12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Začít podnikat

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
radvap (anonym)
Hledám touto cestou někoho,kdo by mi pomohl se založením firmy.Představoval bych si nějakou řemeslnou činnost.Vystudoval jsem ekonomický obor,mám výuční list a rád bych vše dokonale uplatnil. ra35"seznam.cz'
5. Prosinec 2007 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Asist35 (anonym)
Hledám touto cestou...Nevím, jestli Vám to pomůže, ale řada informací k začátku podnikání je např. v článku http://www.freelance-market.cz/d/jak-zacit-podnikat. Hodně štěstí do začátků!
19. Leden 2017 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jseš (anonym)
hodně naivní. Nějakou činnost...nemáš ani páru co chceš, ale hlavně podnikat. No jo ekonomický obor, to se nedivím.
19. Leden 2017 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
gobi (anonym)
Příspěvek nade mnou je výstižný. Pokud chceš podnikat, musíš mít CO lidem nabídnout. A mít jasno, v čem přesně chceš podnikat, co vše to bude obnášet, je toho strašně moc, musíš být minimálně stejně dobrý, jako je konkurence, pokud možno ale ještě lepš. Začít podnikat v něčem, o čem nemáš ani páru, to je hloupost a zbytečná ztráta času a energie, aby ti nezbyly jen dluhy a oči pro pláč. Ono to není tak jednoduché, jak to na 1. pohled vypadá.
20. Leden 2017 - 9:25
Obrázek uživatele petucha
petucha
Hledám touto cestou...Místo "představoval bych si" doporučuji zvážit, co Vás baví, co chcete dělat a nejdříve si to třeba vyzkoušet jako řadový zaměstnanec. S představou chci začít podnikat, hlavně abych vydělal peníze to do začátku podnikání není dobrý vklad.
20. Leden 2017 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Já podnikám od července 1990,dnes bych se do toho už nepouštěl ,je to sebevražda.Stát háže takové klacky pod nohy až to není hezké,potvrdí mi to každý kdo dělá soukromě takhle dlouho.Vidím jak to lidi zkouší takhle či jinak a zase toho po třech letech nechají,já dělám řemeslo -truhlařinu-vyráběl jsem nábytek na míru,kulaté stoly a všelijaké atypy.Dnes se vše vyrábí ve velkém a nepamatuji kdy jsem něco pořádného dělal na dílně.Dělám hlavně montáže a opravy které nikdo nedělá.Je pravda že se musí něco umět a hlavně lidi chtějí vše hned,nejlépe včera a ještě levně.A to nejde a oni to nechtějí pochopit že než se připraví materiál že to chvilku travá a hlavně stojí.Lidi si myslí že mi dřevo roste na zahradě a zadarmo ale nevidí že pro něj jedu tam 10 km a zpět taky 10 km.Já bych v dnešní době nezačínal s ničím.A když ,tak hlavně bez nějakých úvěrů a taky ve svém,žádné pronájmi prostor,to člověk vydělává na vykuky formou nájmu.jak vidí že Ti to jde tak zvedá nájem.Stalo se mi že za starého majitele jsem platil měsíčně v roce 1993 asi 1300,- kč měsíčně,pak se objekt prodal a okamžitě na mě chtěli 15000,-kč.To jsem řekl že jim nedám a sám jsem se odstěhovaldo jiných levnějších prostorů. Hodně bych zvážil a poradil se s někým hodně zkušeným,nedat na rady od někoho kdo o tom prdlajs ví a nebo nemá skoro žádnou zkušenost.Taky se mi stávalo že mi radili ti co vživotě nepodnikali a že bych to měl dělat takhle či onakle,nenechat se unést vidinou že budou velké peníze,není to tak a dovolená ? co to je ? byl jsem za 27 let 2 x jeden týden na dovolené a to mě ještě cestou volali že potřebují to a to.Musí se hlavně chtít aby to fungovalo a udělat pro to vše možné a někdy i nemožné.
21. Leden 2017 - 6:55
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Já podnikám,důležité je najít si dobrého komplice...
21. Leden 2017 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
zivnostnice11 (anonym)
Hledám touto cestou...Na https://www.freelance-market.cz/d/jak-zacit-podnikat je přímo článek na toto téma, ale třeba se necháte inspirovat i nějakou tou oblastí podnikání. Držím palce.
11. Srpen 2017 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
Netřeba dávat reklamu, na Doktorce všichni podnikáme.
11. Srpen 2017 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Stačí (anonym)
se poptat eštebácko ODSáckého prasete pod značkou ANO Babiše jak se podniká...
12. Srpen 2017 - 20:40
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Netřeba dávat reklamu, na...Na to jsi přišel jak?
12. Srpen 2017 - 20:46

Přidat komentář