54 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Záděry na prstech

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Veruška (anonym)
Ahoj, před nedávnem se mi začal dělat záděr palci u nohy. Když jsem ho vystřihla, začalo mě to bolet a teď tam mám pořádnou infekci. Půlka palce o polovinu větší než ta druhá a mám pocit, že se mi to šíří. Dost mě to bolí a pořád mi z toho teče krev a hnis. Prosím moc moc moc o radu, jak to můžu sama vyléčit. Děkuji předem
6. Květen 2007 - 0:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Paní Veruško, mám jitrocelovou mast, která Vám tento Váš zdravotní problém vyléčí. Můžete se na mne obratit i na tel. 596744672, 608431916, mail: sulic"seznam.cz
6. Květen 2007 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Veruško v lékárně si kup višňovou mast, stojí pár korun, sice smrdí, ale na to je skvělá (prostě višňák).
6. Květen 2007 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Dědek kořenář (anonym)
Natrhej si v parku listy jitrocele doma je ponoř na okamžik do vařící vody a pak si je omotej kolem bolavého prstu, zajisti obvazem a nechej působit několik hodin.
6. Květen 2007 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Paní Věruško, na Michala a ty jeho zázraky zvysoko kašlete, ten již neví, kde se všude prezentovat. Pokud se budete vyskytovat tady v diskusích častěji, přijdete časem na to, že otravuje snad ve všech diskusích o kosmetice. Jestli chcete přečtěte si reakce v tématu Sluneční alergie, tam je dozvíte více.
6. Květen 2007 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Pro všechny, které snad pana Michala ještě neznáte (a nechce se Vám hledat konkrétní téma): 5. 5. 2007 22:20:46, Jana "to Michal: Michale, nic proti, ale jak jsem psala již výše, fakt jste s těmi svými odkazy na ten Váš jitrocelový preparát již dost trapný. Začínám mít takový neblahý pocit, že ten Váš zázračný olej působí pomalu téměř na všechno. Je fakt, že se tvrdí, že dobrý výrobek se prodává sám a téměř žádnou reklamu nepotřebuje, ale někdy je nějaká propagace v samotných začátcích prodeje přece jen nutná, ale to jak to děláte Vy zde, je dost laciné a způsob jaký zde používáte (odkazy u téměř všech dotazů s kosmetikou) každého tak akorát odradí než přesvědčí. Nejjednodušší by bylo poslat Vás někam, tak jak to učinila již spousta uživatelů, ale protože mým obchodním krédem je ochota a přívětivost za každé situace, tak tak neučiním. Jednak již s odkazem na výše uvedené a v neposlední řadě i proto, že mě je Vás nanejvýše akorát velmi líto, jak urputně se snažíte nabízet něco, co považujete za výjimečné. Tak se Vám pokusím poradit (a budeme doufat, že tady již svých trapných reklamních tahů zanecháte) - pokud je Váš preparát tak výborný, zkuste nás o tom přesvědčit. Co takhle začít navštěvovat nějaké prodejny s přírodními produkty a zkusit tam nabídnout Vaše produkty? Jsou-li v něčem výjimečné a mají-li všechny zdravotní náležitosti a k tomu dobrou cenu, jistě nebudete muset nikoho dlouho přemlouvat k nákupu. Rády je budeme propagovat a nabízet i my - takže máte-li zájem, zastavte se, nechte nám pár kousků zdarma jako testery na zkoušku, posoudíme a uvidíme. Co Vy na to? Jen malý dovětek na závěr - a co platnou HEM-ku? Máte? A olivový olej používáte doufám za studena lisovaný..."
6. Květen 2007 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Veruško, moje jitrcelová mast je na to stoprocentně účinná, protože jitrocel je nejléčivější bylinka vůbec, ale poradím ti také, co je 100%účinné. Natrhej si vice jitrocelu, který rozdrť na kaší, nebo to můžeš pomlet na mlynku na maso a tu kaší si dej na noc na palec, radějí víc, zabal to do hadry nebo na to navleč ponožku a na to si dej silonový saček, aby se Ti povlečení nezašpínilo a do rána máš veškerý hnis vytahnutý i krvacení zastavené. Na zavěr chci dodat, že neznám rány, kterou by moje jitrocelová mast nevyléčila, ale skus to s tím jitrocelem, nic lepšího neexistuje.
6. Květen 2007 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
"To Jana": Jestli si pamatujete na Vlastu na Doktorce, tak měl stejný názor na to jak Vy, ale jak to jednou vyskoušel, tak se stal mým klientem a nevím proč se nyní už tady neozve a prosil bych všechny, kteří mají skušenosti s týmto přípravkem, aby seozvali. Zeptejte v Zoo v Ostrvě, čím léčí véškerá poranění zvířat.
6. Květen 2007 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pane Michale, když již jste se tedy ozval (a nikdo jiný z Vašich spokojených klientů se jak sám vidíte zatím vůbec neozývá), tak nám všem napište, kolik si za ten Váš preparát účtujete (tedy obsah v mll, cena, balné, poštovné atd.) a jaký olivový olej používáte. No jak je to s tou HEM-kou to se asi nedozvíme, že...?
6. Květen 2007 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Tento můj přípravek je průmyslově chraněn jako UV 16564, č. přihl. 2006-17441, jestli chcete znat složení tohoto přípravku tak si to zistěte na Úřadě průmyslového vlastnictví v Praze a davám to za lidovou cenu v průměru 50ml za 50.-Kč a také se nikdo neozývá, že není s týmto přípravkem nespokojen a to by se tí nespokojení ozvali spíše než tí spokojení, to si buďte jistá, jak je patrne z příspěvku na Doktorce. Na tento přípravek mám nabídku, že mi to budou odebírat v jakémkoli množství, které jsem schopen vyrobit a proto nepotřebují chodit po prodejnach to nabízet a navíc vy by jste to prodavali 10x dražší.
6. Květen 2007 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Veruška (anonym)
Moc vám všem děkuji za radu, vyzkouším vše a dám vědět! :)
7. Květen 2007 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Adelka* (anonym)
mě se pred par rokama strhnul celej nehet a kdyz znovu rostl tak v pulce se zastavil a jel do kuze ,pri strhnuti se mi poskodilo u palce u nohy ruzek,a tedka se mi do nej zarývá nehet..kdyz si ho osdtrihnu ma se do toho dat enjaka amst..muze to byt i visnova?ja prave ubec nevim =o( hnis mi z toho netece mam to ejn napuchly a boli to, help me please ,dekuji predem
1. Srpen 2007 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jituška (anonym)
Dobry Den Chtela bych se zeptat na nejakou Mast proti zaderum na rukou mam je az krvany a vznikaji mi sami od sebe porad te mi plosim nekdy to az boli
3. Srpen 2007 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Alžbeta (anonym)
dostala som sa k masti pána Šuliča,pomohol mi s Bercovým vredom, a kúpili si olej aj známy,boli pri mori,natierali sa iba týmto olejom,žiadne spáleniny,,žiadne zlupovanie ,problém s chrapotom v hrdle prešiel po pol hodine od užitia,mala som ruky vždy pri práci v zemi napr. s kvetmi popraskané teraz si natriem masťou a čuduj sa svete ,ruky mám hladké ,bez záderov a krvácania ,týmto chcem ešte raz poďakovať pánovi Šuličovi
27. Srpen 2007 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
kkk (anonym)
jitusko, ja pouzivam hojivou mast z lekarny calcium panthotenicum, stoji par kacek a pouzivam ji nejen na zadery
27. Srpen 2007 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Paní Alžbeto, nechte je, ať se léčí svými mastičkami však se to jednou donese i k nim, co to je jitrocelová mast nebo olej. Je zajimavé, že negativní ohlasy jsou pouze od tých, co s týmto přípravkem nepřišli do styku, ale ten,kdo to jednou vyskoušel je mým stalým klientem.
27. Srpen 2007 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
pepe (anonym)
mam zadery co s nimi neschází mi nejaké vitamíny????????????????
18. Říjen 2007 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
žena 40+ (anonym)
Mám mast od pana Michala taktéž a nemohu, než chválit, funguje v létě na opalování jako úžasný krém a osluněné kůži se to velmi líbí. Jinak je mi líto, jak se do pana Šuliče obouváte, protože nabízí, byť ne úplně vhodnou formou opravdu skvělou mast i olej. Je to starší muž, tak není tak zběhlý v obchodování,předpokládám, ale to, co nabízí, stojí za úvahu. Záděry je třeba neustále promašťovat a uvolňovat, odhrnovat kůžičku, rozhodně nezastřihávat. Višňák v případě zhnisání je také skvělý, ale je trochu cítit, to je fakt, ale přežít to lze.
18. Říjen 2007 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ja jenom bych dodat, že na zaděry je moje mastička super i když tomu nevěříte, ale je to váš problem.
18. Říjen 2007 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
pepe (anonym)
pane michale dekuji za radu ješte se ozvu jak to dopadlo s tema zaderama.
23. Říjen 2007 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
EVA (anonym)
Samozřejmě, že v těle něco chybí - chce to upravit stravování. www.moudrasova.eu
18. Leden 2008 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já mám záděry protože si pořád trhám kůžičky... utrhnu malinkou, udělá se záděra, chci "razovnat" okraje, udělám větší.. jsem teď ve velkém stresu tak to dělám víc než dřív. Už je to neúnosný, zvlášť když chci jít na ples, promýšlím jakou manikúru si udělat a záděry by nevypadaly dobře.
19. Leden 2008 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Nike (anonym)
mam uz od narozeni na prstech zadery a chtea bych se jich zbavit ale jaksik to nejak nejde vyzkousela jsem uz docela dost pripravku.Predem dekuji za odpoved
14. Září 2008 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stačí použít "Zázračný kelímek" od Oriflame. Něco podobného vyráví AVON, RYOR, ap. ale tato mastička je osvědčená - stačí pár dní mazat okolí nehtů a je na docela dlouhou dobu pokoj. Spotřeba je minimální, osvědčuje se i pro rychlé zhojení drobných ran na rukách apod.
15. Září 2008 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiti (anonym)
Poslední dobou mě to taky trápí, mám je (ne moc velký) asi na 5 prstech, a když si jen prohrabuju vlasy, tak se to zatrhává a o látku taky, tak mi to vadí. Mažu to různě.. ale zajímalo by mě, co tělu vlastně chybí.. co je špatně, že se mi to prostě zničehonic udělá.. pak dlouho pokoje a pak najednou zase:)
17. Září 2008 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
ja s tym bola u lekara, vystrihol mi to a bolo fajn, po mesiaci ma to racalo bolet znova...uz som tam s tym nechcela ist,tak som sa do toho pustila sama,tekla krv,hnis a nakoniec som zistila,ze sa mi ten prestrihnuty nechet raryl do polky prstu.nemala som odvahu to vytiahnut,lebo je to vsade prirastene,tek zajtra letim zase za lekarom.drzte palce..
29. Říjen 2008 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
Potřebuju poradit, stříhala jsem si nehty a kolem dokola jsem odstranila na jednom prstu kůžičku a ještě pilníkem ju pořádně odstranila, nevím co mě to napadlo a ted nevím co mám dělat, mám prst z půlky napuchlý, červený a bolí to a na pravé straně pod nehtem mám zelenou tečku, asi hnis, či co nevíte co stím??
19. Leden 2009 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jull (anonym)
propolisova tinktura
14. Únor 2009 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíra (anonym)
K tomu opakování potíží můj poznatek z dětství: Nepříjemné záděry na rukou se mi objevily pouze tehdy, když jsem měl delší nehty; jakmile jsem si je ostříhal, záděry rychle mizely.
14. Únor 2009 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanule2 (anonym)
Dobrý večer.Na záděry na prstech bych Vám ráda doporučila přírodní produkty OKG.Zabírají na mnoho zdrav.potíží.Pokud jsou záděry krvavé,tak použít OK gel a až se to zhojí tak mazat OK balsamem a nebo lojem.Pokud chcete vědět víc koukněte na http://www.okg-zdravizprirody.blogerka.cz a nebo pište na Blanka83"email.cz Ráda Vám poradím
22. Březen 2009 - 0:49

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama