo to a ještě funguje.Nejprv jsem si myslela že si holky dělají legraci až kdyžjsem se zeptala na něco co jsem prožila jen já a můj kamarád a odpovědel tak jak to bylo už jsem uvěřila.Také nám popsal jak se vše stalo kdo mu to udělal ale jděte na policii.Tak už jse dávno v blázinci.Je to zvláštní,také to někdo zažil?
25. Červenec 2007 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
qwyx (anonym)
Když mi zemřela maminka, pár dní na to jsem při probouzení zřetelně slyšela její hlas, jak mi zblízka šeptá do ucha: "Slyšíš mě, slyšíš mě?" Dokonce jsem na uchu cítila i dech. Nemusím snad říkat, že jsem se s hrůzou probudila a už neusnula. O několik let později mi ve snu řekla, že já umřu na podzim. Vyskočila jsem z postele a začala zděšeně lítat po bytě, byla 1 v noci. Nutno říct, že následující podzim jsem přežila, tak jen přemýšlím, který podzim to bude...
25. Červenec 2007 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Věřím,že jste se měli s maminkou rádi,těžko by Vás strašila,hledejte spíše jiné vysvětlení.
25. Červenec 2007 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Viděla jsem ve snu tátovo parte a on pak opravdu umřel. Skoro jsem se bála, jestli jsem to nepřivolala, jak jsem na to pořád myslela:-(((
25. Červenec 2007 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
z. (anonym)
Taky se mi občas zdává, že někdo umírá. Většinou to bývá pravda:-((
26. Červenec 2007 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Jednou v neděli ráno jsem se probudila a věděla jsem, že dnes tchán umře. A bylo to přesně tak. Jsem nenormální ?
26. Červenec 2007 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
z. (anonym)
Já si myslím, že nejsi nenormální, spíš jsi citlivější na určitý věci než ostatní.
26. Červenec 2007 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Jsou to záhady opravdu zajímavé, určitě existují jevy, které člověk může jen těžko pochopit, někdy nad tím přemýšlím, říkám si ,že to tak asi musí být, jsou lidé , kteří jsou v tomto směru více vnímavější a dokážou to rozluštit. Určitě věřím , že něco existuje, ale nedokážu to dešifrovat, lidská inteligence na to nestačí.Je mi 35 let a už dokáži některá znamení pochopit, třeba když přes den vidím často náhodně nějaké číslo, dost často také vycházím s toho co se mi zdá ve snu, moje předpověď mi po-té vychází, tak na 80 procent.Lidský mozek je ,co se týče těchto duchovních jevů dost omezen, občas někdo znás něco zažije a vůbec neví co s tím.Proto je dobře , že si takto píšeme, třeba se takto dál posuneme v našem vnímání.
26. Červenec 2007 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
z. (anonym)
Třeba lidský mozek zapomněl, jak se s takovými jevy vyrovnat a jak je vnímat. Myslím, že dřív lidi brali nevysvětlitelné jevy tak nějak normálněji. Možná to je tím, že žijeme v době, kde co se nadá vědecky dokázat, prostě neexistuje.
26. Červenec 2007 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Souhlasím, dříve lidi žili více duchovněji a něktará znamení jim nepřišli až tak divná. Dnes je to opravdu hodně o něčem jiném, téměř vše je technického charakteru, děti jsou vychovávány různýmí směry, sport, tecnnika,věda, kultůra a tak dál, nejméně ze všeho jsou málo vedeni duchovně, teď vůbec nemluvím o fanatickém náboženství, ale spiše o rozvoji ducha, dokonce si myslím, že je to v dneštní době považovaného za něco pošetilého až směšného, taky se často sám setkávám s lidmi, kteří mě občas řeknou ty jsi blázen, ale jen do té doby ,než se jim přihodí něco osobně a nedá se to racionálně vysvětlit.
26. Červenec 2007 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
z. (anonym)
Taky mám podobnou zkušenost s okolím. Někteří jenom nevěřícně kroutí hlavou, někteří se dokonce bojí... Já to beru tak nějak normálně, prostě se to děje a já s tím stejně nic neudělám. Co se týče dnešní výchovy dětí, souhlasím, že by se měli vést k nějakému duchovnímu rozvoji. Nemyslím náboženství, já sama jsem nevěřící, spíš by se měly vést k rozvoji toho, co mají v sobě. Třeba by pak byly líp připravení, pokud by se jim stalo něco "nevysvětlitelného".
26. Červenec 2007 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
Mně třeba přijde hodně zvláštní "deja vu", docela často (třeba 3x do roka) se mi stává, že prostě vím, že "tohle už jsem zažila", ale opravdu PŘESNĚ tu stejnou situaci. Přitom je mi jasné, že jsem to nikdy před tím zažít ještě nemohla. Třeba že jsem na tom samém místě (kde jsem přitom poprvé) a dokonce mám stejné zelené tričko a tak... Stává se to asi spoustě lidem, ale mám i známé, kteří to vůbec neznají - přitom mně se to stává opravdu docela často. Co to je?
26. Červenec 2007 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Taky se mi to už stalo a také si to zatím neumím vysvětlit, každopádně je to velice zvláštní pocit, který trvá alespoň v mém případě pár sekund.
26. Červenec 2007 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
z. (anonym)
Tohle taky znám. Někde jsem četla, že jsou to tzv. "vzpomínky na budoucnost". Vážně je to dost zvláštní pocit.
26. Červenec 2007 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
bety (anonym)
Adame, máš můj hlas, naprosto souhlasím
6. Duben 2008 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
JVS (anonym)
Milo, přečti si Celestýnská proroctví, james redfield, možná je tam něco, co ti osvětlí některé věci.
12. Duben 2008 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Milo Jo, to když přijde, tak už mi to ani nepřijde jako něco divného...
13. Duben 2008 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Emča (anonym)
To vypadá tak strašidelně...
29. Červen 2008 - 1:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dejavu je podle mě z toho, kdž oči vidí a předávání zprávy do mozku(co konkrétně ty naše oči vidí)trvá déle..trochu se to zasekne.Pak dojde do mozku zpráva o obraze, který jsme viděli i s pocity a myšlenkami k tomu, ale obraz si pamatujeme z doby před cca 3 sekundami.Tím máme pocit, že už jsme tady někdy byli a dokonce i ve stejném oblečení jako nyní..to je podle mě dejavu. Má to asi na svědomí jen zpomalené předávání zpráv z oční sítnice do mozku.Obraz tam je.Asi to lépe vysvětlit neumím, ale rozumíte mi, ne? :-)
30. Červen 2008 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
kim (anonym)
Veroniko, souhlas:)
3. Červenec 2008 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
To jsem si oddychla...popsala jsem to jako debil :D
3. Červenec 2008 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Dareba (anonym)
Zdravím všechny, včera jsem zjistil, že na povrchu mého tenisového antukového kurtu, je něco jako kráter. Vrstva antuky je odchlýpnuta velmi zvláštním způsobem. Žádné stopy. Prostě nic. Jako by ta nějaká, těžko říct jaká síla přilétla od severo-západu. Těžko to popsat. Mám to vyfocené. Kdyby se někdo zvás o to chtěl zajímat, tak mi pisněte na mail r.dareba"seznam.cz . Zašlu Vám foto.
23. Červenec 2008 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Cecílie (anonym)
Zašli mi ho,ale bude to prachobyčejné vychýlení magnetického pole s přenesením rotačního momentu hybnosti.
24. Červenec 2008 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Milo,je to zásek v časoprostoru i když čas jako takový neexistuje.Každý zná,že někdy den uteče jako voda a někdy se vleče za dva,není to nudou,ani tvou pomalostí,pouze hra hmoty a její vychylování.
24. Červenec 2008 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
ali (anonym)
Chtěla bych Vás poprosit o pomoc výkladu snu:-) Mojí mamince zemřela maminka, když ji bylo pouhých 9 let...a ze včerejška na dnešek, se ji zdálo, že někdo ubližoval našemu psu, táhl ji za motorkou a narazila do zdi, byla smrtelně zraněná ...mamka vyběhla ven ze dveří a pána začala bít lopatou...poté vzala hlavu pejska do náruče a pejsek, se jí ptá...pamatuješ na maminku jak moc byla nemocná? mamka odvětila, že pamatuje...a ona ji pověděla...poslala mě abych Tě tu chránila a dávala na Tebe pozor...v tom se mamka vzbudila.. Prosím poraďte mi, jak si mám její sen vysvětlit, myslíte si, že opravdu naše čubička je babičkou vyslána chránit mamku.?podotýkám pejskovi, je již 10 let, proč ji to nedala vědět dříve. Třeba je na sklonku života a chtěla jí to sdělit... Fakt nevím...předem děkuji za Vaše názory..
24. Červenec 2008 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ali (anonym)
Tak co myslíte lidičky...co to znamená? Jakej máte názor? Díkas:-)
24. Červenec 2008 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
.. (anonym)
no, opravdu krásný sen:-)
28. Červenec 2008 - 14:13

Stránky

Přidat komentář