6114 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Patrioté (anonym)
Odpověď na Gróóó: zatim náš milovaný ×
jste teprve ani ne na prahu k: vzhůru k ještě mdlejšímu vašemu rozoumku: zitra bude pozdě!
2. Říjen 2022 - 15:55
Gea (anonym)
Odpověď na Jak je možný, že spamujete?
jsme: co tě trápí? bližní tvůj? na sebe se soustřeďuj!
2. Říjen 2022 - 17:24
Su realitka (anonym)
jednému je z hůry dáno: :::::: inému
2. Říjen 2022 - 17:25
Su realitka (anonym)
jednému je z hůry dáno: :::::: inému to neide... co tě trápí vím: to že jsem jen stín: nejsem však stín: jsem jen bula- bula sicilská: co trápení napsala: po všech lidech vyslala.
2. Říjen 2022 - 17:28
Komunisti (anonym)
Odpověď na jednému je z hůry dáno: :::::
mne uráželi že : nejsem a nechtěla jsem jimi býti vzdělána:no!- nebyla jsem nestranná.. kostel ten jsem ráda měla:lidi drbny v něm však ne. Do kostela už za mládí chodila jsem ráda. Byl tam klid a velebno dnes však i ten kostel stojí za hovno:proč,víte všichni: udělali jste pro to všechno!
2. Říjen 2022 - 17:32
Starosti svobod... (anonym)
I kdyby mu 70 let:nebo 59 let...podle knihy. První starost: jak nasrat!Druhá starost: máš prachy?Doufám ,že jsi dosti blbá! Třetí starost:ňák to oddivadluji:než přijde nějaká natřená a prolhaná kočka v paruce: Cca:sračky za 2000 ! Ty debile-dám ti otázku:EXISTUJE BŮH?!
2. Říjen 2022 - 18:22
Komunita (anonym)
Proč? s kým? Proti komu? Spolek vychcaných starých mládenců a starých panen:to je nuda co? Stačí 6 let v průměru : většinou jednou za dva roky sympozia v praze:mezi tím vás člověk na přednáškách teprve poznal, co jste za sestavu vychcaných líných sraček.
2. Říjen 2022 - 18:53
Jakpak se (anonym)
celá ta léta hajalo!
2. Říjen 2022 - 19:57
Summac (anonym)
Ima: kol dokola přichází už chlad: mnoho li mnoho- človíčku jsi přestál: umíš li pak: p r s t o k l a d!! čipoví mejlíci mýdlových dušiček::: to jsou ti srabíci tělíčka z rušiček!!!+++
3. Říjen 2022 - 8:10
Jak mám meidlov... (anonym)
Odpověď na Ima: kol dokola přichází
zadara nikam nedostanu mejdlová duše! Tam na Jedlové hoře býval kdysi před vykácením lesů vzácen smrk ztepilý: Kdo z něj větvičku políbil:ten měl Boží Znamení.
3. Říjen 2022 - 8:15
Jó? (anonym)
Odpověď na zadara nikam nedostanu
To bych byla vůl!tak jak vy::::nepřátelé Boha!
3. Říjen 2022 - 8:17
Koukam (anonym)
Že muj bejvalej milej taky nepapá: Jakej milej? Řeknu vám,no... je to:drahý kámen:topaz zelený: : proč bejvalej?je už stár:už se sype tajak já. Ale: kousek se ještě blyští: miluje se s nim silně: dám jej k srdci na srdeční ne čakru: ale v mysli čili mozek si vizuelně přiložim ten drahý kamínek na:šišinku mozku přímo uprostřed.
3. Říjen 2022 - 8:23
Zita (anonym)
Odpověď na Že muj bejvalej milej taky
De doktor a spěchá má hlad je poledne a doktor si plánuje oběd to vite:prachy má: za těch úvah dojde do sámošky vezme dvoje syrečky a JE UPLNĚ BLBEJ!
3. Říjen 2022 - 8:35
Kovej kováš? (anonym)
Nekompromisní materiááálllly. Zuzi:proč si nehrát na amíka:piliny ti nejsou padd dees.
3. Říjen 2022 - 9:37
Hustý! (anonym)
Dělám děllllaaaammm dělam stojky . Když mám dvojky: V baru na podlaze vim co kde se válí: Wert aun daun:siz giz raun:
3. Říjen 2022 - 9:39
Kam ma sutro k... (anonym)
Odpověď na Dělám děllllaaaammm
s košíčky na: prodej? Aby snad lotrum bylo hej? A co neseš v košíčkách: piliny:: ×××÷÷÷÷ ať nemaj strach.
3. Říjen 2022 - 9:42
Para psýchéé (anonym)
Mnohá energetická schrána člověkem tato zvána: by měla studii mít po ruce:ale! ne po záruce.Proto by zde rada byla: dej si trocha šafránku nejlépe hned po ránku: zahřeje ti plíce- víc toho do zvíš se:do ouška: v životě nikdy do postele kolouška a naopak:otravuje- zdržuje! značka:čas jesti vzácen.
3. Říjen 2022 - 11:05
Zimbanwe (anonym)
Odpověď na Mnohá energetická schrána
Chytrej kraj vše tam pro tě (například rudu) maj.
3. Říjen 2022 - 11:07
Kojote molly (anonym)
Odpověď na Jdete verbovat do Bohnic tam
moc nelaškuj- abys tam nebyl dřív než se naděješ!
3. Říjen 2022 - 11:32
Blázen (anonym)
Po horečce přede kovidem a po kovidově se od vás léčících a radících nic jiného očekávat!
3. Říjen 2022 - 11:33
Volek je vždy... (anonym)
Odpověď na Po horečce přede kovidem a po
okolností stižen stihomamem:aby z něj byl dříve blázen a mohl snáze k chocholouškovi do: Bohnic: nébó:do KOSMONOS/už ten název ( jen protekční pacoši- značka luxus)- víc cvokáren jsem neprošla:::: mladá Boleslav slav vole: čítá 100 pacošek:2 pacoše:neb maj víc síly a můžou jít makat.
3. Říjen 2022 - 11:39
Co tě čerti berou! (anonym)
Řekla mi matka Mária v mých pěti letech: rekua sem ti?!!!!!! řekla no! A dostaua sem nadané: mami, tu sú konečně žutí hadi- som zarvaua ščasně- a mama moja rekli: prosím ťa:co ťa berú čerti?mami eště ne:až za tri dny: mama sa zamysléli a rekli mi potichučky a kolej jich mám? ze šésti povidám též tichučky: co? majú pět a tož ně dajte aji čértú povidám nahlas: aspon tá svina nebude zuobit. Nevinně řeknúla predavačka: zabíjáte? Ja neskáj a tekli moja mama. A tá sviňa mrňavá za mnú mna zatahala za ruku a nahlas tá kluk potfora zarvaua: šťastno!: snád nee.
3. Říjen 2022 - 13:37
Igorana (anonym)
Odpověď na Řekla mi matka Mária v mých
Naše ščasné dětství na súchu.
3. Říjen 2022 - 13:40
faktická poznám... (anonym)
V krámech mají rychloobvazy:náplasti v celku:K O S M O S: Z BLÁZINCE! kvalitní odolná vodě.
3. Říjen 2022 - 13:54
Leika (anonym)
Smaragdy jsou: ty tam podivej emo- to je jedno víš kdykoliv člověk nesmí dělati cokoliv: býk toho nic nenaučíš:navopak: Zinejda jak je z děčína má na práci v práci dobrou práci - komanduje děti pak doma: jak: voni neposlouchsj no:navopak: slovo dalo slovo mněto sere chce Von aby jim bylo líp:prej je to tvoje vjec a spěchá to.
3. Říjen 2022 - 14:38
Vím ne! (anonym)
Odpověď na Smaragdy jsou: ty tam
CO! že teda už letěj? Tak dík.
3. Říjen 2022 - 14:40
Vím jo! (anonym)
Taky mam takovej problem se setrou své přítelkyně, včera bych asi reagoval na toto téma asi tak jako tady všechny žěny a dívky.Vždy jsem byl proti neverě a zatim jsem byl své přítelkyni věrny 10let a pořád jsem zatím. Ale už delší dobu me přitahovalo její setra, včera jsem sní byl celý den doma a tak jsem sni začal lehce flirtovat a pak sme spolu sedeli a si 3hodiny u televize a pořad sme se mazlili bylo nam obou opravdu dobře. A taď opravdu nevim co stim. PS: aby ste mě úplně neukamenovali tak musim řic, žě mě má přítelkyně už 1 podvedla asi před 6 lety.Ne tedy smim bratrem, protožě mam jen sestru:).. Ale neberu ta jako polechčujíci okolnoust pro sebe..
3. Říjen 2022 - 15:01
Planeta zitar- (anonym)
Odpověď na Proc je tak tezke verit ze
Logo vás trápí mnoho?tak vás vymažem chudáčci.
3. Říjen 2022 - 15:01
Zatim zadara (anonym)
No zadara:spíše čenž.
3. Říjen 2022 - 15:02
Máthá gaíííííííí (anonym)
Zuiá paííí- paji- at haaaaatttthhá óóóómmm.
3. Říjen 2022 - 15:52

Stránky

Přidat komentář